What's new

Szukam serwa PVP

Status
Not open for further replies.

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Witam. Szukam stronki na kt?rej b?dzie pokazane ile ludzi gra na kt?rym serwerze w real tibii. Mam nadziej?, ?e takie co? istnieje, albo chocia? jaki? wykres ile ludzi gra?o, na jakim serwerze, w kt?rym roku itp.
Szukam serwera (real tibia) PVP gdzie jest najmniej ludzi.
Z g?ry dzi?ki za pomoc.
 

przemox16

Active User
Joined
Feb 10, 2009
Messages
130
Reaction score
4
Odp: Szukam serwa PVP

Na tibia.com pisze ci ile gra ludzi w tej chili obecnie. ?ap linka :


;)
A serwer pvp polecam : Selena duzo polakow , nawet ma?o bot?w :)
 

lemiech

Active User
Joined
Dec 8, 2010
Messages
108
Reaction score
3
Odp: Szukam serwa PVP

Rzeczywi?cie ma?o ludzi na Selenie, plus serwer Europejski co mi baaardzo odpowiada. Hmmm, zaczynam gra? na Selenie ; )
 

brtek00

Active User
Joined
Jul 15, 2008
Messages
50
Reaction score
1
Odp: Szukam serwa PVP

Dodam od siebie, ze czym mniejsza liczba osob na servie tym wolniejszy resp potworow :d Ja ci radze szukac serva z najwieksza iloscia graczy :d I tak teraz gra na tyle malo ludzi, ze spokojnie jest duzo miejsca do expienia :d Nie to co kiedys gdzie na non pvp gralo po 900 osob a na pvp po 600 xd
 

nevil7

Active User
Joined
Jun 26, 2009
Messages
54
Reaction score
1
Odp: Szukam serwa PVP

@up
Mi w?a?nie nie chodzi o to gdzie expi? tylko ja chce zacz?? z kumplem palladynami gra? i na siebie skilowac :p, ale dzi?ki wszystkim za pomoc. Temat do zamkni?cia
 

Xozi

Advanced User
Joined
Nov 21, 2009
Messages
251
Reaction score
2
Odp: Szukam serwa PVP

Polecam ci Valorie , bardzo ma?o tam pkuj? , w ka?dym razie mnie nie spekowali a gram juz od 2 miesiecy. Nie jest tam za wiele os?b. Jeden minus to pe?no nie ogarni?tych brazoli brazoli ;/
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Szukam serwa PVP

@up
No jak masz lvl 30 to si? nie dziwie ?e Cie nie pkuj? bo szkoda frag?w na takie nooby, je?eli na serwerze jest wi?cej BR od Polak?w to zawsze jest przejebane.

Polecam xerene, du?o Polak?w i bot?w do ubijania, nie jestem na bie??co ale jak ko?czy?em gr? to Polacy rz?dzili serwerem.
 

Makos

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Szukam serwa PVP

Polecam Selene,mi?a atmosfera,fajni ludzie,ma?o szwed?w ;p
 

Warlockz

User
Joined
May 13, 2011
Messages
48
Reaction score
0
Odp: Szukam serwa PVP

Rzeczywi?cie ma?o ludzi na Selenie, plus serwer Europejski co mi baaardzo odpowiada. Hmmm, zaczynam gra? na Selenie ; )

Po co mu ju? doradzacie ,?e ma gra? na selenie jak on ju? tam gra =.= .

Ogarnij tam ziomek @UP .

// Wybra? serwer to do zamkni?cia .
 
Status
Not open for further replies.
Top