What's new

- TibiaAuto [TA]Nieropuje sie

Status
Not open for further replies.

lisekmater

Active User
Joined
Oct 23, 2009
Messages
103
Reaction score
11
Mam problem,wlaczylem cavebota, ustawiam mi zeby wchodzil na rope place, w Show Map ustawiam to miejsce zeby sie ropowal ale niedziala, tak jakby tego nieczytal? To nic z lina bo ystawialem i w reke i na Arrow Solta i w bp ale niedziala
Z gory dzx za pomoc, za poprawna odpowiedz- Reput
 

Mateht

Advanced User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
260
Reaction score
35
Odp: [TA]Nieropuje sie

Wi?c tak, zr?b dok?adnie tak jak pisz?: W Show map zaznacz Extended Research Map, nast?pnie w grze sta? kratk? pod miejscem na ropanie, teraz przechodzisz do TA, czerwona kropka to Ty, wi?c nad Tob? jest rope place - kliknij prawym i wybierz Go Up One Level i Rope. Je?li tak ustawi?e? i nadal nie dzia?a to wejd? do zak?adki Auto attack i zamiast Hybrid Map we? TA Map.
 

lisekmater

Active User
Joined
Oct 23, 2009
Messages
103
Reaction score
11
jak klikam na ten Extender Research Map to mi wyswietla ze wszedzie sa schody, a pozatym nieda sie kliknac i edytowac siebie, ewenualnie kratki na ktorej sie stoi...
PS: i jeszcze jedno, jak zejsc w dziore, ale w taka ktora sie zaslania? (wiecie o co kaman?) te takie co na goblinach sa 2 ;D
Sorry ze 2 posty pod soba ale juz wiem co niedzialalo, zrobilem reinstalke TA i wszystko chodzi, do zamkniecia

Notka moderatorska:
Na pro?b? autora zamykam
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top