What's new

-Tibia 8.60 SuperEVO.net

Status
Not open for further replies.

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29



SuperEVO.net
Start: 21.11.2012r. [?roda]
Godzina: 18.00


Co nowego u Nas?
* Nowe Questy!
* Wiele nowych expowisk!
* Nowe czary oraz Eventy!

Jak zawsze zapraszamy na d?ug? i wspania?? rozgrywk?. :)


Par? s??w na temat administracji i serwera:
Ekipa zajmuj?ca si? serwerem jest najbardziej profesjonaln? grup? zajmuj?ca si? Open Tibi? od 2007 roku. Posiadamy profesjonalny hosting z wieloma sprz?towymi Firewallami, kt?re sprawiaj? ?e gracie bez przerw podczas gry. Zajmujemy si? serwerem 24/7. Jeste?my zawsze w pe?ni gotowo?ci.
SuperEVO.net jest serwerem typu High Exp Evolution (4FUN), to znaczy ?e nie musisz ju? m?czy? si?, z wbijaniem wysokiego poziomu do?wiadczenia. Codziennie organizujemy po kilka konkurs?w i wydarze?, w kt?rych jest mo?liwo?? zdobycia przedmiot?w ze sklepu. W??czaj? si? one automatycznie (losowo) lub s? organizowane przez cz?onk?w administracji.

IP: superevo.net
Port: 7171
Wersja klienta: 8.60 (Posiadamy w?asny klient, dzi?ki kt?remu gra stanie si? ?atwiejsza.)
Adres strony:

Znajdziesz u Nas:
- Zombie Event,
- Capture The Flag,
- Castle System,
- Run Event,
- FireStorm Event,
- Tower Defense Event,
- Last Man Standing Event,
- Metin Stone,
- Hunting Area Room.

Mapa posiada:
- 120 Teleport?w dost?pnych dla wszystkich,
- 30 quest?w dla wszystkich graczy.

Dodatkowo:
- 100 Teleport?w dla Graczy VIP,
- 6 Quest?w dla Graczy VIP,
- 18 Teleport?w dla graczy z Exp Access,
- co 3 dni odbywa si? event, do wygrania s? przedmioty w grze (wi?cej informacji na stronie).

Co jeszcze znajdziesz u Nas?:
- Zapewniamy d?ug? rozrywk?!
- Wspania?a atmosfera!
- Ca?kowicie darmowa gra!
- Profesjonalny silnik edytowany na potrzeby serwera (zabezpieczenia)!
- Spolszczony serwer gry!
- System Aren - zabij potwora na arenie i odblokuj expowisko!
- Profesjonalny balans profesji!
- Bardzo cz?ste aktualizacje na serwerze!
- Reborn System - po wbiciu 30.000 poziomu mo?esz go zrestartowa? do 5000, a dzi?ki temu b?dziesz zadawa? wi?ksze obra?enia oraz wi?cej b?dziesz si? leczy?. Poziom HP zostaje taki sam.
Reborn LEVEL = 30.000

Exp Stages:
1 - 500 level -> x100.000
501 - 5.000 level -> x40.000
5.001 - 20.000 level -> x20.000
20.001 - 30.000 level -> x10.000
30.001 - 200.000 level -> x5.000
200.001 - XXX level -> x1

LootRate -> x3
SkillRate -> x50
MagicRate -> x30
SpawnRate -> x15

Wydarzenia:
1. Codziennie o godzinie 19, 20 oraz 21 otwiera si? przej?cie do Temple Of Darkness (quest wymaga 13 os?b).
2. Wyrusz w podr?? do Piek?a by pokona? Lucyfera i zdoby? najlepsze przedmioty.
3. Co jaki? czas otwieraj? si? wrota do fortecy Demon?w, czy jeste? w stanie stawi? im czo?a?
4. 20 Unikalnych losowo wybieranych najazd?w - zbierz ekip?, pokonaj przeszkody i zgarnij nagrod?.
5. Event Capture The Flag - polega na tym, aby ukra?? dru?ynie przeciwnej flag? i donie?? j? do swojej.


4i1Vb.png


06iTI.png


O0v5K.png


SHxk5.png


V7QJi.png


ixRpn.png


d2NMZ.png


WOzqV.png


9rwDu.png


dNAQi.png



Serdecznie pozdrawiamy,
administracja SuperEvo.net!
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEVO.net

Od?wie?am!
Do startu pozosta?y tylko 2 dni!
Serdecznie zapraszamy do gry na SuperEVO!
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEVO.net

Od dnia jutrzejszego, czyli 24.11.2012r. rozpocznie si? event i potrwa do dnia 06.12.2012r.

Udzia? w evencie b?dzie m?g? wzi?? ka?dy gracz, kt?ry by? grzeczny. :)

Oczywi?cie bez zasady si? nie obejdzie.
1 gracz = 1 prezent. Tak?e prosimy o fair-play. :)


Jak wzi?? udzia? w evencie?
* Musisz posiada? sw?j domek na serwerze.
* Wystarczy, ?e zdob?dziesz list. Listy b?d? dost?pne dla wszystkich u Administratora "Solkren" (przebywa on cz?sto obok Promotera).
* Gdy ju? b?dziesz posiada?/a list, napisz w nim odpowiednio.

Przyk?ad:
Nick: Solkren
Co chcialbys/abys dostac?: Super Backpack
Nazwa domku, ktory posiadasz: Central Park House
Dlaczego chcesz dostac prezent od Sw. Mikolaja?: Dlatego, ze lubie SuperEVO.

Skopiuj przyk?ad i zmie? swoje dane i potrzeby. :)


Jak mam wys?a? list do ?w. Miko?aja?
* W Temple (na ?rodku) znajduje si? choinka z prezentami z napisem "Merry Christmas" i magiczny teleport, do kt?rego nale?y wrzuci? list, kt?ry zostanie przeczytany przez ?w. Miko?aja, a nast?pnie on wy?le Wam prezenty do domk?w w specjalnie przygotowanym plecaku. :)

Wszystkie prezenty zostan? rozdane mi?dzy 5 - tym, a 6 - tym grudnia.


Serdecznie zach?camy do wzi?cia udzia?u w evencie.

Serdecznie pozdrawiamy,
administracja SuperEVO.net
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEVO.net

Od?wie?am!
Zach?cam do gry na SuperEVO.net!
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: SuperEVO.net

Wbi?em i tu wielkie zaskoczenie, od dawna ots z H-Expem nie wciagnal mnie tak jak ten ;P
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEVO.net

Aktualizacja #03

Dodali?my 2 nowe expowiska, na kt?rych ka?dy z danym poziomem reborn b?dzie m?g? wbi? wysoki poziom do?wiadczenia.

1. Potw?r: Lord Wyrm
Potrzebny REB: 14+
Dost?p: Darmowy

2. Potw?r: Lord Giant Spider
Potrzebny REB: 16+
Dost?p: Darmowy

Dodatkowo zmienili?my potwory (1+ i 20+ REB) oraz dost?p do nich.
Wszystkie expowiska poni?ej wymienione znajduj? si? na prawo (po schodach) w TP ROOM.

Od teraz wygl?da to tak:
* Potw?r: Mnich
Potrzebny REB: 1+
Dost?p: Darmowy

* Potw?r: The Lord Of The Monk
Potrzebny REB: 2+
Dost?p: Darmowy

* Potw?r: Cursed Hellhound & Cursed Dragon Lord
Potrzebny REB: 4+
Dost?p: Darmowy

* Potw?r: Rift Scythe Gladiator & Orshabaal King
Potrzebny REB: 6+
Dost?p: Darmowy

* Potw?r: Cyrulik Warrior Of Apocalypse
Potrzebny REB: 8+
Dost?p: Darmowy

* Potw?r: Devil Mega Fury
Potrzebny REB: 10+
Dost?p: Darmowy

* Potw?r: Ghastly Dragon Lord & Demodras
Potrzebny REB: 12+
Dost?p: Darmowy

* Potw?r: Lord Wyrm
Potrzebny REB: 14+
Dost?p: Darmowy

* Potw?r: Lord Giant Spider
Potrzebny REB: 16+
Dost?p: Darmowy

* Potw?r: Superevo Guard - (Wymagany 1 Gold Nugget) & Ansunamun
Potrzebny REB: 18+
Dost?p: Darmowy

* Potw?r: Hydrozilla & Hellspawn King
Potrzebny REB: 20+
Dost?p: Darmowy


70a3e.png



Szykujcie si? na nast?pne aktualizacje!

Serdecznie pozdrawiamy,
administracja SuperEVO.net!
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: SuperEVO.net

kurde no wesz?em na serwa ! i jestem w szoku ! nie spodziewa?em sie a? tak dobrego efektu ! o wielo lepszy niz united ots ! wiec zapraszam wszystkich na tego serwa ! naprawde warto ! widac ze administracja dba o ludzi i serwer ! ziomki pomagaja ;p jest git !
 

kloska

Advanced User
Joined
Nov 24, 2012
Messages
315
Reaction score
25
Odp: SuperEVO.net

Ots ?adny z tego co widz? na sccrenach, Tylko ze nie lubie ots z du?ym expem;/ , ale fajny ots wida? wi?c Polecam +.
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEVO.net

Dzi?kuje za pozytywne opinie na temat SuperEVO i zach?cam innych do wypowiadania si? w owym temacie.
Serdecznie zapraszam do gry na SuperEVO!
 

Grzesiek Druid

New User
Joined
Dec 19, 2012
Messages
1
Reaction score
2
Odp: SuperEVO.net

Serwer SuperEVO to najlepszy serwer OTS na kt?rym gra?em kiedykolwiek. Zach?cam do gry. Mi?a atmosfera, dobra administracjia, War Guild
Ja tak?e zapraszam SERDZECZNIE do gry na Open Tibia Serwer - SuperEVO.net!!!
:D
 

kotka17

New User
Joined
Sep 26, 2010
Messages
2
Reaction score
1
Odp: SuperEVO.net

Witam :) Zach?cam Wszystkich bardzo serdecznie do gry na Superevo.net ! Atmosfera jest naprawd? Wyj?tkowa i sympatyczna :) nie znalaz?am nigdzie lepszego OTSA ni? ten,kto nie wierzy niech wbija ?mia?o,a przekona si?,ze gra na nim stworzy mu sporo rozrywki,a tak?e zdob?dzie spore do?wiadczenie w PVP i nie tylko.Polecam i Zapraszam ;)
 

grzesz

New User
Joined
Jun 3, 2009
Messages
5
Reaction score
4
Odp: SuperEVO.net

Serdecznie i z ca?ego serca zapraszam do gry na serwerze Superevo i nie tylko. Gra?em ju? na trzech edycjach serwer?w tej Administracji i mog? poleci? go ka?demu. Profesje wyr?wnane, du?o czar?w o rozmaitych animacjach. Jednym s?owem wszystko czego potrzeba na najlepszym serwerze Evolution. ;)
Pozdrawiam Calcifer!
 

lolq1991

New User
Joined
Oct 19, 2011
Messages
2
Reaction score
1
Odp: SuperEVO.net

Server Bez Pvp Jest jakis Hunt arena Gdzie ludzie biegaja na bocie 24/7 500 reby stoja przed DP I ubijaja wszystko co sie rusza I nawet nie mozna Ubic takiego we bo na nocki chodzi na hunt rooma Atmosfera no co Do niktorych CM?w GM?w Nie mozna sie przyczepiac Sa Oki pomagaja na poczatek I mozna sie szybko wszystkiego Dowiedziec wbilem 24 reb i gra sie znudzila To jest zabawa dla ludzi ktorzy lubia sobie pobocic a potem wyjsc przed DP i orac male reby.Ogolnie zabawa z rebami byla fajniejsza w tibi 7.6 Na 8.6 mi sie to nie widzi wgl. Pozdrawiam
 
Joined
Sep 17, 2009
Messages
45
Reaction score
4
Odp: SuperEVO.net

Serwer absolutnie odradzam. Zarz?dzaj? nim sami oszu?ci. Po p?? roku pracy jako CM zosta?em wyrzucony, a has?o do mojego konta zmienione, gdy? na moje miejsce wystartowa?a osoba, kt?ra uiszcza?a pieni??ki na prywatne konto admina (Solkrena). Nie ma sensu tutaj gra?, gdy? co 3-4 miesi?ce jest reset (kiedy administracja si? wystarczaj?co nachapie), kolejno startuje bli?niaczy serwer i tak w ko?o. Obs?uga jest zapatrzona tylko i wy??cznie w zyski i ma g??boko gdzie? los i zdanie graczy, byle by kas? trzepa?. Tak?e odradzam wszystkim, szkoda nerw i szczeg?lnie pieni?dzy. Bo to, ?e nie da si? tu gra? bez wys?ania chocia? jednego sms to chyba ju? wszyscy wiedz?. Dzi?kuj? za uwag? :]
 

Buzarek

New User
Joined
Jun 30, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: SuperEVO.net

Zdecydowanie ODRADZAM grania na tym serwerze. Administracja jest nastawiona wy??cznie na pieni?dze. A je?li trafi si? kto? , kto postawi si? administracji jest banowany , deletowany lub t?amszony. NIE POLECAM
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEVO.net

Dla sprostowania, Zuy Czuowiek zosta?e? zdj?ty z pozycji CM'a z powodu faworyzowania swoich koleg?w, czyli teleportowanie, tworzenie i wr?czanie przedmiot?w itp.
Obecnie wszystkie osoby, kt?re znajduj? si? w administracji nie p?ac? mi w jakikolwiek spos?b za posad? na serwerze, tak?e nie wiem z sk?d masz te info.
Nasze serwery zawsze stoj? d?ugo, dop?ki z serwera nie wyjdzie ostatni gracz, np. 1 edycja SuperEVO - sta? 6 mies. Wszystkie Nasze serwery s? tworzone z my?l? o graczach i nie pisz mi takich g?upot, ?e "chapiemy pieni?dze", poniewa? zauwa?, ?e praktycznie co par? dni zostaje przeprowadzona aktualizacja, a w niej nowe expowiska, czary itd.
Pieni?dze, kt?re zarabiamy z Naszych serwer?w zostaj? przeznaczane na op?acenie serwera dedykowanego oraz osobom, kt?re pracuj? przy serwerze, czyli np. mi za prac? przy mapie.
Mam nadziej?, ?e wreszcie zda?e? sobie spraw? z powagi sytuacji, bo je?li my?lisz, ?e Twoim postem si? przestraszymy, to mylisz si? i to bardzo... . :)
 
Joined
Sep 17, 2009
Messages
45
Reaction score
4
Odp: SuperEVO.net

Dobrze oboje wiemy, ?e nie zdj??e? mnie z tej pozycji z takich ?miesznych i wybuja?ych powod?w. Moje logi masz, wi?c wiesz, i? by?em czysty. A puszcza? s?owa na wiatr, kt?rych nikt nie sprawdzi ka?dy mo?e. Ale dobrze, niech Ci b?dzie, nie zale?y mi na wsp??pracy z kim?, kto wykorzysta kogo?, naci?gnie na mapki a p??niej zwyczajnie wywali. Nie chcij abym Ci? tu o?miesza? zrzutami ekranu jakie mam, co pisa?e?. Poza tym, nie mam zamiaru nikogo straszy?, temat jest aby wypowiada? si? na temat serwera, wi?c to robi? - ODRADZAM WSZYSTKIM GR? TUTAJ. Zapewne CM Sevo te? zosta? zdegradowany nie przez to, ?e chcia?e? wcieli? do zespo?u swoj? dziewczyn?? :) I b?agam Ci?, nie o?mieszaj si?, bo ka?dy kto gra? na Superevo lub Evoth wie, ?e serwery te stoj? tylko i wy??cznie dla kasy.

@offtopic
Z racji, i? nie mam jak si? z Tob? skontaktowa?, a Ty jeste? na tyle bezczelny, ?e oskar?asz mnie o takie rzeczy, wnosz? o usuni?cie moich element?w mapy, kt?re ja stworzy?em. M.in. Box Event. Je?li tego nie zrobisz jeste? zwyk?ym z?odziejem, wi?c znajdziesz si? na blackli?cie admin?w.


@edit
Jako kolejny argument, ?e admini to oszu?ci jest fakt, i? na stronie jest zak?amana liczba os?b online. Nie bez powodu serwery tego u?ytkownika posiadaj? banicj? na wi?kszych Otlistach.
 
Last edited:

Davisiak

Banned
Joined
Oct 24, 2008
Messages
175
Reaction score
6
Odp: SuperEVO.net

@UP
Chyba wszystki H-rate Orshabaale stoj? dla kasy, szczerze m?wi?c nie wiem, jak mo?na gra? na takich otsach.
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: SuperEVO.net

Zuy Czuowiek, doro?nij prosz?! :)
Nie masz zielonego poj?cia, co dzieje si? obecnie z serwerem, tak?e daruj sobie te ?mieszne s?owa wyssane z palca i nie r?b z siebie pajaca. :)
Je?li chodzi o Sevoo, nie logowa? przez ponad miesi?c, dlatego zosta? usuni?ty z pozycji CM, a co do miejsca w administracji, jest ona nieograniczona, lecz nie osi?galna dla takich jak Ty, pajac?w, kt?rzy my?l?, ?e g?upim postem zniszcz? serwer. :)
Prosz? nie o?mieszaj si? reklamowaniem swojego serwera, kt?ry w og?le nie istnieje i nigdy nie powstanie... . :)

EDIT:
Map? pod "Box Event" robi?em sam od zera. Ty jedynie pokaza?e? jaki? beznadziejny kawa?ek mapy, kt?ry do niczego by mi si? nie przyda?. :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top