What's new

-Tibia 8.60 Talesia.eu

Status
Not open for further replies.

jonesxxx

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
283
Reaction score
7




Start serwera przewidujemy na niedziel? 6.01.2013r o Godzinie 17:00

UWAGA!
Na Naszym Ots Mamy Map? Evo Na Ktorej Guild Battle Moga Byc Przeprowadzane Na Miastach Takich Jak:
-Thais
-Edron



Informacje dotycz?ce serwera:

Eventy:
Lottery System: Co 1 godzinie automatycznie zostaj? wylosowani 2 gracze, kt?rzy otrzymaj? nagrode.
Rekord Graczy: Jezeli rekord graczy przekroczy 300 os?b, ka?dy z graczy otrzyma 100 premium points.
Event dla wszystkich graczy: Co kilka dni b?dzie organizowany event, do kt?rego b?dzie mo?na si? zapisywa? komend? !joinevent, na wpisanie komendy gracze maj? 5min. Gracz, kt?ry nie wpisze danej komendy nie zostanie przeniesiony na event.
Raidy: Metin Stone Event:
Co kilka godzin w mie?cie zrespi si? kt?ry? z Metin?w(wind stone,earth stone,ice stone,black metin). Metiny dodaj? du?o do?wiadczenia + nagroda dla osoby, kt?ra zdob?dzie najwi?cej do?wiadczenia.
Punkty dla gildi posiadaj?cych minimum 15 cz?onk?w. Wi?cej w zak?adce Points for Guild


Nowo?ci:
Vip Room - W kt?rym znajduje si? 15 nowych,wi?kszych expowisk i 2 questy.

Cz?ste update,kt?re umil? gr? starym jak i nowym graczom serwera Talesia.eu

Serdecznie Zapraszamy!
Informacje:
IP: Talesia.EU
PORT: 7171
TIBIA: 8.6
Rate Skill: 25x
Rate MLvl: 13x
Rate Loot: 3x
Rate Spawn: 6x

Exp Stage:
1-25 400x
26-50 300x
51-100 230x
101-150 140x
151-220 90x
220-290 40x
291-330 25x
331-360 10x
361-400 7x
401-xxx 4x


Kilka Screen?w Z Mapy:​





TP ROOM! PONAD 100 TELEPORTOW!​

 

veredran

Advanced User
Joined
Dec 31, 2009
Messages
183
Reaction score
3
Odp: Talesia.eu

Zapraszam wszystkich na pro elo server evo ;)) By?em na testach ogarni?ci admini , spoko mapka i balans ;))
Pozdro Elitive
 

Halogen1717

Active User
Joined
Nov 24, 2011
Messages
88
Reaction score
3
Odp: Talesia.eu

Tak m?wisz , ?e
Zapraszam wszystkich na pro elo server evo ;)
a tak naprawde b?dzie taki sam jak wszystkie servery kt?re by?o i poupada?y wbije i zobacz? czy warto gra? .;D
 

kloska

Advanced User
Joined
Nov 24, 2012
Messages
315
Reaction score
25
Odp: Talesia.eu

Kolejny ots kt?ry b?dzie nie wypa?em z tego co wida?.
 

Pryczek12

User
Joined
Jun 7, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Talesia.eu

Serwer ogarni?ty, naprawd? warto gra? ;) Ogarni?ta Administracja,balans w pe?ni dopracowany,eventy i wiele wiele wi?cej. Zapraszam !!!! Reklamujcie serwer
Nagroda : Pozycja na serwerze/ Premium Points
 

jonesxxx

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
283
Reaction score
7
Odp: Talesia.eu

Kolejny ots kt?ry b?dzie nie wypa?em z tego co wida?.
Nie wiem po czym wnioskujesz? Dzis zostaly usuniete wszystkie acc. Od Dzis Ludzie beda zakladac konta / guildie. Zobaczymy. Ots Dopracowany. wszystko jest ok. Administracja ogarnieta. nie wydaje mi sie zeby by?y jakies problemy.
 

Luckyy

New User
Joined
Jan 5, 2013
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Talesia.eu

Zapraszam Bardzo na Tego Ots. Du?o Exp?w, ?adna Mapka, Ogarni?ta Administracja, Pkt dla gildi, Eventy. Reklamujcie Nas :)
 

Sixo

Advanced User
Joined
Oct 9, 2008
Messages
160
Reaction score
1
Odp: Talesia.eu

przeciez to evo z neta "evolera" przerobili temple i stawiaja, max 3dni daje otsowi :) w **** bugow na tym silniku jest :<
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Talesia.eu

g?wniany ots;] admin to jakis g?upol chyba... ci?gle jest debug i sie nie da zalogowa?. pozdro ;)
 

jonesxxx

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
283
Reaction score
7
Odp: Talesia.eu

Weed mysli ze fajny jest. kolegow szuka. zhackowal ots. i napisal na glownym "PINGED AND HACKED BY WEED Nauka PINGOWANIA I HACKOWANIA OTSOW Skype "xxx" gg: "xxx" No nie moge. On nigdy nie dorosnie.
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Talesia.eu

Weed mysli ze fajny jest. kolegow szuka. zhackowal ots. i napisal na glownym "PINGED AND HACKED BY WEED Nauka PINGOWANIA I HACKOWANIA OTSOW Skype "xxx" gg: "xxx" No nie moge. On nigdy nie dorosnie.

Nigdy nie dorosn? Ci, kt?rzy stawiaj? niezabezpieczone serwery, m?zgu. On sie tylko bawi nimi, nic wi?cej.
 

jonesxxx

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
283
Reaction score
7
Odp: Talesia.eu

No troche racji masz. ale on najpierw przychodzi, ?ebra o sms 11z? . a pozniej jak nie dostanie to pinguje. Popingowa? itd. okaza?o sie ze jakies pkty chce. Dosta? punkty i pinguje nadal :d to jest g?upie dziecko on kolegow w internecie szuka bo pryszczata morda nie ma kolegow w rl..
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Talesia.eu

Ta talesia to evolera ze zmienionym groundem xdd. Szybko padnie.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Talesia.eu

najlepsze w tym g?wnie jest to ?e nie ma balansu :) ja na 91 mlvl bije z sd w cz?owieka ok 300 a gmp daje many z 500. tak?e najgorszy ots evo na jakim gra?em.
 

Arkam

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
1,980
Reaction score
180
Odp: Talesia.eu

Weed omg to dziecko jest co gowno umie xd tak szpanowal a jak mu dalem zeby moj ots zpingowal to dostalem kick z vt+blocka gg kkkkkkkkkkk nie ma to jak umiejetnosci pryszczaka ;P
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Talesia.eu

Nie wiem po czym wnioskujesz? Dzis zostaly usuniete wszystkie acc. Od Dzis Ludzie beda zakladac konta / guildie. Zobaczymy. Ots Dopracowany. wszystko jest ok. Administracja ogarnieta. nie wydaje mi sie zeby by?y jakies problemy.


Skoro ots jest dopracowany to sk?d wzi??em te 10bp item?w kt?re ju? wyrzuci?em w dp? xdd
 

jonesxxx

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
283
Reaction score
7
Odp: Talesia.eu

up. Administracja okazala sie zwyklymi tepakami. niedlugo znow start tego samego ots. i bedzie to samo :D
 

Psychoaktywny

Active User
Joined
Jun 29, 2011
Messages
138
Reaction score
7
Odp: Talesia.eu

up. Administracja okazala sie zwyklymi tepakami. niedlugo znow start tego samego ots. i bedzie to samo :D

Ich admin pyta? mnie czy nie dam mu tego buga za darmo, albo swojej daty milesii (te? za darmo). Ogaru zero, dzi? start to znowu itemki si? posypi? :D
 

jonesxxx

Advanced User
Joined
Sep 4, 2008
Messages
283
Reaction score
7
Odp: Talesia.eu

Hehe. To My gadalismy raz ze soba. na Respie Dli bodajze. i cie Klucha zbanowal ;d

Ja nie mam zamiaru nawet grac na tym scierwie bo to bez sensu. Czekam na cos normalnego. Jezeli jakis Hosterek potrzebuje reklamy konkretnej to msg priv.
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Talesia.eu

Witam.
Postanowi?em wzi?? si? za ocenianie serwer?w, mo?na powiedzie? ma?e recenzje nowo powsta?ych ots?w. Moim pierwszym napotkanym do zjedzenia orzeszkiem jest ten oto w?a?nie serwer- Talesia. Reklama serwera przekona?a mnie, tak wi?c zawita?em na stronie ots'a.
aac.png

Na pierwszy rzut oka rzucaj? si? b??dy w Manage account, gdy chcemy stworzy? konto co strasznie utrudnia za?o?enie postaci. Na stronie wygl?d layouta jest wed?ug mnie przeci?tny i niczym nie zachwyca. Pomi?my ju? stron? i wejd?my do ?wiata gry!

Ju? na starcie w oczy rzuca si? gracz stoj?cy w temple z pk, co ?wiadczy o pz bugach:

34hazoh.jpg
.

Wygl?d temple szczerze mi si? nie podoba. Wa?n? wad? serwera jest brak mo?liwo?ci przechodzenia przez graczy, co utrudnia przemieszczanie si?, zw?aszcza jak jest jeszcze tak du?o os?b. Kolejnym b??dem, dosy? ?miesznym jest atakowanie przez graczy "Expowiska":
254zwoz.png


Kolejny b??d, brak quest?w na dragonach:
qx5206.png

Nast?pny denerwuj?cym problemem to gubienie pz, trwa to zbyt d?ugo - 10min.
Questy, training monki i expowiska tak?e niczym nie zachwycaj?, gdy? mo?na pobra? je z internetu.
POI Quest jest identyczny jak na realu, co denerwuje graczy.
Zalet? jest, i? na serwerze wyst?puj? eventy, skrypty i systemy takie jak:
Eventy:
  • Zombie Event
  • Metin Stone Event
Systemy i Skrypty:
  • Lottery System
  • Addon Bonus
  • Task System
  • Guild War System
Serwer oceniam nisko 3/10.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top