What's new

Strona oferuj?ca mapper?w!

Status
Not open for further replies.

expander14

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
74
Reaction score
0
Witajcie!
Wpad?em na pomys? zrobienia strony internetowej na kt?rej ka?dy mapper b?dzie mia? sw?j dzia?. Je?eli kto? b?dzie chcia? stworzy? OTS'a i b?dzie poszukiwa? mappera b?dzie m?g? na ni? wej?? i wybra? idealnego dla siebie mappera na podstawie zamieszczonych na stronie prac. Dodane b?d? tam kontakty tak?e potencjalny pracodawca b?dzie mia? szybki kontakt z wybran? osob?. Co wy na to?
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Po pierwsze to nie ten dzia?, og??em to si? pytaj ,, sponsor?w " co by tobie stworzyli na tej podstawie portal, obecnie by?oby Ok.

Ale nie wiem na jakiej podstawie to piszesz, w Hydeparku moim zdaniem to powinno si? znajdowa?, a wracaj?c do tematu dobry pomys?, ale kto ci to wykona? he
 

expander14

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
74
Reaction score
0
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Sam troch? zajmuj? si? php i html. Postara?bym si? co? zrobi?, jakby? by? zainteresowany to m?g?bym pokaza? Ci taki projekt wst?pny gdy sko?cze :)
 

Storm2108

User
Joined
Dec 9, 2011
Messages
48
Reaction score
2
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

?wietny pomys?, jakby zrobi? co? w stylu album?w u?ytkownik?w z ich pracami. Mo?na nie tylko mapy ale tak?e skrypty - prezentacj? by?by kr?tki filmik, kt?ry pokazuje jak dzia?a skrypt. My?l? ?e z dobr? reklam? i wykonaniem odni?s? by? sukces w tym kierunku ;)
 

expander14

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
74
Reaction score
0
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Tak, pomys? z dodaniem skrypt?w jest dobry. Ka?dy kto to czyta niech tak?e po?wi?ci chwil? na zastanowienie si? nad jakim? pomys?em dotycz?cym tej strony :)
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Pomys? jest bezsensu, je?li kto? szuka mappera to mo?e za?o?y? po prostu temat ?e takiego poszukuje i w ci?gu dobry zg?osi mu si? ich z 10 je?li ma dobrze rozplanowany interes... Ten pomys? ci nie wypali- nie ma szans.
 

expander14

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
74
Reaction score
0
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Ale moim sposobem kto? kto poszukuje mappera tylko wejdzie na stron? i od razu w kontaktach znajdzie potrzebne informacje po tym jak wybierze mappera, bez zb?dnego zak?adania temat?w oraz czekania na odpowied?, wszystko odby?oby si? b?yskawicznie.

Nadal czekam na opinie innych :)
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Ehm, a nie napisa?e? tylko sk?d by? wzi?? tych mapper?w?
Chcesz tworzy? tak jakby portal ,, randkowy '' ?

Nie wiadomo, czy to wypali - ale jak chcesz to r?b.
 

expander14

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
74
Reaction score
0
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

My?l?, ?e jakby jako? to rozwin?? to sami by si? zg?aszali z pracami , ja bym je wstawia? tworz?c podstrony tych mapper?w, ?eby wszystko ?adnie przejrzyste by?o. Nie b?d?cie tacy sceptyczni na innowacje ! :D

@edit

powsta?a pierwsza wersja proponowanej strony, komentujcie!! :)

 
Last edited:

czarodzej

Active User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

hmm pomys? dobry jestem sam maperem i ch?tnie bym do tego si? zg?osi? tylko to musi w jaki? spos?b mie? swoja reklam? ?eby kto? tam wchodzi? i jakie? rozplanowanie tej strony bo to co na razie wida? to nic tam nie ma.
 

expander14

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
74
Reaction score
0
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Wreszcie jakie? optymistyczne podej?cie, a co s?dzisz o stronce? chodzi mi o estetyk?. Ja nie jestem wspania?ym webmasterem , to jest po prostu takie moje ma?e co? :D

@edit
co do reklamy to by si? pomy?la?o potem, p?ki co pr?buje rozwin?? pomys? sam ;)
 

expander14

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
74
Reaction score
0
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Hm, mi dzia?a poprawnie, pokaza? przez hamachi?
 

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Mi r?wnie? nie dzia?a. Co do pomys?u bardzo mi si? podoba. Zobaczymy jak samo wykonanie.
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Wstaw po prostu screena jak to wygl?da, zobacze czy na prawd? jeste? taki wspania?y -.^
 

expander14

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
74
Reaction score
0
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

spr?bujcie ten :

@up nie m?wie ?e jestem wspania?y. zrobi?em na tyle na ile umiem, tzn opraw? graficzn? loga i stopki moge potem zrobic
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Wcze?niej napisa?e? ,, jestem wspania?ym webmasterem".

W ko?cu wstaw tego screena, ?aden link nie dzia?a...

You are seeing this page because the system administrator of 000webhost.com is currently checking this website for malicious content. This redirect page will be removed once we finish manually checking all files on this account. Since we check over 100 websites per day, it can take about 2-4 hours to complete. If you are the owner of this website, you will get an email confirmation once it's done. If you are a visitor, please come back later.
 

expander14

Active User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
74
Reaction score
0
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

robie grafik?, btw zacytuj gdzie to napisa?em je?li mo?esz
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Strona oferuj?ca mapper?w!

Post 11, chyba edytowa?e?, bo co innego pisa?o:

przed:
jestem wspania?ym webmasterem , to jest po prostu takie moje ma?e co?

teraz:
Ja nie jestem wspania?ym webmasterem , to jest po prostu takie moje ma?e co?

ale niech ci b?dzie... btw. pare tabelek, itd... nic trudnego... a nie lepiej wgra? jaki? skrypt? -.^ Wordpress np. przerobi? go ?adnie, i b?dzie dobrym portalem do tego, a drug? spraw? b?dzie p?atny hosting oraz domena jaka? ,, zwyczajna " a nie ,,xx00" itd.
 
Status
Not open for further replies.
Top