What's new

- Waypoints [TA] Paka wapoitnow

Status
Not open for further replies.

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Na Prosbe "Fanta27" wrzucam po prostu wszystkie waypointy w 90 % bez depositerow itp.
Wayponty w 80 % nie robione przezmnie ! to musze podkreslic jezeli mam waypointy to tylko sobie przerabiam szkoda mi czasu na zabawe waypointy umieszczam w 2 paczkach tzn jedna to 75 waypointow nie wiem kogo chyba nawet z tego forum ale udostepnie dla pewnosci mam nadzieje ze autor nie obrazi sie jezeli to z tego forum porosze napisac wykasuje to natychmiast<!>
Druga paczka to paczka waypointow ktore znalazlem na homkiuj jest czysta. skany itp.
Mogl by ktos sie podzielic skryptem na kee dist byl bym wdzieczny
Prosba wileka kazdy kto uzywa wybranych waypointow prosze o sprawdzenie ich nie testowalem ich wszystkich bo dla mnie za duzo czasu
A wiec :
Pierwsza paczka >?<:

Druga paczka hom:

skan 1:

Skan 2:


Jak cos walicie do "fanta27" niech wam testuje i jezeli sa zje** <!>
Oczywiscie to nie sa wszystkie waypointy :p
Nie wrzucalem tu tylko przerobionych way ale wrzuce wam spoko chyba ze ktos chce odrazu piscie na gg :)
( napiszcie jezeli nie ma mnie to na ktora mam byc to bd bo mnie taka debilka przesladuje i nie wchodze na gg jeb** ja :D
Polska ortografia jest moja ukochana haha :)(wiem..)
 

Dziobek19

Senior User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
588
Reaction score
32
Odp: [TA] Paka wapoitnow

nie wiem jak , nie wiem co , ale po sciagnieciu tych waypow zosta?em shackowany!!! w ten sam dzien w nocy ! masz po "forumowane" na tym forum ! elo
 

damian1494

Active User
Joined
Feb 10, 2012
Messages
103
Reaction score
9
Odp: [TA] Paka wapoitnow

Serio jak mi przykro :)
Tylko ze sciagnij to i zeskanuj sobie nie ma keylogerow wiec ucisz swoja piekna buzie :)
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: [TA] Paka wapoitnow

wgl ***** mass hacki jakie? by?y ziomek straci? 18cc gra? na facc'u na obsidii... stary ?ci?gnij malware bythe i se wyczy?? mi bez kitu ten antywirek pom?g? bo on jest najlepszy ;)
nawet rootkit'a mi wyjba?
 

Andoy

User
Joined
Feb 18, 2012
Messages
20
Reaction score
1
Odp: [TA] Paka wapoitnow

nie wiem jak , nie wiem co , ale po sciagnieciu tych waypow zosta?em shackowany!!! w ten sam dzien w nocy ! masz po "forumowane" na tym forum ! elo

To by? jaki? zbieg okoliczno?ci. Mi wszystko ?adnie, pi?knie dzia?a i w dodatku bez ?adnego "hacka" ^^
 

Martow

Active User
Joined
Feb 9, 2013
Messages
121
Reaction score
4
Odp: [TA] Paka wapoitnow

@Dziobek19
Skoro paczka jest czysta, to nie wiem o co ta spina. Widocznie sam sobie jakiego? syfa na kompa wrzuci?e? !
 
Status
Not open for further replies.
Top