What's new

Account Maker Strona na hostingu

Status
Not open for further replies.

blackroose

Advanced User
Joined
Apr 14, 2012
Messages
163
Reaction score
8
Witam.
Mam pewien problem, ot?? gdy wrzucam na ftp strone (G?siora czy te? moderna) nie mo?e mi si? po??czy? z baz? danych.
Wszystko mam postawione na proserwer.pl
Baze danych tak?e.
Co jest nie tak? Konfiguracje przeprowadzam prawidlowo bo sprawdzam w nie jednym tutorialu.

Chodzi mi poprostu o postawienie stronki na dedykowanym hostingu bez serwera. Byle by stronka dzia?a?a, reje itp..
 
Joined
Jul 7, 2010
Messages
2,061
Reaction score
193
Age
27
Odp: Strona na hostingu

Na proserwer do konfiguracji u?ywasz opcji -Konfigurator MySQL (czy co? w tym deseniu) - opcja znajduje si? w admin panelu.
Po ustawieniu nazwy, uprawnie? i has?a u?ytkownika, wystarczy ustali? nazw? baz? danych i konfiguracja zako?czona.
Ostatnim krokiem jest zaktualizowanie swojego pliku config.lua nowymi nazwami i has?ami z proserwer.pl ;)

Pozdrawiam
 

blackroose

Advanced User
Joined
Apr 14, 2012
Messages
163
Reaction score
8
Odp: Strona na hostingu

Nie rozumiem tego zbytnio.
M?g?by? troszke bardziej opisa?? albo kto? kto si? na tym zna?
 

Dantez

Moim sekretem jest ciasto
Joined
May 22, 2008
Messages
1,206
Reaction score
202
Odp: Strona na hostingu

Na proserwer.pl zr?b baz? danych.

PHP:
sqlHost = "host"
	sqlPort = 3306
	sqlUser = "username"
	sqlPass = "haslo"
	sqlDatabase = "nazwaBazy"

Zamie? te dane na takie, jak twoja baza danych na proserwer.
 

Samman

Senior User
Joined
Aug 23, 2009
Messages
782
Reaction score
39
Odp: Strona na hostingu

W panelu admin 'a na proserwer.pl masz co? takiego jak Konfiguracja MySQL. Tam po prostu tworzysz lub bierzesz z tej konfiguracji nazw? istniej?cej bazy danych. W config.lua zmieniasz linijk? 'sqlDatabase = ' na sqlDatabase = "nazwa_twojej_bazy_danych
Has?o podajesz takie, jakie masz w panelu admin 'a na proserwer.pl

No i host, host do MySQL masz tak?e podany w panelu admin 'a na proserwer.pl, po prostu go wpisujesz do config.lua
 

blackroose

Advanced User
Joined
Apr 14, 2012
Messages
163
Reaction score
8
Odp: Strona na hostingu

Dzieki wielkie! Serwer jak i komputer dzia?aj? o jakie? 40-50% lepiej. Teraz bez problem?w moge jakie? beta testy otwiera? ;) Dzieki wielkie dla kazdego repa oczywiscie :)
 
Status
Not open for further replies.
Top