What's new

Tabaka Rolls

Status
Not open for further replies.

Liptonik

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
143
Reaction score
3
Witam!
Przegl?da?em forum, ale wszystkie tego typu tematu s? przestarza?e lub nie rozwijaj?ce si?. Postanowi?em utworzy? nowy, aktualizowany.
Wracaj?c do tematu ustalmy sobie co to takiego Tabaka.

Tabaka - sproszkowany tyto?, cz?sto wzbogacony kompozycjami aromatyzuj?cymi, przeznaczony do za?ywania przez nos. W odr??nieniu od papieros?w, nikotyna wch?aniana jest nie przez p?uca, ale przez ?luz?wk? nosa. W Europie i na ?wiecie istnieje mn?stwo przer??nych Tabak, kt?re maj? sw?j w?asny niepowtarzalny aromat.

Na pewno nie jeden z was mia? styczno?? z Tabak? b?d? by? ?wiadkiem za?ywania jej przez innych. Istnieje jeden bardzo du?y sp?r:
Czy wci?ganie tabaki poprzez rurk?(fifk?) jest w?a?ciwe. Niekt?rzy uwa?aj?, ?e rurka s?u?y do kokainy, a dzieci bawi? si? tylko w "narkotyzowanie". Inni za? s? zdania i? nie jest to nic z?ego w "pomaganiu" sobie rurk?.
Co wy na te temat my?licie? Osoby, kt?re za?ywaj? Tabak prosz? o podpowied? jaki aromat/firma jest najlepsza - sam dopiero zaczynam przygod? ze s?ynnym Snuffem ;D


__________
Pozdrowienia dla wszystkich co wci?gaj? dla aromatu, nie dla kumpli.
 

19Zarius64

Advanced User
Joined
Jun 19, 2010
Messages
164
Reaction score
8
Age
32
Odp: Tabaka Rolls

Wiesz co ja wci?ga?em tabak? jak mia?em katar ... Du?o to pomaga poniewa? katar sp?ywa ci odrazu a nie zapycha nosa ... Jednak wydaje mi si? ?e lepiej i?? do lekarza
 

Liptonik

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
143
Reaction score
3
Odp: Tabaka Rolls

@19Zarius64
W zupe?no?ci si? z Tob? zgadzam - lekarz lepszy. Jednak nawi?zuj?c do tematu chodzi?o mi o ludzi, kt?rzy wci?gaj? Tabak? nie koniecznie maj?c katar ;]
 

Jot Pe92

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
58
Reaction score
6
Odp: Tabaka Rolls

Kolejny temat o tabace drogi Karolu id? sobie w domu rozkr?caj d?ugopisy i wci?gaj swojego g?wnianego redbulla. Z r?ki !! Naturalnej tabakierki si? najlepiej wci?ga. Tabaka to nie jest zawsze sproszkowany tyto? z aromatami bo? Istnieje tabaka bez tytoniu.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Tabaka Rolls

Mia?em okazj? kilka razy wci?ga? tabak?, nic specjalnego. Najlepsza jak? widzia?em jest mi?towa, firmy nie znam, nie jestem jakim? tam znawc?. Wiem, ?e pomara?czowa te? nie jest najgorsza.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Tabaka Rolls

@UP
Je?li chodzi o mi?tow? to pewnie Ozona Spearmint ka?dy potwierdzi jej dobro?.
Sam kilka razy ci?gn??em tabaki, ale to jest dla mnie wyr?b abstrakcyjny. :p
 

Danielski1988

Active User
Joined
Dec 3, 2008
Messages
116
Reaction score
0
Odp: Tabaka Rolls

Ahh tabaka pewnie kolega ucz?szcza do gimnazjum bo to wtedy zazwyczaj rozpoczyna si? przygoda z tabak? :D Jakie s? dobre??trudno powiedzie? bo jest tego du?o wed?ug mnie najlepsza jest tabaka lekarska "mi?ta" praktycznie mo?na kupi? w ka?dej aptece jak ja kupowa?em to by?a w fioletwoym albo niebieskim opakowaniu:p a reszt? to w lepiej wyposa?onym kiosku;] polecam dla smakoszy tabak? cytrynow? bardzo dobra:D Co do wci?gania przez rurk? od d?ugopisu dobra jest jak walisz sobie d?ug? ?cieche ale w ma?ej dawce to lepiej na r?k? i bezpo?rednio nosem ;] jeszcze jeden plus dla rurki nie brudzi tak jak by? wci?ga? normalnie ;] Ogulnie tabaka dobra zajawka ale po jakim? czasie zapewne si? ci znudzi pozdro;]
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Tabaka Rolls

Ja jecha?em/jad? bez rurki.
Alpina rox <3
Snuff te? dobry ;)

#edit
Tabaki u?ywam czasem dla udro?nienia dr?g nosowych, a czasem po prostu dla przyjemno?ci (ahh ten zapach xd)

#edit2
Zawsze wci?gam na dwie dziurki nosa, bo pojedynczo strasznie pizga w bani?.
 

FckYeah

Active User
Joined
Jun 21, 2010
Messages
52
Reaction score
14
Odp: Tabaka Rolls

Ja u?ywam tabaki tylka na katar, wci?gam z reki nie w du?ych ilo?ciach, bo nie chodzi mi o to ?eby by? zjaranym "O lol ile tabaki wci?gno?em, jestem super!", tylko poto ?eby by?o przyjeme mi?tkowe uczucie w nosie ;]
Przewa?nie u?ywam Tabaki Cherry oraz Red Bull ;] Polcam.
Pozdro.
 

Liptonik

Active User
Joined
Dec 5, 2009
Messages
143
Reaction score
3
Odp: Tabaka Rolls

@Jot Pe92
Tak, masz racj?. Kolejny temat o tabace, ale jest to jedyny nie zamkni?ty (!).
@Frags
Zapewne Ozona Orange w Tabakierce 5g.
@Danielski1988
I tu trafi?e?. Przygod? rozpocz??em w gimnazjum, jednak na razie mi si? nie znudzi - jest tyle przer??nych aromat?w.
Przez ostatnie kilka dni wi?cej dowidzia?em si? o Tabace.
Bardzo polecam dla tych co wci?gaj? dla aromatu: Ozona Cherry % Aromat Any?owy (nie pami?tam firmy).
Nie radz? zakupowa? Strawberry, gdy? nie ma ?adnego powi?zania, ani do mi?ty, ani do Truskawki.
Ci zaawansowani na pewno nie pogardz? najsilniejsz? tabak? - Medyk. Daje kopa ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top