What's new

Tantal by Tabakus

Status
Not open for further replies.

debloniek

New User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
6
Reaction score
1
Witam dzi? przedstawiam wam moj? map? nad kt?r? siedzia?em 3 miesi?ce. Ta mapa jest u?yta na s?ynnym otsie Simson.dyn.pl.
Tak prezentuje si? ca?a mapa:
tantal1.png

Wioska:
2556mq0.png

Jeden z wielu resp?w do w?asnego u?ytku:
33wmp8n.png

Parne pola r?wnie? do w?asnego u?ytku:
w0kenp.png

Cmentarz cz.1:
2ivlnaf.png

Cmentarz cz.2:
218ume.png

Porzucony osada nadbrze?na:
i4ir68.png

Osada barbarzy?c?w:
2u6e0av.png

Podziemne tereny wodnych cweli:
2pq838g.png

Wklejam t? mapk? ze wzgl?du jebni?tego admina dla kt?rego j? robi?em. Je?li kto? by chcia? wsp??pracowa? pisa? na priv.
Wasz Tabakus <3.
 

debloniek

New User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Tantal by Tabakus

ZAPOMNIA?EM LINKA I SKANA.

LINK:
SKASOWANO

SKAN:
 
Last edited by a moderator:

Twojkaprys

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
101
Reaction score
11
Odp: Tantal by Tabakus

Prawdziwym autorem jestem ja - Twojkaprys. Mapa zosta?a przypadkowo zhakowana. Jako potwierdzenie wysy?am moj? galeri? (s? w niej screeny z tej mapy), kt?r? za?o?y?em dawno temu: http://tibia.net.pl/galerie-mapperskie/500386-twojkaprys-gallery.html

Jestem tak?e projektantem na Simson OTS - z kt?rego serwera pochodzi ta wyspa.


Tabakus podszywa si? pode mnie - zwyk?a z?o?liwo??. Wszystko mog? udowodni?. Prosz? administracje o interwencj?.
 

radkiewicz7

New User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tantal by Tabakus

Napewno pobior? na sw?j ots...podzi?kowania.Repucik leci:)
 

radkiewicz7

New User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tantal by Tabakus

Prawdziwym autorem jestem ja - Twojkaprys. Mapa zosta?a przypadkowo zhakowana. Jako potwierdzenie wysy?am moj? galeri? (s? w niej screeny z tej mapy), kt?r? za?o?y?em dawno temu: http://tibia.net.pl/galerie-mapperskie/500386-twojkaprys-gallery.html
Jestem tak?e projektantem na Simson OTS - z kt?rego serwera pochodzi ta wyspa.

Tabakus podszywa si? pode mnie - zwyk?a z?o?liwo??. Wszystko mog? udowodni?. Prosz? administracje o interwencj?.

Nie wiem czym ma s?u?y? ten post ale podejrzewam ?e to czysta zazdro??. ; >Obejrza?em ca?a Twoja galerie i nie widz? podobie?stwa w tym co Ty stworzy?e? a miedzy tym co zrobi? Tabakus..ju? testuje na swoim silniku mapka ca?kiem ca?kiem z pewno?ci? sie przyda:D
 

Twojkaprys

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
101
Reaction score
11
Odp: Tantal by Tabakus

Autorem nie jest Tabakus. Ja j? tworzy?em od lutego (tego roku), a dzi? zosta?a ona zhakowana i jaki? 'Tabaksu' si? podszywa pod autora.
 

Twojkaprys

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
101
Reaction score
11
Odp: Tantal by Tabakus

radkiewicz7 - To jaki? ?art? Dobrze wiemy, ?e jestes od nijakiego Tabakusa. Po mojej galerii bez problemu mo?na zobaczy?, ?e jest mojego autorstwa. Prosz? administracj? o interwencje w tej sprawie.
 

radkiewicz7

New User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tantal by Tabakus

Autorem nie jest Tabakus. Ja j? tworzy?em od lutego (tego roku), a dzi? zosta?a ona zhakowana i jaki? 'Tabaksu' si? podszywa pod autora.
Ale czemu by to mia?o s?u?y?? bezsensu to troszk? brzmi nie s?dzisz ? powiedz mi jak kto? kto by? mo?e mieszka od Ciebie 600km(nie wiem ile nie znam Was) m?g? shackowa? Twoja map??
moim zdaniem to on powinien si? odwo?ywa? od tego co Ty m?wisz bo bajeczka o hacku jest trudna to przyj?cia na proste my?lenie.
 

radkiewicz7

New User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tantal by Tabakus

radkiewicz7 - To jaki? ?art? Dobrze wiemy, ?e jestes od nijakiego Tabakusa. Po mojej galerii bez problemu mo?na zobaczy?, ?e jest mojego autorstwa. Prosz? administracj? o interwencje w tej sprawie.
Nie wiem dlaczego z g?ry zak?adasz,i? znam tego "Tabakusa" ale jak dla mnie sam jeste? sobie winny..skoro hackna? to ?ci?ga?e? szkodliwe oprogramowanie a podejrzewam ze forum nie ponosi odpowiedzialno?ci w takich wypadkach; >
 

Twojkaprys

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
101
Reaction score
11
Odp: Tantal by Tabakus

To proste - gdy wysy?a?em ja do hostera na Speedyshare nazwa?em ja Tantal. Wystarczy wpisa? w "Szukaj" "Tantal" i tyle. Poza tym, dokladnie widac podobienstwo pomi?dzy moja galeri? a MOJ? map? zamieszczona tutaj.
 

radkiewicz7

New User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tantal by Tabakus

To proste - gdy wysy?a?em ja do hostera na Speedyshare nazwa?em ja Tantal. Wystarczy wpisa? w "Szukaj" "Tantal" i tyle. Poza tym, dokladnie widac podobienstwo pomi?dzy moja galeri? a MOJ? map? zamieszczona tutaj.
Skoro wysy?a?e? hosterowi przez uploader kt?ry udost?pnia wszystkim dane to sam jeste? sobie winny nie s?dzisz ?
Je?li to prawda co m?wisz to masz nauczk? na przysz?o?? a jak narazie wybacz ale wklejam mapke do swojego servera,gdy? zosta?a ona udost?pniona dla wszystkich graczy kt?rzy prowadza server.:)
 
Joined
Jul 2, 2011
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Tantal by Tabakus

@up
Autorskie prawa osobiste – zesp?? uprawnie?, jakie przys?uguj? tw?rcy utworu. Autorskie prawa osobiste chroni? „intelektualny” zwi?zek tw?rcy z jego dzie?em. W prawie polskim poj?cie autorskich praw osobistych reguluje art. 16 „Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych” (Dz. U. z 2000 r. Nr 80, poz. 904). Jest to rodzaj szczeg?lnej wi?zi niezbywalnej i nie podlegaj?cej zrzeczeniu si?, ??cz?cej tw?rc? z jego utworem, a wyra?aj?cej si? w prawie:

autorstwa utworu,
oznaczenia utworu swoim nazwiskiem lub pseudonimem albo do udost?pniania go anonimowo,
nienaruszalno?ci tre?ci i formy utworu oraz jego rzetelnego wykorzystania,
decydowania o pierwszym udost?pnieniu utworu publiczno?ci,
nadzoru nad sposobem korzystania z utworu.

W przypadku program?w komputerowych zakres ochrony autorskich praw osobistych jest w??szy. Autorom program?w komputerowych przys?uguj? bowiem jedynie prawa:

autorstwa utworu,
oznaczenia utworu swoim nazwiskiem lub pseudonimem albo do udost?pniania go anonimowo.
Do puki osoba wystawiaj?ca map? autorstwa "Twojkaprys" lub ty wystawiaj?c j? do swojego ots'a. Nie otrzymasz od niego zgody na to, ?amiesz prawo. Mapa nale?y w 100% do "Twojkaprys" wiem bo wykonuj? dla niego grafiki na stron?. Twojkaprys powinien kojarzy? El? z dinery. :)

@topic / mod
A co do tematu prosz? o usuni?cie poniewa? jest to bezprawne umieszczanie czyjej? pracy bez zgody autora!
 

radkiewicz7

New User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tantal by Tabakus

@up
Do puki osoba wystawiaj?ca map? autorstwa "Twojkaprys" lub ty wystawiaj?c j? do swojego ots'a. Nie otrzymasz od niego zgody na to, ?amiesz prawo. Mapa nale?y w 100% do "Twojkaprys" wiem bo wykonuj? dla niego grafiki na stron?. Twojkaprys powinien kojarzy? El? z dinery. :)
@topic / mod
A co do tematu prosz? o usuni?cie poniewa? jest to bezprawne umieszczanie czyjej? pracy bez zgody autora!
Mhmm to ze pakujesz dla niego grafiki nie musi odrazu oznacza? ze jest to jego w?asno??..zrobi? tylko pare ss-?w z jakie? mapy niekoniecznie musi by? to tantal.
A drugie primo to ja te? mog? powiedzie?,i? na moim dedyku stoi simson/gambal/dinnera ale server jest od gaco..wi?c wiesz jakie? konkretne powody..najlepiej by by?o pokaza? link z jakiegos forum czy cos w kt?rym jest pokazana data i? rzeczywi?cie kaprys by? pierwszym w?a?cicielem tej mapy a to by by?o r?wnoznaczne z usuni?ciem tego tematu:)
 
Joined
Jul 2, 2011
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Tantal by Tabakus

Ja wiem o tym, ?e mapa jest kaprysa. Teraz tylko jego sprawa czy udowodni i? to jest jego mapa czy nie.
 

Twojkaprys

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
101
Reaction score
11
Odp: Tantal by Tabakus

Galeria zostala zalozona dawno temu, na tym forum i bez problemu mozna zobaczyc, ze screeny z niej sa na mapie (nikt poza mna i hosterem nie mial do nich dostepu, poniewaz sa tam screeny z test serwera, sprzed kilku dni, a ty masz mape od wczorajszej nocy). Poza tym, z kilku poprzednich postow wynika, ze przyznajesz sie do oszustwa. Mapy juz nikt z internetu nie wycofa - takie jego podstawowe prawo, bo jak nie ty, to ktos inny. Jednak to ja jestem jej autorem, nie ty.
 

debloniek

New User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Tantal by Tabakus

Po co mi spamujecie temat? Kaprys nic nie udowodni bo to nie jego mapa.

Peace \../
 

Twojkaprys

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
101
Reaction score
11
Odp: Tantal by Tabakus

Wszyscy obecni moga potwierdzic moje autorstwo, a takze dziesiatki, jak nie setki osob z otsa na ktorym jestem designerem. Twoja wersje wydarzen moze potwierdzic jedynie kilku kumpli, z ktorymi grales. Moglbym zadac ci kilka pytan dotyczacych wyspy na temat rzeczy, tresci ksiazek i actionid przedmiotow, napisow grobow i innych rzeczy o ktorych nie masz pojecia. Staralbys sie ich szukac, ale nawet tego nie znajdziesz.
 

debloniek

New User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Tantal by Tabakus

Aha. Czemu ka?dy jak zrobi zajebista mape jaki? cwel ma kaprys i chce mu j? zajeba?. Powiesz mi to drogi kaprysie?
 

Twojkaprys

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
101
Reaction score
11
Odp: Tantal by Tabakus

Udowodnij, ze jest twoja, bo po w pisaniu frazy 'tantal' w speedshara mozna bylo ja sciagnac. mo?emy zrobi? turniej mapperski i pisarski. Wtedy udowodnie, ze nie masz pojecia o mappowaniu i pisaniu. Jestes zwyklym graczem z Simsona i nie jestes w stanie udowodnic, ze jest twoja. Pewnie nie zmieniles jeszcze podpisu, przy wyjsciu ze statku. Poza tym na serwerze istnieje moj podpis, a nie twoj.
 

debloniek

New User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Tantal by Tabakus

REFESH!

Poprawki :]


skan
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top