What's new

Szyfralizator OTClienta

pxgift2

Active User
Joined
Jun 7, 2015
Messages
86
Reaction score
0
Kupie szyfralizator OTClienta dzi?ki kt?remu wszystkie moje pliki s? zaszyfrowane, a co za tym idzie, bezpieczne i niedost?pne dla os?b trzecich. Program ma szyfrowa? wszystkie pliki znajduj?ce si? w strukturze klienta. Szyfr ma by? ustalany indywidualnie, bym m?g? co update klienta zmienia? spos?b jego szyfrowania. Najbardziej mi zale?y na folderze modules, aby nie by?y w nim dost?pne pliki .lua; najlepiej gdyby stanowi? jeden plik.

P?ac? za program, kt?ry b?dzie wdro?ony do mojego projektu, to znaczy ?e musi dzia?a? i osoba oferuj?ca taki program ma pom?c mi w jego aplikacji do projektu.

Sugerowana przezemnie cena 100z?[mo?liwo?? 50 + 50, w zale?lo?ci od stanu mojego portfela oO]

P?atno?? nast?puje po aplikacji do projektu. Mo?liwe zawarcie umowy o dzie?o lub umowy allegro, lub co tam wymy?lisz w celu zabezpieczenia si? przed oszustami -,^.

Jednocze?nie deklaruj?, ?e ?w program b?dzie tylko i wy??cznie na potrzeby moje i moich projekt?w i nie mo?e by? udost?pniany z mojej strony osobom trzecim.

Wi?cej informacji po kontakcie, je?eli jeszcze jakie? pytania.
gg 541657
tel 732 96 2220 (je?eli nie odbieram prosz? o wiadomo?? SMS)
 
Top