What's new

Szukam sporej ekipy, na jakis ots zeby wspolnie w grupie porgrac :)

Status
Not open for further replies.

Exsilun

User
Joined
May 30, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Siemanko. Nie pisze w temacie og?lnym o szukaniu ekipy, bo tam nie zbiore kilko osobowej ekipy . wi?c do rzeczy: trzeba kilka / kilkana?cie w miar? ogarni?tych os?b, najlepiej z Ventrilo / team speak. Fajnie by?o by zebrac kilka os?b, wbi? na jaki? ots, wyexpi? si? i jakiego? wara ogarn?? czy questy porobi?. No nie ukrywajmy ?e gra samemu sensu nie ma. Dlatego pprosi? bym, jak kto? wyra?a tak? ch??, wpisywa? si? na dole i zbierzemy ekipk?. Ja mam propozycj? grania na vestia.pl, mam tam posta?, server trzyma sie od ponad roku i ma zamiar wytrzyma? drugie tyle. gra codziennie PONAD 600 os?b, Tyle ?e Wam b?dzie si? gorzej wybi? bo s? tam 3k lvlve a ja mam 1.1k swoim sorkiem bo dawno nie gra?em tam. Mo?emy znale?? inny ots kt?ry np. w?a?nie wystartowa? i to samo. exp/questy/war :p. samemu mi si? w tej chwili nie chce gra?, a jak zbierze si? pare os?b to od razu inaczej.
List? b?d? aktualizowa? jak b?dziecie si? wpisywa?. dodajcie temat ddo zak?adek i wbijajcie ?eby zobaczy? co nowego. tak wi?c wpisujcie si? kto ma ch?? zagra?. p??niej ustalimy serva
1.Exsilun
2.
3.
4.
5.
6.
...
 
Status
Not open for further replies.
Top