What's new

Syn Ip changer 7.6-8.7

Status
Not open for further replies.

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Witam, nie umia?em tego umie?ci? w dziale narz?dzia, a jak wiadomo nie interesuje si? ju? tibi? wi?c my?l? ?e powinienem da? to do propozycji, znalaz?em ip changer pod najnowszy klient tibii bo widz? ?e w tym dziale ba?agan i ka?dy go potrzebuje tak wi?c dodaje ip changer z scanem i niech jaki? moderator te? go przeskanuje do pewno?ci ?eby nie by?o
Download:


SKAN:


Pozdrawiam Dolmet ;)
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Syn Ip changer 7.6-8.7

donwloadsafe2.png


//Skan
 

Travoltino

New User
Joined
May 26, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Syn Ip changer 7.6-8.7

Jak to dzia?a to ja jestem ksi?dz mecz? si? i mecze my?la?em ?e ots zwalone pobieram real pod 8.6 zmieniam tym g?wnem i nic w??czam multi i dzia?a pozdro
 

djbuhh

New User
Joined
Dec 25, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Syn Ip changer 7.6-8.7

Wielkie dzi?ki wariacie :)) szuka?em tego wsz?dzie... chyba jedyny pomy?la?e? ze to si? komu? przyda :D

Pozdro ziooom :)
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Syn Ip changer 7.6-8.7

Witam!
Je?li ju? si? wypowiadacie na oboj?tnie jaki temat, to prosz? si? wysili? i napisa? co? wi?cej, poniewa? posty typu "Dzia?a, dzi?ki", b?d? uznawane za Ma?owarto?ciowe posty, wi?c prosz? o przestrzeganie regulaminu. Dzi?kuj?.

Pozdrawiam!
 

Misiekksc98

Banned
Joined
Sep 29, 2010
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Syn Ip changer 7.6-8.7

Hmm dziwne. Niby dzia?a w??cza si? wszystko git, wpisuje ip ,client itp. daje "chang ip" i nic ip sie nie zmienia. M?g?by mi kto? wyt?umaczy? co jest? Mo?e ja co? ?le robie?
 

Merine

Advanced User
Joined
Oct 12, 2008
Messages
175
Reaction score
4
Odp: Syn Ip changer 7.6-8.7

Nie dzia?a. Istnieje w og?le ip changer pod najnowsz? wersje tibii? Je?li tak i kto? znajdzie prosz? pisa? na pw :)
 

sworden

Advanced User
Joined
Jul 12, 2011
Messages
202
Reaction score
2
Odp: Syn Ip changer 7.6-8.7

nie dzia?a ten changer , w??czam wpisuje ip --> Change Ip --> przechodze do Tibi by wpisac pasy a tu pisze "ze haslo nie prawidlowe"
 
Status
Not open for further replies.
Top