What's new

-Inne Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7

logo.png

Story of Dragon Ball
IP: sodb.pl
PORT: 7171
WORLD TYPE: PVP-ENFORCED
ACC MAKER:
EXP: 500x
SKILL: 40x

Zapraszam na jeden z najd?u?ej dzia?aj?cych serwer?w Dragon Ball!

gKXHdcQ.png

M8Yrykj.png

ubJ1EGI.png

o9ot21T.png


Do wyboru s? 22 postacie takie jak:
* Goku
* Gohan
* Goten
* Vegeta
* Trunks
* Chibi Trunks
* Brolly
* NamekJin
* C16
* C17
* C18
* Freeza
* Cell
* Buu
* Tsuful
* Cooler
* Bardock
* Uub
* Dende
* Janemba
* Tapion
* Black Goku

Ka?da z postaci posiada swoje unikalne skille po rebornie. Z ka?dym update staram si? poprawia? balans,
aby gra by?a jak najbardziej wyr?wnana.

Dodatkowe spelle, kt?re mo?na zdoby? z quest?w:
* Chybie Furie
* Special Death Beam (2 cz?sci)
* Shenron attack (sagi)

Oraz du?o autorskich system?w m.in:
* System reflink?w (opis w newsach na g?owej stronie)
* Team Wars (wojny team?w)
pZALmuv.png

* Auto Update
lY9yhq7.jpg


I wiele innych ale to ju? zobaczycie sami w grze!

7cD9Zma.png

F3lXUyH.png


 

czesctereska

Active User
Joined
Sep 26, 2016
Messages
135
Reaction score
10
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

24h na dostosowanie si? do regulaminu.
 

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Opis serwera zosta? dostosowany do regulaminu, prosz? o zmian? prefixu na "inne".
 

maxim4412

New User
Joined
Nov 28, 2017
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Polecam serwer :smile:
Jeden z najlepszych otsow na jakim gralem!
 

Bysiu123

Active User
Joined
Sep 3, 2008
Messages
137
Reaction score
2
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Polecam serwer :smile:
Jeden z najlepszych otsow na jakim gralem!

To masz bardzo wyszukany gust.
Wodbo jak wodbo jedynie widze nowosc w 2stronach EQ.
 

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

To nie jedyna nowo??, wejdz na serwer, a przekonasz si? sam. Jest wiele nowo?ci.
Ka?dy kto wejdzie pierwszy raz na SoDB otrzyma 1000 premium points automatycznie, zapraszam!
 

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Refresh. W sobot? kolejny update, b?d? nowe questy i du?o nowo?ci!
 

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Refresh. Zapraszam na serwer! Ju? w ten weekend kolejny update! Nowe expy, nowe questy, nowe miasto i wiele wi?cej!
 

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Od?wie?am. Od ostatniego postu du?o si? pozmienia?o, zosta?y dodane m.in. nowe transy (2 dla
ka?dego), nowe questy, nowe miasto itd. Zapraszam!
 

KadreZ

Advanced User
Joined
Aug 18, 2015
Messages
443
Reaction score
6
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Od?wie?am. Od ostatniego postu du?o si? pozmienia?o, zosta?y dodane m.in. nowe transy (2 dla
ka?dego), nowe questy, nowe miasto itd. Zapraszam!

mowisz o tych super podjebanych grafach z dbnsa ?
 

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

mowisz o tych super podjebanych grafach z dbnsa ?

Klaudiuszu zajmij sie moze robieniem tego swojego super mega elo pro kozak otsa (badz co badz z zajebanymi grafikami z roznych serwerow) i nie zajmuj sie w swoim wolnym czasie hejtowaniem kazdego ots na podstawie anime bo od tego jestem ja xD
[MENTION=83060]ToP[/MENTION]ic
Serwer jak najbardziej polecam, pvp na wysokim poziomie jak i kilka teamow z battle stadium'a i meteora ^^ Chyle tez czola patrykowi za zaimplementowane systemy :) Serwer jak najbardziej na + i do polecenia
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Klaudiuszu zajmij sie moze robieniem tego swojego super mega elo pro kozak otsa (badz co badz z zajebanymi grafikami z roznych serwerow) i nie zajmuj sie w swoim wolnym czasie hejtowaniem kazdego ots na podstawie anime bo od tego jestem ja xD

[MENTION=83060]ToP[/MENTION]ic
Serwer jak najbardziej polecam, pvp na wysokim poziomie jak i kilka teamow z battle stadium'a i meteora ^^ Chyle tez czola patrykowi za zaimplementowane systemy :) Serwer jak najbardziej na + i do polecenia

Ty Typie zajmij si? naprawianiem questa bo stalagmit blokuje przej?cie, a sory ju? naprawi?e? po 3 miesi?cach tyle ?e nie to przejscie :crying: Ty ch?opcze jeste? od genialny :) Arkam, Saphron, Qbazz to udowodnili pokaza? mo?e? Przela?e? w ko?cu te 200 z? kt?re mia?e? przela?? a mo?e "zaimplementowane" systemy ukradnie Ci Qbazz coo? bo w ko?cu "masz qbazaa ;D" Czy Twoj? pami?? przywr?ci fota? Hejter? no c?? ?wirus za wielkich ambicji to Ty nie masz no ale wiadomo ?ycie jednak no w ko?cu wysila? si? nie trzeba, czyta? ze zrozumieniem wsadzi? w dupe w gejowskim barze nie? :crying: Sko?cz ?mieci? tematy swoimi no nie ok?amujmy si? s?abymi Hejtami bo tutaj jedynie zaprzeczy?e? swoim wypocinom i li?esz kapcia po raz nast?pny. Dobrze Patryq Tw?j ziomek, a raczej osoba kt?ra Ci? znosi lub nie wie ?e jeste? no jeste? tym szczytem ambicji hejterzem. Spruj si? tylko czekam na to a nie wybacz, wystarczy zg?osi? nie? pipo.
[MENTION=83060]ToP[/MENTION] ic No tak wi?c Patryq znasz moj? opinie na temat sodbo i zostaje jedynie podzieli? si? ni? z forumowiczami. To ju? d?ugie lata istnienia sodb wi?c my?l? ?e wi?cej dodawa? nie trzeba i samo to m?wi za siebie. No i przede wszystko Twoje usprawnienia kt?rych no kurcze zazdroszcz? i jak wida? post wy?ej server podoba si? wszystkim nawet nikomu :) Polecam i Pozdrawiam! 5.
 
Last edited:

TenTypSwir

NNSTORY.EU Developer
Joined
Jun 8, 2010
Messages
1,657
Reaction score
117
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Ty Typie zajmij si? naprawianiem questa bo stalagmit blokuje przej?cie, a sory ju? naprawi?e? po 3 miesi?cach tyle ?e nie to przejscie :crying: Ty ch?opcze jeste? od genialny :) Arkam, Saphron, Qbazz to udowodnili pokaza? mo?e? Przela?e? w ko?cu te 200 z? kt?re mia?e? przela?? a mo?e "zaimplementowane" systemy ukradnie Ci Qbazz coo? bo w ko?cu "masz qbazaa ;D" Czy Twoj? pami?? przywr?ci fota? Hejter? no c?? ?wirus za wielkich ambicji to Ty nie masz no ale wiadomo ?ycie jednak no w ko?cu wysila? si? nie trzeba, czyta? ze zrozumieniem wsadzi? w dupe w gejowskim barze nie? :crying: Sko?cz ?mieci? tematy swoimi no nie ok?amujmy si? s?abymi Hejtami bo tutaj jedynie zaprzeczy?e? swoim wypocinom i li?esz kapcia po raz nast?pny. Dobrze Patryq Tw?j ziomek, a raczej osoba kt?ra Ci? znosi lub nie wie ?e jeste? no jeste? tym szczytem ambicji hejterzem. Spruj si? tylko czekam na to a nie wybacz, wystarczy zg?osi? nie? pipo.
[MENTION=83060]ToP[/MENTION] ic No tak wi?c Patryq znasz moj? opinie na temat sodbo i zostaje jedynie podzieli? si? ni? z forumowiczami. To ju? d?ugie lata istnienia sodb wi?c my?l? ?e wi?cej dodawa? nie trzeba i samo to m?wi za siebie. No i przede wszystko Twoje usprawnienia kt?rych no kurcze zazdroszcz? i jak wida? post wy?ej server podoba si? wszystkim nawet nikomu :) Polecam i Pozdrawiam! 5.

@B??d niby by? przez 3 msc (ale jako? nie specjalnie mi sie chcia?o go poprawia? ^^)
[MENTION=33811]gej[/MENTION]owski bar - nie wiem co ty tam za miejsca odwiedzasz ale zdementuje po raz kolejny s??wka Arkam'ka; Nie bar tylko restauracja. W sumie nie praca tylko minijob. Nie gejowski tylko dla ludzi g?odnych/nie maj?cych czasu etc. przygotowa? sobie w domu posi?ku.
@?mieci? "s?abymi" hejtami - a czy ja gdzie? kogo? na tym forum hejtuje? No dobra jest 1 taki przypadek [Shizz]. Wi?c nie m?w mi jak mam ?y? paziu.
[MENTION=68338]Arkam[/MENTION]? XD Dobre sobie, ?e mam si? przejmowa? zdaniem jakiego? ?ulixa je?d??cego w?zkami wid?owymi po nocy na magazynie (tylko po to, ?eby zarobi? na swoja kawalerke XDDD) - kt?ry si? wybi? tylko na kradzie?y
[MENTION=20116]Saphron[/MENTION] - cd. dbh - racja nie mia?em wcale czasu siedzie? przy projekcie (nie zapominajmy, ?e nie tylko ja w nim by?em)
[MENTION=57994]qbaz[/MENTION]z - te? w porz?dku go?ciu (podczas wsp??pracy z nami by? zbyt leniwy wi?c si? [my?l?, ?e w ugodowy spos?b] po?egnali?my).
@200z?? A no tak te "po?egnalne" dla Qbazz'a xD Go?ciu chuj Cie obchodzi czy przela?em czy nie? Twoje pieni?dze? Omfg... No ale dobra ju? spiesz? z t?umaczeniem:
Rzadko bywam w Polsce i jako? jak ju? tam jestem to nie mog? znale?? czasu ?eby to z dotpayem ogarn?? [tak wiem - g?ra 10min]. :)
GNBMcSN.png

Jak wida? - nadal nie ruszone.
[MENTION=16555]Zaim[/MENTION]plementowane_systemy - po chuj ma Kuba dla mnie co? kra?? jak mog? sam? Nawet je?li nie to mog? komu? zap?aci? i mi to zrobi omfg.
[MENTION=70101]Ami[/MENTION]bjce - cd moich ambicji.... nie znasz mnie i nie poznasz - par? razy si? pociskali?my po forum wi?c jak ?miesz cokolwiek m?wi? o moich ambicjach XD?
[MENTION=50784]patrykq[/MENTION] - to nie m?j ziomek tylko Azuu. Ofc nic nas nie ??czy poza jedn? nieudan? transakcj? :)


Chcesz dalej podyskutowa? to zapraszam w tym temacie (w co w?tpi?, ?e moderacja na to zezwoli), na fanpage , droga prywatnych wiadomo?ci lub tradycyjnie na GG :)
 

Frosbite

Active User
Joined
Dec 20, 2014
Messages
99
Reaction score
8
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

[MENTION=267982]TenTypSwir[/MENTION] no przyznam dorosles swirus ;D nie ma sensu dalej ci?gn?? tej konwersacji, wybroniles si? chocia? podwa?anie tego co napisales by?oby rzecz? prosta, odpuszczam. Smiem zwr?ci? Ci honor bo jak wspomnialem dorosles przyznales b??d i stwierdzam zwyci?stwo Twojej stromy ;D jebac Arkama! Pozdrawiam Cie :)
[MENTION=83060]ToP[/MENTION]ic w dalszym Ci?gu polecam.
 

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Od?wie?am, zapraszam na serwer! Nowa edycja wystartowa?a dzisiaj z kolejnym update! Zosta?y dodane chmurki, na kt?rych mo?na lata?, nowe eq, poprawiony balans!
37085289225631366810.gif
 

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Od?wie?am. Zapraszam na serwer, w sobot? 14 kwietnia update v3.8!
 

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Od?wie?am. Zapraszam na serwer! Du?o nowo??i! M.in:
- Auto Loot
- Cloud (mozna latac na chmurce)
- Nowy quest
- Nowe potwory
- Nowe itemy
- Zmieniony wyglad klienta
- Zwiekszony max lvl po rebie do 80k
- Zmniejszony exp
- Zmniejszony rate skill
- Edytowana mapa
- Dodany nowy system setow
- Dodane nowe eq (demonic enchanted)
- Dodane 4 nowe postacie
- Poprawiony dmg
- Nowe efekty piorunow,
- Nowe efekty special death beam
I wiele wiecej ale zobaczycie reszte sami w grze.

effect.png
 

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Od?wie?am. Zapraszam na serwer!
 

patrykq

Active User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
140
Reaction score
7
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

Od?wie?am i zapraszam na serwer, dzisiaj o 14:00 start nowej edycji! :)
 

Maciek7877

User
Joined
Jul 14, 2018
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Story of Dragon Ball / DRAGON BALL WAR OTS

No nie wiem, mnie tam jako? taki skan TWOJEGO CLIENTA nie zach?ca do gry:

04e6137ee76c8.jpg

< backdoor w kliencie? :) >
+ ponadprzeci?tne wykorzystanie GPU, bo ponad 60% przy gtx'ie 1060 to chyba przydu?o, co :)
 
Top