What's new

System nie wykrywa urz?dze? audio.

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
Witam serdecznie. Chcia?bym prosi? was o pomoc z dosy? dziwnym problemem. M?j system (czy co? w ten dese?, nie znam si?) nie wykrywa urz?dze? audio. Gdy wchodz? w Panel sterowania>D?wi?ki, mowa~>D?wi?ki i urz?dzenia audio widz? obok obrazu g?o?nika napis "Brak urz?dze? audio". Zaskoczy?o mnie to, bo jeszcze dzisiaj popo?udniu d?wi?k by?, a nawet my?l?, ?e by? jeszcze przed godzin? 22. Dost?p do mojego komputera ma m?j trzyletni brat, co moim zdaniem nie jest dobre, ale nie mam na to wp?ywu. M?g? co? poprzestawia?, ale nie chc? zwala? winy na niego, bo ca?kiem niedawno bawi?em si? w Menad?erze zada? Windows i zaka?cza?em procesy aplikacji, o kt?rych nie mia?em ?adnego poj?cia. Sko?czy?o to si? tak, ?e system musia? zosta? uruchomiony ponownie. Jednak od tego czasu by? on uruchamiany kilkakrotnie. My?la?em, ?e spali?a si? karta d?wi?kowa, lecz przy wylogowaniu d?wi?k jest (te klasyczne "tyryrytu"). Nie wiem dok?adnie co powinienem jeszcze napisa?. Wgrany system to XP, a g?o?niki si? raczej nie zepsu?y, bo nie ma d?wi?ku te? w s?uchawkach. To chyba wszystko, je?eli nie piszcie co powinienem jeszcze dopisa?.
Prosz? o pomoc i z g?ry dzi?kuj?,
Sourbi.​
 

zakius

Senior User
Joined
May 25, 2008
Messages
869
Reaction score
52
Odp: System nie wykrywa urz?dze? audio.

to jest d?wi?k czy nie ma w ko?cu? o_O
chyba, ?e chodzi o d?wi?k przy LOGOWANIU i p??niej pada
xp m?wisz? zobacz co sie dzieje w menad?erze urz?dze?, mo?esz nawet da? screena
 

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
Odp: System nie wykrywa urz?dze? audio.

D?wi?k jest tylko przy w??czaniu i wy??czeniu komputera. Tak to d?wi?ku w grach, filmach nie ma.

Oto zdj?cie, kt?re chcia?e?:
zadania.png
 

Navigation

Banned
Joined
May 15, 2012
Messages
160
Reaction score
14
Odp: System nie wykrywa urz?dze? audio.

A masz zainstalowane sterowniki LAN? Je?li nie to pobierz i zainstaluj:

Je?li nie pomog?o, zainstaluj to:

Nast?pnie to:

I to:

By? mo?e Tw?j brat lub Ty usun??e? sterowniki i programy do obs?ugi d?wi?ku, zainstalowanie powy?szych program?w powinno Ci pom?c, powodzenia.
 

Sourbi

Advanced User
Joined
Feb 16, 2011
Messages
170
Reaction score
38
Age
28
Odp: System nie wykrywa urz?dze? audio.

A masz zainstalowane sterowniki LAN? Je?li nie to pobierz i zainstaluj:

Je?li nie pomog?o, zainstaluj to:

Nast?pnie to:

I to:

By? mo?e Tw?j brat lub Ty usun??e? sterowniki i programy do obs?ugi d?wi?ku, zainstalowanie powy?szych program?w powinno Ci pom?c, powodzenia.
Pomog?o, wielkie dzi?ki. Temat do zamkni?cia.
 
Top