What's new

- TibiaAuto [TA] Hack ?

Status
Not open for further replies.

Nestea Flow

Active User
Joined
Jan 20, 2012
Messages
84
Reaction score
4
Witam, od kiedy pami?tam zawsze u?ywa?em tibi auto do bocenia i nigdy nie spotka?em si? z przypadkiem hacku. Tak wi?c mam pytanie, zostawi?em dzisiaj bota do exp'a co? na 3h, wr?ci?em do domu, sprawdzam TA w??czone lecz posta? off. Logam si? i nic, nie dzia?aj? passy, tak wi?c odzyska?em konto i patrz? a char ca?y wyczyszczony z eq + cc. Moje pytanie brzmi, czy TA jest bezpiecznym botem ? Czy jest mo?liwo?? shackowania ? Nikt nie mia? dost?pu do komputera, opr?cz mnie.
 

OldTejdi

Senior User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
537
Reaction score
49
Odp: [TA] Hack ?

Hacku raczej ma?a, ale co do banu to bardzo du?a.
Musia?e? mie? co? innego na kompie, b?d? kto? zna? twoje passy.

Tibia Auto jest najbardziej wykrywalnym botem (wraz z BlackdTools) - nie polecam
 

Nestea Flow

Active User
Joined
Jan 20, 2012
Messages
84
Reaction score
4
Odp: [TA] Hack ?

Tak wi?c, nie ma mo?liwo?ci keylogera w TA ? Bo naprawd?, ?ci?ga?em TA z TNP, plik by? sprawdzany i nie mia? wirus?w. Sprawdza?em skrzynki pocztowe, nikt mi si? nie w?ama? i nie przychodzi?y tam pasy. Lecz jedno mnie zaciekawi?o, i? z palka nikt eq nie wzi??... tylko z kiny posz?o mpa, demo helmet, golden legs, bohy, mms + 20cc
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Hack ?

Pozdrowienia dla kolegow :p
Pewnie dales komus passy lub juz kiedys miales keyla i dlugo nie zmieniales passow hacker poczekal az wbijesz lvl i eku i wziol ;]
 

Faculty

Active User
Joined
Dec 5, 2010
Messages
67
Reaction score
3
Odp: [TA] Hack ?

hahahahahhahaha xD opisa?e? wymarzone eq ka?dego dzieciaka... Teraz si? nie nosi takiego eq.. nigdy... O_O prawdopodobnie straciles guardian shield i placz ;_;
 
Status
Not open for further replies.
Top