What's new

Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Status
Not open for further replies.

Micki

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
373
Reaction score
23
Witam,

Zacz??em robi? miasto z nud?w, obecnie jestem w trakcie robienia temple. Wiem, Kwadrat ale nie mia?em pomys?u na temple nie kwadratowe co ??dnie wygl?da.

O to co mi wysz?o :D

20090705162725.jpg


20090705163453.jpg




PoZdro
 

Zizi Knight

Advanced User
Joined
Jun 14, 2008
Messages
467
Reaction score
34
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Szkoda ?e troch? kwadratowo i ma?o szczeg???w,
Ma?o ss i tak og?lnie skromnie.


#oftop
Jakiego mapedytora u?ywasz (jak simone to napisz na pw)
Pozdrawiam Zizi
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Beznadzieja. Jak nie sko?czy?e? czego?, to tego nie wstawiaj. Bo na razie to wygl?da jak zarys tego kawa?ka mapki. Ma?o detali, zero urozmaice? natury i jedna wielka pustka. Ocena: 1+/6

Pozdrawiam.
 

Rozbrykany

Active User
Joined
Aug 25, 2008
Messages
106
Reaction score
7
Age
28
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Zero natury, szczeg???w, og?lnie mapa s?aba ...

Ocena 2/10 na zach?t?.
 

Kruczeq

Senior User
Joined
May 31, 2009
Messages
637
Reaction score
135
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Kurde co to jest?? To w og?le jest mapa ile j? robi?e? 5 min?? Pff-,-
Mapka jest beznadziejna w og?le nie podoba mi si? niema ?adnych urozmaice? ani szczeg???w.-7/10.
 

Micki

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
373
Reaction score
23
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Ta mapka jest do granie nie b?d? pierdoli? na ?rodek 100 K?pk?w trawy. Ona nie jest do ogl?dania ale do grania jak by by?a do grania napierdoli? bym na ?rodek drogi wszystkiego, takie prace maj? lepsze oceny jak przegl?dam Showroom ale one nie s? do grania a moja jest.



PoZdro
 

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Wiem ?e chcesz/pr?bujesz mappowa? ale kurwa oszcz?d? moje oczy jeden wielki kwadrat
praca wogule beznadziejna.Pogardzi?e? nawet k?pkami trawy.Praca nudna bez polot?w
i... .
Ocena 1/10

Szykuj si? na ocene Thraka
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Ta mapka jest do granie nie b?d? pierdoli? na ?rodek 100 K?pk?w trawy. Ona nie jest do ogl?dania ale do grania jak by by?a do grania napierdoli? bym na ?rodek drogi wszystkiego, takie prace maj? lepsze oceny jak przegl?dam Showroom ale one nie s? do grania a moja jest.
PoZdro

Pierdolisz jak pot?uczony. Twoim mniemaniem, najlepiej zrobi? las bez drzew? Bo przecie? b?dzie unplayable i na skos trzeba b?dzie si? porusza?! eoeo. Poza tym, zacz??e? pieprzy? o k?pkach trawy, co z tego, ?e nawali?by? ich mas?, jak nie przeszkadza?y by w poruszaniu, podobnie jak 'trashe' czy inne szczeg??y. A teraz przejd?my do twojej - jak?e ?a?osnej mapy - denna, pusta, bez szczeg???w. Na ponad 100 sqm'?w, zrobi?e? cztery, C-Z-T-E-R-Y drzewa i kilka krzaczk?w. Ju? nie wspomn? o tym, ?e nic ze sob? nie wsp??gra, tu pos?gi gargulc?w, tam pos?gi yalharian, za rogiem balisty(?) a i nawet cz??ci ku?ni si? znalaz?y. Praca jak ju? wspomnia?em, bardzo denna. Powiniene? jak najszybciej wy??czy? ME. = ]

Enjoy.
 

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Ten obrazek pokazuj? ocen? tego forum .... :down:

japierdole.jpg


Dawno na tym forum czego? takiego nie widzia?em ....
hmmm musisz troch? potrenowa? .... czyli 2/10
 

Lisadr

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
88
Reaction score
4
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Zero natury ma?o szczeg???w ocenka 3/10 tak na zach?te :)
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Wiesz co to jest showroom ?, showroom jest to dzia? do pokazywania i oceniania SKO?CZONYCH map, a nie, ?e bawisz si? kilka minut, zrobisz jakie? g?wno, a jak dostaniesz ostr? krytyk?, to od razu, o bo?e jakie to jest niesprawiedliwe, zastan?w si? zanim co? napiszesz. Mapa denna, nudna, natura taka jak kot nap?aka?. Thrak Twoja krytyka jest zajebista. ; ). Ta praca nie jest nawet godna oceny.
 

Sheeze

User
Joined
Jun 4, 2009
Messages
32
Reaction score
2
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Czy wed?ug ciebie to jest Temple?? Machiny wojenne na wierzy w Temple hahaha ?al... Nic tu nie ma zero natury, zero urozmaice? i kompletne ZERO:)

[evil]0/10[/evil]

P.S To jest w dodatku Tibia 8.50 wi?c tymbardziej ?al...
 

Hitmanek54

User
Joined
Jul 6, 2008
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

#up
Nie chc? si? powtarza? ale nic doda? nie mog? :D Nic tu nie ma :D Dam 1/10 na zach?t?
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Rany masakra, kilka ?cianek, pustota i brak czegokolwiek do komentowania. Dobijaj? mnie takie prace, ale c?? nie ka?dy jest expertem w tym co robi.

[evil]2/10[/evil]
 

Neo6788

User
Joined
May 3, 2008
Messages
42
Reaction score
3
Odp: Temple i kawa?ek ?cie?ki :D

Do?? pusty ten Temple... Dodaj tam mo?e par? statuetek ?eby to wygl?da?o jak jaki? pocz?tek historii ;P


@@EDIT
Ocena 1.8/10

Przepraszam Moda ;*
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top