What's new

- Waypoints [TA] Earty Elementale Edron Ms/ED

Status
Not open for further replies.

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Miasto: Edron
Poziom:35+
Miejsce:Jaskinia zywiolakow ziemi na edron
Profesja:ED/MS
Mana Trainer Nie
Jakie Potwory:Eart elemental
Bankier Tak>> 2k na siebie na potki >> przy 4k wraca moza przestawic chodzi o niski cap przy magicznych
Jaki Loot ma zbiera?: Gp , Smp , Lump of eart, small topaz ( jezeli ktos chce moze ustawic drop kamyczkow na auto a potem co jakis czas locika ;]
Depositer Tak >> Smp , lump,small topaz
FULL AFK Tak
Kupuje poty > Tak >> 20 >100 mana potion i sella viale
Wedlug mnie kazdy inaczej ustawia bota pod siebie wiec kazdy i tak przestawi leczenie itp.>> wali z exori flam leczenie exura i exura gran
Jak zawsze mowie prosze o sprawdzanie czy nie bledow czy czegos nie ustawilem wrzucam wam do tego keep dist ale uwaga <!>> jezeli expicie sami z tak niskim lvlem moze zrulowac na sibie wiecej monstow i padniecie jak wbije na full resp mialem takak sytuacje na 33 ;p
WPT: View attachment 5824
Skan :
Dodaje Keep dist: View attachment 5823 << bez skan ogolem to ten sam plik ktory bd wielo krotnie udostepniac nie chce mi sie za kazdym razem szukac skanow albo robic ;] ale byl skanowany
Ogolnie Zapraszam na mojego tematu w ktorym robie darmowo wpt z malymi ogarniczeniami :p>> mam 100 kiny nie polece na demony hehe
http://tibia.net.pl/threads/549272-TA-Skrypty-za-free
 

pacek112

Advanced User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
203
Reaction score
13
Odp: [TA] Earty Elementale Edron Ms/ED

Dobry skrypt w sumie smiga dobrze, lecz jest jeden problem dlaczego nie kupuje ze 150 potkow tylko 40 ?? I wraca sie co 5 min do dp D: ? Jak to zmieni? bo dzia?a okej tylko ?e wola? bym zeby posiedzial tam z godzinke :)
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Earty Elementale Edron Ms/ED

A wiec kupuje 40 potkow bo na tyle ma kaski lub masz 60 i do kupuje do 100
Wraca zaraz do depo bo zapewne masz malo cap to magiczny chyba ze ****@@ cos ale w sumie bocilem na tym wiec nie bylo tak zle
Rada przestaw na 3k ze by na sobie trzymal wiecej potkow >> 150 potkow to chyba co minute by ci latal xD( kup food!!!)< grzybki ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top