What's new

Takich ludzi zabi?

Status
Not open for further replies.

Tonox

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
218
Reaction score
15
Dzi? w nocy gdy si? nudzi?em znalaz?em smutny link moim zdaniem tym ludziom powino si? zrobi? to samo co zrobili z tymi zwierz?tami :



Takich ludzi tylko za***!

//Musz? doda?, ?e film jest straszny. Minimalny zalecany wiek to 15 lat!

Prosz? prowadzi? dyskusje bardziej w stron? tych biednych zwierz?t ni? wyklina? ludzi.
Posty typu "zaje*** skur*****" b?d? karane.
 

Trapey

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
108
Reaction score
21
Age
29
Odp: Takich ludzi zaj@@

Odp: Takich ludzi zaj@@

Powiem, ?e na forum z mas? 13 latk?w takie filmiki to z?y pomys?.

Ale skomentuje, ZAJEBA? takich ?mieci. Najbardziej mnie ruszy?o jak odcina? ko?czyny jeszcze ?ywemu zwierzakowi. Jezu, nie mo?e mi to przej?? przez my?l. Ale co tam, czego si? nie zrobi dla zajebanej mody? Trzeba ponosi? futro ze zwierzaka. Naprawde ?al mi tych zwierzak?w. :(

A jak zobaczy?em to jak zdziera? sk?re z ?ywego zwierzaka i po zdj?ciu sk?ry zwierzak dalej ?y?...Niewyobra?alne...

#Kamil
Nie ma co tu gada?, powinni takich sadyst?w powybija? i to bez ?adnego wachania.
 
Last edited:

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Takich ludzi zabi?

Czego ludzie nie zrobi? dla pieni?dzy najgorsze jest to ?e jak ich zamkn? to gdy wyjd? zrobi? to samo. Takich ludzi powinno si? leczy?. Zal mi si? robi gdy widze te zwi?rz?ta bez sk?r
Leczy?? Ja bym ich leczy? arszenikiem albo cyjankiem //Vrael

Pozdrawiam Traq
 
Last edited by a moderator:

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Takich ludzi zabi?

P?acz i zgrzytanie z?b?w.. Ch?tnie by? wzi?? siekier? i tym kolesiom nogi o*pier*oli?. :eek:
 

marek677

Active User
Joined
May 3, 2008
Messages
83
Reaction score
3
Odp: Takich ludzi zabi?

Leczy?? Ja bym ich leczy? arszenikiem albo cyjankiem //Vra
To chyba by dosc drogo wyszlo? nie lepiej wziasc siekiera? siekiera w tesco za 15 zl... a cyjanek drogi pewnie ;p
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Takich ludzi zabi?

Tak wygl?da ?ycie w krajach trzeciego ?wiata. Na wsiach zabijanie ?wini czasami wygl?da podobnie...
 

kondzio132

Advanced User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
270
Reaction score
16
Odp: Takich ludzi zabi?

@Up Nie tak napewno nie wygl?da zabijanie swini ?winie zabija sie szybko pr?dem albo obcina g?owe bo po co j? m?czy? a te zwie??ta mia?y futro i musieli je zedrze?

@topic Jezu ci ludzie co tam pracuj? musz? by? pojebani ja bardzo kocham zwie??ta i jak pomy?le ?e kto? mo?e co? takiego robi? 8 godzin dziennie to mnie przera?a biedne zwie??tka ;(;(;(;(;(;(;(
 
Last edited:

Trapey

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
108
Reaction score
21
Age
29
Odp: Takich ludzi zabi?

@Up Nie tak napewno nie wygl?da zabijanie swini ?winie zabija sie szybko pr?dem albo obcina g?owe bo po co j? m?czy? a te zwie??ta mia?y futro i musieli je zedrze?
Jezu ci ludzie co tam pracuj? musz? by? pojebani ja bardzo kocham zwie??ta i jak pomy?le ?e kto? mo?e co? takiego robi? 8 godzin dziennie to mnie przera?a biedne zwie??tka ;(;(;(;(;(;(;(

S? to sady?ci. Jest to gdzie? tam na dole ?wiata, te brudasy pakistan itp. Takie biedne kraje nie maj? sprz?tu, ale ?al mi tych zwierz?tek bo s? a bynajmniej wygl?daj? na milusie. Nawet ich udusi? nie potrafi? brud.
 

stasiak876

New User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Age
31
Odp: Takich ludzi zabi?

@up masz racje

@topic biedne zwierzeta, a tych to kastrowac i zabijac ;S
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Takich ludzi zabi?

Tak s? to sadyscie ale jest to ich jedyny zarobek u nich wyst?puje 1 zasada zabi? lub umrecz z g?odu. To nie jest ich wina to wina rz?du
 

Sysek1

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
274
Reaction score
19
Odp: Takich ludzi zabi?

jak tak mo?na a gdyby im po obcinano r?ce obdarto ze sk?ry i rzucono jak szmaty na reszt? innych i nie przejmuj?c si? jak cierpi?
fajnie by im by?o
chcia? bym teraz i?? tam wypu?ci? zwierzaki i wysadzi? to w chuj a wszystkich projektant?w mody przyczepi? na haki i obcina? co godzine 1 palca po czym wyjmowa? oczy ..
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Takich ludzi zabi?

S? to sady?ci. Jest to gdzie? tam na dole ?wiata, te brudasy pakistan itp. Takie biedne kraje nie maj? sprz?tu, ale ?al mi tych zwierz?tek bo s? a bynajmniej wygl?daj? na milusie. Nawet ich udusi? nie potrafi? brud.
Niby cywilizowany zach?d nie dopuszcza si? takich okrucie?stw,a to on naprawd? to wszystko nakr?ca.
Niech to robi? brudasy, a nam futerka podsy?aj?. Sami nakr?camy ten zafajdany biznes, a p??niej m?wimy, ?e biedne zwierz?tka.

A tak btw.

 

stasiak876

New User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
9
Reaction score
0
Age
31
Odp: Takich ludzi zabi?

@up 2 to bys sie stal sam sadysta :S
 
Last edited:

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Takich ludzi zabi?

@Up Nie tak napewno nie wygl?da zabijanie swini ?winie zabija sie szybko pr?dem albo obcina g?owe bo po co j? m?czy? a te zwie??ta mia?y futro i musieli je zedrze?
Jezu ci ludzie co tam pracuj? musz? by? pojebani ja bardzo kocham zwie??ta i jak pomy?le ?e kto? mo?e co? takiego robi? 8 godzin dziennie to mnie przera?a biedne zwie??tka ;(;(;(;(;(;(;(
Mi?so tej przyk?adowej ?wini w sklepie ze sk?r? jest?
 

Black-Hawk

User
Joined
Nov 25, 2008
Messages
40
Reaction score
4
Odp: Takich ludzi zabi?

Co tu du?o m?wi?, przera?aj?ce :(
Lecz dla mnie poni?ej zamieszczony film jest o wiele gorszy.Zobaczcie sobie co si? dzieje z psami w chinach :/
Osobom wra?liwym nie radz? ogl?da?, film jest bardzo drastyczny
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Takich ludzi zabi?

Tak, jest straszne tylko kurwa nie rozumiem dlaczego wy ich tak wszyscy poje?d?acie. Ludzie takie s? realia, nie raz widzia?em jak na wsi zabija si? ?wini? lub g?? dla mi?sa po to sie te zwierz?ta hoduje. Ciekawe czy gdyby?cie mieli rodzine i 4-5 dzieci na utrzymaniu to nie podjeliby?cie si? takiej pracy. Kto? musi to robi?.

jak tak mo?na a gdyby im po obcinano r?ce obdarto ze sk?ry i rzucono jak szmaty na reszt? innych i nie przejmuj?c si? jak cierpi?
fajnie by im by?o
chcia? bym teraz i?? tam wypu?ci? zwierzaki i wysadzi? to w chuj a wszystkich projektant?w mody przyczepi? na haki i obcina? co godzine 1 palca po czym wyjmowa? oczy ..

Hahaha, cz?owieku takie jest ?ycie. Jak b?d? bili Ci koleg? to te? b?dziesz p?aka? "Ciekawe co by zrobili gdybym na nich nas?a? 10 koks?w"
W dzisiejszym ?wiecie maj?c takie dobre serduszko daleko nie zajdziesz.
Ogarnijcie si? wszyscy p?aczecie jakby to by?a wasza rodzina i pewnie nawet gorzej.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Takich ludzi zabi?

To tak samo jak z zabijaniem drobiu czy jakiej? ?wini dla mi?sa. My idziemy do sklepu i kupujemy mi?so, ale przecie? jakie? zwierze musia?o zgin??, ?eby?my mogli zje?? sobie zup?. U nich jest tak samo, tylko jedz? inne zwierz?ta.
 

Qashqai

Active User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
87
Reaction score
8
Odp: Takich ludzi zabi?

@up
No tak ale dr?b to co innego.
@topic
Ale zabija? psy ? przecie? to zwierz?ta Domowe kt?re pomagaj? nam np. Jak kto? jest ?lepy ? albo jest jaki? samotny staruszek ? to jest masakra bo?e ludzie ogarnijcie si?,a gdy by wam tak zrobiono ? No nie bo my to Ludzie nam nic nie wolno oraz my mo?emy wszystko robi?,my mo?emy koksi? inni na drugi plan!
Jeszcze co?,mamy szcz??cie ?e mieszkamy w cywilizowanym kraju ;) a tak narzekacie na POLSKE 0_o

To tyle.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Takich ludzi zabi?

@up
No tak ale dr?b to co innego.

Jak to co innego? Zwierze takie samo jak ka?de inne. Oni tak samo my?l? o psach.

@edit
Obejrza?em ten filmik i przyznaj?, ?e mogli by to robi? nieco bardziej humanitarnie.
 
Last edited:

Qashqai

Active User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
87
Reaction score
8
Odp: Takich ludzi zabi?

@up
M?wi?em o tym ?e my postrzegamy dr?b tak jak oni postrzegaj? psy :/
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top