What's new

Szukam mapperow

Status
Not open for further replies.

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Cze??. Zakladam powoli jako? sw?j ots. mam dobr? mapke kt?ra jest bardzo trudna w dost?pie. Mapka jaka jest bardzo mi si? podoba. Lecz chce za?o?y? server gdzie naprawde b?dzie gr??o sporo os?b. Wiem ?e wielom osobom mapperom czasami si?nudzi.
Tutaj moja pro?ba. Czy kto? zrobi dla mnie jakie? ciekawe expowiska miejsca i inne ciekawe ?eczy kt?re b?d?m?g? zamie?ci? na mapie? Co do zap?aty niestety niemam pieni?dzy jak narazie by p?aci? za to, lecz jak za?o?e ots, to pacca dam wam do?ywotnego :D
Wiecie dla mnie to bardzo si?przyda a dla was tworzenie mapek to i tak przyjemno??.
Aha i to nie b?dzie Evo wiec expy zwykle.
Ots bedzie pod 8.5

Dzi?ki z g?ry ;D
Notka moderatorska:
Przenosz?
 

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: Szukam mapperow

Moge powiedzie? ?? server wejdzie w po?owie stycznia. Moge tak?e da? osobie GMa na serverze.
 

Replay3run

Advanced User
Joined
Feb 8, 2011
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Szukam mapperow

nic konkretnego nie oferujesz a jest coraz mnie os?b na stanowisko mappera. Aby znale?? dobrego mappera nie wystarczy napisa? ze kto? dostanie do?ywotniego pacca.
 

Platinus

Active User
Joined
Jul 17, 2011
Messages
73
Reaction score
5
Odp: Szukam mapperow

Co do tego, w?tpie czy OTS pod 8.5 przyci?gnie rzesz? ludzi, s?aba oferta.. Dodatkowo mog?e? si? bardziej postara? pisz?c tego posta
 

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: Szukam mapperow

Mo?e i tak . m?wie moge da? i gma. Tego posta pisa?em na szybko bo musia?em wychodzi?. no niestety niemam czym innym zaplacic bo ledwo co mam na dedykacje servera. chyba ?e dopiero po miesi?cu b?d? tam m?g? zap?aci?, jak wpierw co? zarobie. Jak co? interesuje mnie najbardziej teraz zamek dla wampirow jakis stary i straszny ;P

Racja pod 8.5 moze zaduzo ludzi nie sciagne. lecz mozna zaryzykowa? poniewa? mam ?adny silnik ?adne skrypty oraz basrdzo ?adn? mapk?.
Oczywi?cie b?d? pr?bowa? zaaktualizowa? pod 8.54 lub 8.6 lecz niewiem czy jestem stanie to zrobi?.
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Szukam mapperow

Mo?e i tak . m?wie moge da? i gma. Tego posta pisa?em na szybko bo musia?em wychodzi?. no niestety niemam czym innym zaplacic bo ledwo co mam na dedykacje servera. chyba ?e dopiero po miesi?cu b?d? tam m?g? zap?aci?, jak wpierw co? zarobie. Jak co? interesuje mnie najbardziej teraz zamek dla wampirow jakis stary i straszny ;P
Racja pod 8.5 moze zaduzo ludzi nie sciagne. lecz mozna zaryzykowa? poniewa? mam ?adny silnik ?adne skrypty oraz basrdzo ?adn? mapk?.
Oczywi?cie b?d? pr?bowa? zaaktualizowa? pod 8.54 lub 8.6 lecz niewiem czy jestem stanie to zrobi?.


Naucz si? mappowa?, to proste.
Ciekawe ile by? p?aci?
Stigme v3?
 

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: Szukam mapperow

niewiem ile bytm p?aci? jako? mo?e by?my si? dogadali. nie nie stigma 3 ;]
 

Ippo

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
153
Reaction score
4
Odp: Szukam mapperow

Ja mog? si? zg?osi? na mappera:D
L3x9x.jpg
 

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: Szukam mapperow

Od?wie?am poiniewa? kolega UP si? nie kontaktuje ; /
 

Xordex2

Active User
Joined
Sep 19, 2011
Messages
73
Reaction score
2
Odp: Szukam mapperow

Od?wie?am
Na pocz?tek potrzebuje jakiego? zamku na wampiry (bez potwor?w, poniewa? w?a?ny rodzaj wampir?w. jakis zimowy du?y exp (2 pietrowy - podziemny tzn nie na dworze ;p) tez wlasne potworki oraz maly resp dragonow z 2 dl na rook :D
 
Status
Not open for further replies.
Top