What's new

Szlajm Atak

Status
Not open for further replies.

Advent Child

Advanced User
Joined
Nov 11, 2008
Messages
345
Reaction score
9
Dzisiaj o godzinie 14:25 przybywaj?c na rozmow? o prac? do przyjaciela mojego znajomego NPC przydarzy?o mi si? co? niezwyk?ego. Ot?? na moich oczach t?cza zacz??a si? materializowa?, a nast?pnie roztapia? i spada? na ziemi?. Okaza?o si?, ?e kawa?ki t?czy zamieni?y si? w ma?, kt?ra zdolna jest do poruszania si? i atakowania niewinnych mieszka?c?w ! Po kr?tkim ostrzale z pistolet?w ska?kowych przez nasz? okoliczn? stra?, uda?o nam si? zdoby? pr?bki substancji sk?adaj?cej si? na t? dziwn? kreatur?. Okaza?o si?, ?e ka?da z nich jest z?o?ona ze smakowych stymulant?w przypominaj?cych produkty spo?ywcze typu mleko, karmel, czekolada czy wszelki rodzaj owoc?w. Po og?oszeniu wynik?w bada? dla mieszka?c?w, rozp?ta? si? chaos. Wszyscy nieletni mieszka?cy rzucili si? w wir ci??kiej i wyczerpuj?cej walki po kt?rej uda?o si? im oraz ca?emu miastu pokona? te potworne bestie. Niestety nie oby?o si? bez ofiar w ludziach, zielarki odnotowa?y w?r?d wojownik?w du?? liczb? os?b chorych na nieznan? chorob? kt?rej towarzysz? nudno?ci i b?le brzucha . Nie opublikuj? wi?c zdj?? z owego zdarzenia ze wzgl?du na drastyczny charakter tej sceny. To jedyne zdj?cie jakie jestem w stanie udost?pni?.

ffv6.png


@down
Sad : (
@down2
No ba, ale to nie o to chodzi :O
 

szajn

Active User
Joined
Mar 11, 2013
Messages
56
Reaction score
3
Odp: Szlajm Atak

Yy no dobra, mamy kolorowe slimy, kt?rych zrobienie wymaga kilku minut w PS'ie czy czym? innym. Co? poza tym? Je?li nie to dno. ;/


@edit
Chodzi o i?cie epick? historyjke?
 
Last edited:

dami1310

Poskramiacz Internet?w
Joined
Jun 1, 2009
Messages
1,385
Reaction score
113
Odp: Szlajm Atak

Wow, kolorowe slajmy! Rzeczywi?cie u?ycie barwienia w gimpie wymaga wielkiego skilla ;c
 
Status
Not open for further replies.
Top