What's new

Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 0 0.0%
  • Peja

    Votes: 0 0.0%
  • Tede

    Votes: 2 20.0%
  • Peja

    Votes: 8 80.0%

  • Total voters
    10
  • Poll closed .
Status
Not open for further replies.

kokoks123

Active User
Joined
Feb 19, 2011
Messages
75
Reaction score
2
Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Kogo muzki, lub jako osoba bardziej lubicie ?
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Ja s?ucham Peje a Tedego nie trawi?. Nie znam go i nie chce go pozna?, z tego co wiem jest on wrogo nastawiony na Peje po jakiej? tam sprzeczce na koncercie.
Peji s?ucha?em prawi? wszystkie tracki. Tedego pojedyncze tracki
Mog?e? doda? jeszcze do ankiety Eldo bo te? si? za bardzo nie lubi?
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Chyba wi?kszo?? wybierze PEJE.

Dlaczego?

Bo peja jest znany od wielu wielu lat i na wielu wielu zajebistych nutach, a tede to jakis pajac, ktory mysli ze cos znaczy, a rzucaj?c rekawice peji i swojej przegranej juz chyba nie moze na wiele liczyc mimo ze wczesniej tez nie znaczyl zbyt duzo

Da?o mu tylko to ze kiedys nikt nie wiedzial kto to jest, a teraz juz wiedza wszyscy ze Tede to tylko pajac...

P.S. Nie by?o ju? kiedy? takiego tematu?
 

FluosMC

Active User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
129
Reaction score
7
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Z dwojga z?ego wybra? bym Dod?.
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Z dwojga z?ego wybra? bym Dod?.

Doda ma fajne cycki =D

Tede jest dla mnie nikim, jego teksty do mnie kompletnie nie przemawiaj?, a co do Peji, to s?ucham, ale tylko pojedyncze kawa?ki.
 

Eliyaz

Active User
Joined
Jan 28, 2011
Messages
59
Reaction score
2
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Ja osobiscie nie lubie za bardzo sluchac rapu ale osobiscie wybieram Peje bo dawniej czesto go sluchalem..
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Obaj s? chuja warci.
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Ja nie lubi? rapu, chyba ?e jaka? mi wpadnie w ucho np. Peja - Co cie boli, bo nawet z kumplami zrobili?my wie?me?sk? edycj? xd. Dam edita jak znajd? tekst.
Ale g?osuj? na Pej? mimo ?e nie lubi? rapu.
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Ju? wole s?ucha? talent?w podziemia ni? grubego kutasa i peje kt?ry ju? dawno si? sko?czy?.
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Fajnie typy co p?acz? o hejting, w?a?nie pokaza?y pospolity hejt - gratuluj?! Ale w rapie jest zasada: jak komentujesz, to podaj argumenty. Nie dissujcie plix

Wybra?em tedego? Dlaczego? Proste:
- p?yta Esende Mylffon normalnie kozak teksty, a bity Matheo dojeba?y do ko?ca.
- jest szczery i m?wi, to co my?li, a takie podej?cie mi si? podoba i sam tak post?puj?, bo nie mam zamiaru milcze? w ?yciu co? mi si? nie podoba, to o tym m?wi?/pisz? (peja w jednym wywiadzie spropsowa? takie zachowanie tedego)
- potrafi o?mieszy? przeciwnika i to w pi?knym stylu. Wi?kszo?? wielkich s?uchaczy rapu szuka tylko panczy, metafor i innych dupereli. Tede w to si? nie bawi, bo on robi swoje po swojemu, mimo to i tak par? dobrych panczy z jego strony s?ysza?em.
- Ka?dy wie, ?e jego pierwsza przegrana to podobno przegrana z Pej?, lecz dla mnie to ich sprawa kto wygra? o ile to si? sko?czy?o.
- kto? pisa?, ?e jego teksty nie przemawiaj?, to ciekawe czemu po nagraniu remixu puszera ludzie srali pod siebie, ?e rozjeba? swoim tekstem scen?:<

Og?lnie polecam obejrze? wywiady z Tede, a nie pierdoli?, bo mia? beef z Ry?kiem, a ci co s? tutaj bez argument?w i chc? pokaza? jacy to nie oni, to zacytuj? Tedego "Jeba?o mu g?upot? spod pachy".

Co do Peji, to nie ma co s?ucha?em jego pojedynczych kawa?k?w jakie? 4 lata temu? Kiedy by?em totalnym gimberem i s?ucha?em, bo s?ucha?em i nie szuka?em sensu w tym. Teraz wiadomo jestem starszy i jako? nie jara mnie ci?g?e pierdolenie o ulicy i jak to jest wsz?dzie ?le, a jako? mi si? dobrze ?yje, no ale przecie? w Polsce jest ?le i jak to Chadu? nawin?? "druga Bia?oru?".


#gimbery i ludzie z mentalno?ci? gimber?w

Jak nie macie argument?w, to proponuj? nie pierdoli? jakiego? p?aczu tutaj.

#Astobales
Talent?w podziemia? Co sam siebie s?uchasz? rotfl
 
Last edited:

Gareth

Active User
Joined
Oct 25, 2010
Messages
60
Reaction score
2
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Obaj s? chuja warci.

tak jak ten pan ; )

Nie lubie peji, poniewa? s?ysz?c jego piosenki to tylko porusza tematy typu :
HWDP JP itd. Tede te? do mnie nie przemawia. W rapie chodzi o tekst, a oni go nie posiadaj?.

Tyle ode mnie

Pozdrawiam.!
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

#Astobales
Talent?w podziemia? Co sam siebie s?uchasz? rotfl

Dzi?ki, wiem ?e mam talent ale nie tylko ja go posiadam. To ?e jeste? frajerem i s?uchasz tylko komercyjnych kutas?w rz?dnych hajsu od takich ludzi jak ty, to nie znaczy ?e ja te? musz? nim by? i kupowa? bluzy po 300z?, bo na klacie maj? napisane SSG, JP, WJ czy inne chujostwo.

Gareth said:
W rapie chodzi o tekst, a oni go nie posiadaj?.

Omnomnom...

@edit



kto? pisa?, ?e jego teksty nie przemawiaj?

Dobrze pisa?.
 
Last edited:

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w




Te klipy utwierdzaj? mnie w stwierdzeniu, ?e Tede jest nikim i robi wszystko tylko i wy??cznie dla hajsu. Je?li uwa?asz, ?e ten gruby chuj ma zajebiste teksty, to si? lepiej pierdolnij w ten g?upi ?eb. Do tego tak jego wytw?rnia "Wielkie Jo?", co za idiota nazywa tak wytw?rni? muzyczn??!
 

PectoDrill

Advanced User
Joined
Apr 7, 2011
Messages
185
Reaction score
15
Age
30
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Dzi?ki, wiem ?e mam talent ale nie tylko ja go posiadam. To ?e jeste? frajerem i s?uchasz tylko komercyjnych kutas?w rz?dnych hajsu od takich ludzi jak ty, to nie znaczy ?e ja te? musz? nim by? i kupowa? bluzy po 300z?, bo na klacie maj? napisane SSG, JP, WJ czy inne chujostwo.

Komercyjnych? Przecie? typki z podziemia te? sprzedaj? p?yty? Ej no, a przecie? Hifi Banda, kt?rych masz p?yt? te? ma ubrania? No i tego te? wydaje na legalu i sprzedaje p?yty, a przecie? tak ich wielbi?e?? To co teraz jak kto? jest na legalu to jest komercyjnym kutasem? Uwierz mi, ?e je?eli jakim? cudem(?miech) wybijesz si? i b?dziesz na legalu, to przypomn? ci te s?owa; ) Co do tego czego s?ucham, to chuj ci do tego, bo jeste? za g?upi na to by wiedzie? co to benger, bo przecie? udowodni?e?, to w swoim po?cie daj?c link do bezeli. Wielu z was tak podchodzi powa?nie do tej muzyki, ?e kawa?ki zrobione dla beki nawet bierzecie na powa?nie. Pewnie kawa?ek SS - wszyscy jeste?my hejterami, te? bierzecie na powa?nie co? Jeszcze wracaj?c do ciebie Astobales, id? liza? podziemn? ?cian? p?aczu. Jak znajdziecie jakie? argumenty na poziomie, to wr??cie.

#edit
Bym kurwa zapomnia?.. Jak dla ciebie bluzy prosto czy innych wytw?rni chodz? po 300z?, to naprawd? nawet w sklepie nie potrafisz si? odnale??. btw. chodz? w bluzie elementu, wiesz co to? tylko 110z? kurwa drogo co?
 
Last edited:

Goke Aka Suigetsu

Active User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Japierdole, patologia w tym temacie.
Najbardziej nie lubie wlasnie takiego idiotyzmu, ktory krytykuje za bekowe numery.
Bezele jest zajebisty kawaleczek na mocna membrane, Peja tez ma takie kawalki.

No ale osobiscie wole Poznanskiego Penera, bo moim zdaniem przezyl duzo, a dla hip hopu zrobil jeszcze wiecej.
Do tego jego wystep z Jay-Z, wspolpraca z Jeru The Damaja i Onyx.

Na szczescie pomimo beefu, to nie moj beef, i moge sluchac obu tak jak zawsze.
A tym idiota spinajacym sie powyrzej - props za nad przecietna glupote. :)
 

Ravegon

Weteran
Joined
Mar 12, 2010
Messages
506
Reaction score
102
Age
28
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

#up
Props za to "powyrzej" ziomu?. ^^
 

Sam Smak

Pomoc Techniczna
Joined
Feb 15, 2009
Messages
340
Reaction score
33
Age
30
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w

Tede solo niezbyt zato wfd jak najbardziej... Tam kretyny co pisaly ze tede wybil sie na tym beffie, nie chce mi sie was nawet cytowac... Faken siedzi on juz w tej muzyce dluzej niz przecietny wiek uzytkownika tnp ... Poza tym beef skonczyl sie juz dawno temu a wy dalej sracie pod siebie...
 

BladeS

Active User
Joined
Sep 1, 2008
Messages
72
Reaction score
3
Odp: Tede Peja Czy nikt z tych Pan?w



Za to Tede jest u mnie na propsie.

Jebie wam g?upot? spod pachy ;x.
 
Status
Not open for further replies.
Top