What's new

-Tibia 8.60 SuperEvo.net

Status
Not open for further replies.

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29


G??wne Informacje
SuperEvo.net jest serwerem tw?rc?w Eloth'a.

Ekipa zajmuj?ca si? serwerem jest najbardziej profesjonaln? grup? zajmuj?ca si? Open Tibi? od 2007 roku. Na codzie? zajmujemy si? zabezpieczaniem innych serwer?w, to znaczy ?e znamy ich wyj?tkowo wiele. Posiadamy bardzo profesjonalny hosting z wieloma sprz?towymi Firewallami, kt?re sprawiaj? ?e gracie bez lag?w. Zajmujemy si? serwerami 24/7, nie chodzimy do szko?y, jeste?my zawsze w pe?ni gotowo?ci. SuperEvo.net jest serwerem typu High Exp Evolution (4FUN), to znaczy ?e nie musisz ju? si? m?czy?, aby wbi? wysoki poziom do?wiadczenia. Codziennie organizujemy po kilka event?w oraz kilka, kt?re w??czaj? si? automatycznie (losowo).

Mapa posiada

-100 Teleport?w dost?pnych dla wszystkich
-30 quest?w dla wszystkich graczy

EvoMapScreen01.png


EvoMapScreen02.png


EvoMapScreen03.png


EvoMapScreen04.png


EvoMapScreen05.png


EvoMapScreen06.png


EvoMapScreen07.png



Dodatkowo

-80 Teleport?w dla Graczy VIP,
-4 questy dla Graczy VIP,
-14 Teleport?w dla graczy z Exp Access,
daje nam to 180 teleport?w na expowiska i 30~quest?w wi?c nie ma mowy o nudzie!
Dodatkowo co 3 dni odbywa si? event, do wygrania s? przedmioty w grze (wi?cej informacji niebawem).

Co jeszcze?

-Wspania?a atmosfera.
-Ca?kowicie darmowa gra.
-Profesjonalny silnik edytowany na potrzeby Serwera (zabezpieczenia).
-Wy?mienity balans profesji.

Exp Stages

0-20k x20000
20k-70k x15000
70k+ x10000
rateSkill = 50.0
rateMagic = 30.0
rateLoot = 3
rateSpawn = 15

Events

1. Codziennie o godzinie 19,20,21 otwieraj? si? przej?cia do Temple Of Darkness (Quest wymaga 13 os?b)
2. Wyrusz w podr?? do Piek?a by pokona? Lucyfera i zdoby? najlepsze przedmioty.
3. Co jaki? czas otwieraj? si? wrota do fortecy Demon?w, czy jeste? w stanie stawi? im czo?a?
4. 20 Unikalnych losowo wybieranych najazd?w - zbierz ekip?, pokonaj przeszkody i zgarnij nagrod?.
5. Event Capture The Flag - Event kt?ry polega na tym, aby ukra?? dru?ynie przeciwnej flag? i donie?? j? do swojej.

Uwaga!
JE?ELI DOWIEDZIA?E?/A? SI? O NASZYM SERWERZE POPRZEZ SMS I POSIADASZ DARMOWY KOD, MO?ESZ GO DO?ADOWA? PO ZALOGOWANIU NA STRONIE!

Punkty Premium mo?esz zdoby? poprzez komentarz w tym temacie
(liczba punkt?w zale?y od d?ugo?ci posta). W po?cie nale?y poda? Nick postaci.


Serdecznie pozdrawiamy,
Administracja Eloth & SuperEvo.​
 

zbanowany czoki

Advanced User
Joined
Mar 26, 2011
Messages
274
Reaction score
5
Odp: SuperEvo.net

G?wno nie ots, nie edytowana mapa moonots v3 by crypton, w dodatku exp tragicznie wielki, nie polecam . otsa. 0/10 I nie wydaje mi si?, ?e ots tw?rc?w elotha, bo eloth by? loosika.
 
Last edited:

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEvo.net

Szanowny Panie zbanowany czoki, je?li musisz co? pisa?, to napisz to z g?ow?, bo w tym momencie pokaza?e? sw?j poziom intelektualny, a nie jest on zbyt dobry... . :)

Nie mia?e? okazji jeszcze wej?? i zagra? na serwerze, tak wi?c, dlaczego wypisujesz, ?e to nie edytowana mapa Moon OT? Prawd? jest to, ?e to mapa Moon OT, ale jest ona edytowana i praktycznie codziennie wprowadzamy aktualizacje na serwerze, zwi?zane z map?.

Je?eli chodzi o exp stages, to jest on jak najbardziej dobrze ustawiony, a pisanie typu "exp jest tragiczny", jest zb?dne w tym temacie.

A na sam koniec dowali?e? naj?mieszniejsze zdanie "I nie wydaje mi si?, ?e ots tw?rc?w elotha, bo eloth by? loosika." Tym czym? pokaza?e? swoj? inteligencj?. Twoja ?wiadomo?? na temat serwera eloth'a jest r?wna zeru, poniewa? to co napisa?e? wy?ej jest jedn? wielk? bzdur? wymy?lon? przez ludzi, kt?rzy chc? za wszelk? cen? spr?bowa? w jakim? stopniu zniech?ci? ludzi do gry na Naszych serwerach.
Eloth jest Nasz od samego pocz?tku, czyli od 2007 roku, kiedy zaczynali?my tworzy? serwery OT.

Nie jestem zadowolony z Twojego posta, ale czekam na komentarze innych u?ytkownik?w.
 
Last edited:

Triamera

New User
Joined
Sep 23, 2011
Messages
8
Reaction score
1
Odp: SuperEvo.net

Polecam Serwer, jest ju? 330 kont. Wida? po samej stronie, ?e serwer jest porz?dny - w?asna przepisana strona www.
 

MiccKaz

Advanced User
Joined
Aug 26, 2010
Messages
228
Reaction score
16
Odp: SuperEvo.net

Wyglada fajnie, jutro sie zobaczy jak bedzie oficjalny start OTS, wtedy mozna zaczac mam nadzieje pozytywnie komentowac :)

@maly Edit
Musze srednio ocenic serwer, mapka fajna, lecz wieksza czesc questow nie dziala, na doadatek 1kED, zadaje obrazenia po 7-10k, kiedy ten sam poziomowy knight, nie bije wiecej niz 1k. ;/


@@
 
Last edited:

HaiT

Advanced User
Joined
Mar 28, 2010
Messages
431
Reaction score
21
Odp: SuperEvo.net

Eloth jest Nasz od samego pocz?tku, czyli od 2007 roku, kiedy zaczynali?my tworzy? serwery OT.
Chyba zasz?a jaka? pomy?ka czokiemu zapewne niechodzi?o o jaki? marny podr?b elotha z 2007 roku ale o ?wietnego elotha-rpg z przed 10 lat.
Co do otsa napewno niewejde gdy? nieprzepadam za tak wysokim expem oraz t? map?, tak czy inaczej ?ycze powodzenia.
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEvo.net

MiccKaz, dzi?kuje za Tw?j post, kt?ry w jakim? stopniu pomo?e w reklamie i zach?ci inne osoby do gry na Naszym serwerze. :)

HaiT, kiedy? to by?o co? jak gra?o ok. 100 os?b, teraz taka liczba graczy na oboj?tnie jakim serwerze nikogo nie zadowala no chyba, je?li jest to serwer evo 4Fun.
Je?eli b?dziemy mieli chwil? czasu, to mo?e odpalimy dawny Eloth RPG, tylko, ?e potrzebujemy du?ej ilo?ci graczy, kt?rzy nie wyjd? po dw?ch dniach grania... .
 

Lord Makin

Advanced User
Joined
Jul 13, 2011
Messages
185
Reaction score
8
Odp: SuperEvo.net

Ots musze przyzna? ze godzien podziwu zagram na 100% i was te? zapraszam bo na tym otsie czas si? nie marnuje tylko si? fajnie gra.Ju? i tak z ego co widz? du?o ludzi czeka na otsa wi?c nie stercze? tak tylko wbija?:lol:
Nick: Lord Makin
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEvo.net

W dniu dzisiejszym zostanie wprowadzona aktualizacja, a w niej nowe tereny do zdobywania do?wiadczenia oraz kilka ?atek dot. stabilno?ci serwera.
Zach?cam do gry na SuperEvo!
 

Nivek

Advanced User
Joined
Nov 3, 2009
Messages
437
Reaction score
44
Odp: SuperEvo.net

Mi si? nie podoba , wg. mnie nie ma balansu postaci , itemki typu PRO EVUL UBER ITANZ , ots g??wnie dla kasy , gra po 30 os?b , mi si? og?lnie nie podoba , ale za mapk? i ch?ci 5/10 . Ots mo?e sie innym podoba? , ale mi nie . S? gusty i gu?ciki :D Dla mnie to full noob ots gdzie lataj? dzieciaki z 100 k lvl i si? bawi?

Pozdrawiam - Nivek
 

Zyper12

User
Joined
Oct 1, 2011
Messages
25
Reaction score
1
Odp: SuperEvo.net

Jedyne co mi si? podoba to tylko stronka no ale ka?dy ma inny gust ;]
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEvo.net

Od?wie?am
Zach?cam wszystkich do gry na SuperEvo oraz wypowiadania si? w tym temacie.​
 

vodix

User
Joined
Nov 13, 2008
Messages
25
Reaction score
2
Odp: SuperEvo.net

Mi si? server podoba, lubi? evo a to mi przypad?o wi?c polecam
 

Triamera

New User
Joined
Sep 23, 2011
Messages
8
Reaction score
1
Odp: SuperEvo.net

Dzisiaj zosta? wprowadzony update (oko?o 18 nowych expowisk i potwor?w).
Z tego co wiem to balans jako tako zosta? zrobiony.
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEvo.net

Od?wie?am!​

Update 21 Pazdziernik


Dodalismy nowe czary dla graczy z Reborn 6+

Wieczorem dodamy 2 nowe Expowiska:

-Orshabaal King

-Belzebub (vip)


-Dodali?my nowy Quest w kt?rym b?dziecie mogli pom?c Bobbiemu Singerowi pokona? 5 Demon?w kt?re uciek?y z piek?a, oraz odnale?? jego przyjaci??: Deana oraz Sama.


Update 20 Pazdziernik


Dodali?my 3 Expowiska Dla Graczy Vip

Dodali?my 2 Expowiska Dla Zwyk?ych Graczy


Update 19 Pazdziernik


Dodali?my Nowe Czary dla graczy z Rebornem.

Dodali?my 8 Expowisk dla zwyk?ych graczy

Dodali?my 6 Expowisk dla graczy VIP.

Dodali?my Super Mana Rune do Sms Shopu.

Reborn cofa nas teraz do 1000 lvla oraz daje 30.000 hp wi?cej.

Stworzyli?my Expowisko dla graczy z Reborn wi?kszym od 4

Super Boots daj? teraz po 3000 hp oraz 3000 hp many.
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEvo.net

Serwer zostaje zamkni?ty ze wzgl?du na kilkudniowe prace mordenizacyjne, poprawimy, zmienimy, ulepszymy:

-Reborn System (aby po rebornie posta? zadawa?a takie same obra?enia jak przed, dodamy nowe czary oraz wymagany level na Reborn zostanie podniesiony)

-Questy (zwi?kszymy ich poziom trudno?ci oraz dodamy kilka nowych Quest?w)

-Eventy (dodamy brakuj?ce Eventy, oraz kilka nowych - np. zombie Event)

-Potwory (usuniemy niepotrzebne potwory a w zamian dodamy nowe, fajniejsze, poprawimy brakuj?cy loot z potwor?w)

-Czary (Dodamy nowe czary oraz poprawimy stare - wygl?d)

-Balance (poprawimy balance profesjii)

Postacie b?dziecie mogli zak?ada? od wieczora.
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEvo.net

Od?wie?am!

START 1 LISTOPADA 15:00
 
Status
Not open for further replies.
Top