What's new

szpon MIXTAPE - A co z jutrem [HD]

Status
Not open for further replies.

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Chc? si? was spyta?, czy to daje rade?

Jak co? - mikrofon za 10 z?, wi?c nie komentowa? tego, ?e chujowo s?ycha?. Komentarze dot. tekstu/flow s? tutaj mile widziane. Od razu m?wi?, ?e to nie moje, wi?c si? nie przypierdala?.



Od razu m?wi?, ?e druga zwrotka jest lepsza pod wzgl?dem d?wi?ku, jakby lepiej "nagrana". Nie wiem jak to wyt?umaczy?.

Je?eli s?uchasz 5 sekund, to wypierdalaj st?d.
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: szpon MIXTAPE - A co z jutrem [HD]

Je?eli s?uchasz 5 sekund, to wypierdalaj st?d.

S?ucham 5 sekund i chuj ci do tego, wole kurwa zaoszcz?dzi? te kilka minut ni? s?ucha? jakiego? recytuj?cego kmiecia kt?rym pewnie jeste? ty. Na chuj to tutaj wrzucasz jak nie twoje, kolega chyba r?ce ma i umie si? zarejestrowa?.

Mixteape kurwa se robi?, nawet nie wiedz? co to jest ale kurwa musi by? MIKSTEJP. A ju? rozumiem, on pewnie g?uchy jest. Flow? Jakie flow, rodzi nam si? nast?pca pana Ariana pseu. Antyflow. Tekst? Jaki kurwa tekst, jedyne co zrozumia?em to co? o flocie i zarabianiu hajsu.

Niech tw?j ch?opak kupi nowy mikrofon, przejdzie si? do logopedy i poprosi dziadka o napisanie tekstu. ?ycz? w chuuujj progresywnych nagrywek.
 

Viper xD

Senior User
Joined
Jun 22, 2009
Messages
693
Reaction score
110
Odp: szpon MIXTAPE - A co z jutrem [HD]

Hahaha cz?owieku usu? to p?ki cie jeszcze ca?e forum nie zjecha?o...Co to w ogole ma byc...Jakis koles zamulony usiluje cos mowic ale i tak nie idzie go zrozumiec a bit o ile go tak mozna nazwac jak z arki noego.Nie bierz sie za cos czego nie umiesz


@down
sam se wypierdalaj,pseudoraperze na forum o tibii.Dojebal se nick mc i mu sie w dupie poprzewracalo mysli ze w hollywood jest.Nie przegralem zadnej sprawy ale sie nie biore za to na czym sie nie znam tak jak niekt?rzy np.ty bo na wszystkim sie nie mozna znac i za pewne rzeczy sie lepiej nie brac.
 
Last edited:

emememsik

Advanced User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
169
Reaction score
18
Odp: szpon MIXTAPE - A co z jutrem [HD]

kt?rym pewnie jeste? ty. Na chuj to tutaj wrzucasz jak nie twoje, kolega chyba r?ce ma i umie si? zarejestrowa?.
Nie jestem nim. M?g?, lecz po co, skoro ja mam konto?
nawet nie wiedz? co to jest ale kurwa musi by? MIKSTEJP
Gdyby nie wiedzia?, nie nazwa?by tego tak.
Nie bierz sie za cos czego nie umiesz
Powiem Ci, ?e Eldo, hempgru itd. od razu nie jebali takich kawa?k?w. Ka?dy kiedy? zaczyna.

Dzi?ki za komentarze.
 

shadow3645

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
335
Reaction score
15
Odp: szpon MIXTAPE - A co z jutrem [HD]

Teraz go obra??. Ja ju? lepiej nawijam!
Wiem przesadzi?em.
A tak Szczerze. wgl. mi si? nie podoba nie wiem co to wgl. jest czy muzyka czy expressivo gada do beatu..
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: szpon MIXTAPE - A co z jutrem [HD]

Szczerze m?wi?c bardzo s?abo. Bez polotu nawet do shadowa, a ku g?upocie Asto, jeszcze dalej mu do Ariana. Nawija bez ?ycia, niech poprawi sprz?t, bo na tanim majku nie nagra dobrej jako?ci d?wi?ku, poniewa? i tak taka ma?y mikrofon w?glowy od skype'a nie odbierze wszystkich d?wi?k?w prawid?owo, a co za tym idzie, nawet jakby mia? flow VNM'a to b?dzie brzmia? jakby nawija? Gandzior. Pozdrawiam. Budzik :D.
 

FluosMC

Active User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
129
Reaction score
7
Odp: szpon MIXTAPE - A co z jutrem [HD]

Teraz go obra??. Ja ju? lepiej nawijam!
Nie no, nie przesadzajmy ju?.
b?dzie brzmia? jakby nawija? Gandzior
Co masz do Gandziora?
Powiem Ci, ?e Eldo, hempgru itd. od razu nie jebali takich kawa?k?w. Ka?dy kiedy? zaczyna.
True, ale wiesz czym oni si? r??nili od niego? Oni byli na tyle m?drzy, ?e swoich chujowy ch kawa?k?w (kto wie, mo?e pocz?tkowo gorszych od tych) nie wystawiali w sie? do oceny, tymbardziej na tibijskie forum, gdzie tutaj wi?kszo?? si? chuja zna, wywy?sza, hejtuje, a nikt nie potrafi tego robi? dobrze.
Nie bierz sie za cos czego nie umiesz
WYPIERDALAJ hejterze! Widzisz, niekt?rzy ludzie maj? cho? kszty ambicji, na prawde nam przykro, ?e przegra?e? jak?? spraw?, ?e si? podda?e?, ale mo?e inni maj? wi?cej wiary, a pami?taj, jak kto? ma talent i nic z nim nie robi to b?dzie chujowszy od tego co nie ma talentu,, ale pracuj? nad progresem.

Bez polotu nawet do shadowa, a ku g?upocie Asto, jeszcze dalej mu do Ariana.
To? to Asto jest wy?ej w hierarchii tnetowskiego rapu.

Kawa?ek to nie jaka? rapowa bur?u?a(?), najbardziej odra?a jako??, bo flow oraz teksty z czasem si? polesz?, ale nawet jak bd mia? teksty jak Vixen, VNM or Ma?pa to na tym sprz?cie chuja z dzia?a, ten Tw?j "kolega". Zawsze si? tak m?wi jak chce si? co? pokaza?, ale si? tego wstydzi pod w?asn? osob?, dlatego wymy?laj? takie alter ego, ale dobra ja tam w to nie wnikam, bo mam to gdzie? ?wiczenia, praca i ambicje, a b?dzie dobrze, peace.

A na koniec takie cu? i chu* w dupe za hejty.

Mixtape (mikstejp) – ta?ma nagrana przez did?eja, najcz??ciej za pomoc? dw?ch gramofon?w i miksera.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: szpon MIXTAPE - A co z jutrem [HD]

@UP
Ojcem tnetowskiego rapu i tak jest Arian i Asto i ich "Oblicze ?mierci"<ashuashua>.
@Top
Tak my?la?em, ?e najlepszym dla Ciebie wyj?ciem by?by tani majk dynamiczny i mikser do karaoke. Byle, ?eby? poprawi? jako??, albo ten Tw?j kumpel.
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: szpon MIXTAPE - A co z jutrem [HD]

Brak p?ynnego flow, tekst cieniutki, og?lnie podzielam zdanie Fluosa, i? to Ty nagra?e? i boisz si? krytyki, bo masz ?wiadomo?? jaki poziom reprezentuje Tw?j kawa?ek. Nie b?j si? wychodzi? z tym do ludzi, w??? w to serce, ?wicz, a mo?e to jako? wyratujesz, pierdol hejty.

#down
Udajesz takiego inteligentnego, a sam krytykujesz muzyk? na forum tibijskim, w sumie nic dziwnego skoro ka?dy kiedy? zna? Twoje oblicze JP, to raczej za du?o w g?owie si? nie zmieni?o od tamtego czasu. Poza tym pies to do?? odwa?ne okre?lenie skoro sam aportowa?e? na vt jak Ci Speeder rzuci? ko??, hipokryto. ; )
 
Last edited:

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: szpon MIXTAPE - A co z jutrem [HD]

Co masz do Gandziora?
Jest chujowy a co? Wi?cej dodawa? nie trzeba, bo ?mieszne jest t?umaczenie jego noskillu.
True, ale wiesz czym oni si? r??nili od niego? Oni byli na tyle m?drzy, ?e swoich chujowy ch kawa?k?w (kto wie, mo?e pocz?tkowo gorszych od tych) nie wystawiali w sie? do oceny, tymbardziej na tibijskie forum, gdzie tutaj wi?kszo?? si? chuja zna, wywy?sza, hejtuje, a nikt nie potrafi tego robi? dobrze.
Hipokryzja? Przecie? sam tutaj wrzuca?e? pierwsze kawa?ki, a innym to odradzasz? "hejtuje"? Przecie? ty do tej port nie wiesz co to hejting, a s?owo mixtape znane jest tylko ci z definicji, wi?c czym ty chcesz tutaj za?wieci??
Co do alter ego, to te? sobie sprawd? co to jest, bo ?le jak na razie rozumujesz.
btw. jak chcesz odpowiada? na post, to zostaw swoje pieski w budzie.
#topic
Nawet nie chce mi si? s?ucha?, bo to przecie? nie twoje.
 
Status
Not open for further replies.
Top