What's new

Tatua?e

Status
Not open for further replies.

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Witam ;)

Czy zastanawia?e? si? kiedy? jakby to by?o gdyby? mia? tatua? na ciele?
Czy kto? z Was ma mo?e jaki? tatua? lub jakie? foto z fajnymi tatua?ami?
Ja obecnie posiadam 1 tatoo.

Planuj? te? w najbli?szym czasie zrobi? jakiego? tribala na r?ce i nodze typu:

dziary.jpg


A co Wy o tym wszystkim s?dzicie?
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Tatua?e

Pochwalisz si? nim z tydzie?, no dobra z miesi?c a p??niej nikt na to uwagi nie b?dzie zwraca? i ci si? znudzi. Ja je?li chodzi o tatua?e to wola?bym mie? ma?y, dyskretny i z przes?aniem jakim? :) Ale wyb?r nale?y do ciebie.
 

batman1922

User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Tatua?e

Ja na twoim miejscu bym sobie zrobi? Herb klubu na piersi. CHWDP na plecach i na odcinku r?ki od d?oni do ?okcia zrobi?bym ksywk? moj?, kod kresowy na g?owie lub szyi i jeszcze na kostkach ACAB. Tylko ?e mi rodzice nie pozwol?. :p
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Tatua?e

Imo triable to najwi?kszy szit jaki powsta? w tatua?ach ;)
Lepszy jest jaki? dobry cytat, np. z Biblii.

#down
zr?b sobie kurwa screena swojej postaci z tibii na plecach
 
Last edited:

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Tatua?e

Ja nigdy nad tym nie my?la?em mam bardzo du?o koleg?w, kt?rzy posiadaj? tatua?e. Fajnie to wygl?da, ale jak za du?o si? ju? ma to nie ja bym chcia? mie? napis na r?ce "Kruczeq". Na pewno takie co? boli nie wiem nigdy z tym styczno?ci nie mia?em, ale jak b?d? starszy to mo?liwe ?e sobie zrobi?. Chcia?bym mie? w tym wieku ale Mamusia mi nie pozwoli ".. nie bo dostaniesz raka albo co?.." zreszt? wiecie jak to jest z Mamami. Moi kumple robi? tatua?e i jak osi?gn? 17-18 lat zrobi? sobie ten napis.;)
 

Freebo

User
Joined
Jul 3, 2009
Messages
36
Reaction score
4
Age
30
Odp: Tatua?e

Jak kto lubi, mi osobi?cie taka forma 'sztuki' nie odpowiada i nigdy tatua?u mie? nie b?d?. Teraz mo?e i wygl?da to fajnie, ale jak sobie pomy?l? jak to b?dzie wygl?da?o za 20 lat to zniech?cam si? jeszcze bardziej.
 

Ognisty

Magic System
Joined
Apr 5, 2008
Messages
417
Reaction score
181
Age
31
Odp: Tatua?e

Pochwalisz si? nim z tydzie?, no dobra z miesi?c a p??niej nikt na to uwagi nie b?dzie zwraca? i ci si? znudzi.

T? pierwsz? dziar? mam ju? rok i mi si? nie znudzi?a, ludzie nadal zwracaj? na ni? uwag?.

Ja na twoim miejscu bym sobie zrobi? Herb klubu na piersi. CHWDP na plecach i na odcinku r?ki od d?oni do ?okcia zrobi?bym ksywk? moj?, kod kresowy na g?owie lub szyi i jeszcze na kostkach ACAB. Tylko ?e mi rodzice nie pozwol?. :p

Na piersi widzia?em co? zajebistego jak dla mnie:

tattooiq9.jpg


za CHWDP mo?na wybuli? niez?y mandat do 1000z?, psiarnia b?dzie wiedzia?a ?e Ty masz tak? dziar? i przejebane, ksywk? mam na r?ce, ta pierwsza dziara to Ognisty, mimo ?e nie wida? dobrze co tam pisze ;d, a co do rodzic?w trzeba im poprostu pierdoli? ca?y czas nad uchem ?e chcesz dziare, ja moj? first zrobi?em tak jak pisa?em up rok temu, gdy mia?em 15 lat.

@down Nie robi? tatua?u dla szpanu, nie mia?oby to najmniejszego sensu, robi? go dla siebie, podoba mi si? taka sztuka, nie obchodzi mnie co m?wi? inni gdy widz? mnie z dziar?, czy im si? podoba czy nie, robi? to dla siebie, a je?li innym si? to nie podoba, ok to ich sprawa, nie zmuszam ich ?eby robili to samo.
 
Last edited:

Trapey

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
108
Reaction score
21
Age
29
Odp: Tatua?e

Fajne. Ja Ci powiem ?e tatua? to nie jaki? znaczek pocztowy, jego nie ?ci?gniesz jak Ci si? nie spodoba. Tatua?e maj? co? dla ciebie znaczy? je?eli niechcesz ?eby Ci si? znudzi?y po miesi?cu, lub ?e jest do kitu. Ja ogl?dam program o tatua?ach, ludzie robi? sobie tatua?e nie dla szpanu czy ?eby by?y ?adne, tylko robi? dla swojej mamy/ojca lub ?ony/me?a, dziewczyny czy ch?opaka. Je?eli ju? to zr?b sobie jakiego? tygrysa, b?dzie na r?ce i b?dzie wchodzi? na pier?. Ale to zale?y od ciebie, bo po kilkunastu latach tatua? podoba si? inaczej.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Tatua?e

Imo triable to najwi?kszy szit jaki powsta? w tatua?ach ;)
Amen, cz?owieku. Nareszcie kto? powiedzia? to otwarcie. Tribale ss?.

Lepszy jest jaki? dobry cytat, np. z Biblii.
No to? kurwa jebn??. ;p To dopiero katastrofa, kiedy idzie facet b?d? niewiasta z jebudupnym napisem na klacie "Pan jest pasterzem moim". Co za szit.

Tatua?e s? fajne. Beoska zdecydowanie lubi tatua?e i sama sobie jednego robi. o_O
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: Tatua?e

#down
zr?b sobie kurwa screena swojej postaci z tibii na plecach
:Dx) Nie no ,?e te? na to nie wpad?em.
Ju? lece robi?!!
No to? kurwa jebn??. ;p To dopiero katastrofa, kiedy idzie facet b?d? niewiasta z jebudupnym napisem na klacie "Pan jest pasterzem moim". Co za szit.
Nie no moderatorzy to maja humor :p


Mam podzielne zdanie co do tatua?y.

Jak idzie ziomek od n?g po g?owe wytatuowany do rzyga? si? chce, tak samo mam jak ludziom si? przestanie podoba? tatua? i na niego robi? nowy ?eby zakry? stary =)
Prawdopodobnie w przysz?o?ci zrobi? sobie tatua? ?redniej wielko?ci kt?ry by dla mnie co? znaczy?.Na razie tatua?e sa dla mnie oboj?tne
 

Daniel13

Senior User
Joined
Jun 19, 2008
Messages
910
Reaction score
32
Odp: Tatua?e

tribale sa mierne :/ pojdziesz na plaze bedzie 40 osob co ma tribala a Ty dolaczysz do ich grona i bedziesz 41 ;/

zrob sobie tatuaz ( cytat ) np
(Kiedy si? urodzi?e? - p?aka?e? a inni si? smiali ?yj tak gdy umieraj?c Ty bedziesz sie smial a inni nad Toba plakali ) cos w tym stylu
 

Shial

Active User
Joined
Dec 2, 2008
Messages
81
Reaction score
12
Odp: Tatua?e

Ja co do tatua??w mam zamiar zrobi? sobie 3D co? jak w tym Movie
jestem ju? pe?noletni mam sw?j hajs wi?c rodzi? to rybka xd ale wezm? zdanie pod uwag? oczywi?cie xd







I tobie tez bym to proponowa? bo to jest po prostu rox xd rox rox rox xd
 

Trapey

Active User
Joined
Jun 6, 2009
Messages
108
Reaction score
21
Age
29
Odp: Tatua?e

tribale sa mierne :/ pojdziesz na plaze bedzie 40 osob co ma tribala a Ty dolaczysz do ich grona i bedziesz 41 ;/
zrob sobie tatuaz ( cytat ) np
(Kiedy si? urodzi?e? - p?aka?e? a inni si? smiali ?yj tak gdy umieraj?c Ty bedziesz sie smial a inni nad Toba plakali ) cos w tym stylu

Takie co? jest dla cioty, pozatym kto robi sobie cytaty na sk?rze? Pomy?l, czy cytat znaczy co? dla Ciebie? Bo dla mnie nie. Ja gdybym robi? tatua?, to chcia? bym du?ego tygrysa od plec?w do klatki, kt?ry dydykuje moim rodzicom lub rodzinie, co? co b?dzie warto?ciowe i znacz?ce, a nie nic nie znacz?ce cytaty.
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Tatua?e

Ja osobi?cie nigdy tatua?y nie mia?em, ale jakbym mia? sobie zrobi?, to na sercu herb Realu Madrid a na lewej piersi Lecha Pozna?. Ewentualnie jakiego? fajnego smoka czy co? takiego na nodze, ale nie za du?ego.

Lol, te tatua?e 3D wymiataj?. :D Ten paj?k to jak prawdziwy i ten legwan czy tam kameleon.
 

Berli

Active User
Joined
May 17, 2008
Messages
58
Reaction score
1
Odp: Tatua?e

Ognisty dal ladna dziare tutaj ;)
a co do tribali to wydaje mi sie ze one sa dla pedalow ; DD
dziary sa 2x lepsze ; ) i efektowne
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Tatua?e

No to? kurwa jebn??. ;p To dopiero katastrofa, kiedy idzie facet b?d? niewiasta z jebudupnym napisem na klacie "Pan jest pasterzem moim". Co za szit.
Tatua?e s? fajne. Beoska zdecydowanie lubi tatua?e i sama sobie jednego robi. o_O
Powiem Ci tak, wiem, ?e du?o czarnych przyk?adowo z NBA ma cytaty z Biblii, napewno nie typu "Pan moim pasterzem", bo s? tam zawarte g??bsze my?li;)
Szkoda, ?e nie jestem czarny, bo bym si? ca?y podziarga? ;c
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Tatua?e

E tam, nie trzeba by? czarnym, ?eby sobie dziara? cytaty z Biblii. Jaki? durny stereotyp, ?e czarni bardziej wierz? i im pasuje taki tatua? z cytatem. G??wno. Jak ci si? podoba, to sobie r?b. Byle nie ?adnych pierd??. XD
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Tatua?e

Sratatatata. Ka?dy pierdoli jaki powinien byc idealny tatua?. Tylko ka?dy ma dost?p tylko do swoich my?li, warto?ci i przekona?. To co podoba si? jednej osobie nie musi podoba? si? drugiej. Co do ognistego - ja bym sobie takiej dziary w ?yciu nie zrobi? i za ka?dym razem jak widz? jego dziar? na r?ce to zaczynam si? dziko brechta?, ale szanuje jego decyzj?. I zn?w nie da si? dyskutowa? o s?uszno?ci tatua?y bo z biegiem czasu pogl?dy si? zmieniaj?, wiele os?b ?a?uje tego. Moja idealna dziara to rysunek, znaczek s?owo kt?re by co? dla mnie znaczy?o (nie koniecznie smok, tygrys na ca?? ?ap? - tylko co? ma?ego np. na nodze).
 

batman1922

User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Tatua?e

Z tym CHWDP to przypa? bo jak na sankach z?api? to aby gumy id?.
M?j kumpel ma na bani CHWDP
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top