What's new

Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Status
Not open for further replies.

Dyzzy

User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Gdzie zosta?o to obalone? Nie obra?aj mojej osoby, bo g?wno mnie znasz.
Je?eli jeste? z dolno?l?skiego,ustawmy si?, powiedz mi to w twarz(hajterze).
2.Nie robi? czego? na si??. Robi? to co chc?, a lubi? to co chc?.
3.Lamerskie forum? Nie wiem ile masz lat, ale nie prezentujesz zbyt du?ej inteligencji, jak na moj? ocen?: 12-13 lat. Skoro forum jest lamerskie jak na tw?j zajebisty gust, jeste? lamusem, pisz?c na nim.
Sk?d ty si? urwa?e??
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Gdzie zosta?o to obalone? Nie obra?aj mojej osoby, bo g?wno mnie znasz.
Je?eli jeste? z dolno?l?skiego,ustawmy si?, powiedz mi to w twarz(hajterze).
2.Nie robi? czego? na si??. Robi? to co chc?, a lubi? to co chc?.
3.Lamerskie forum? Nie wiem ile masz lat, ale nie prezentujesz zbyt du?ej inteligencji, jak na moj? ocen?: 12-13 lat. Skoro forum jest lamerskie jak na tw?j zajebisty gust, jeste? lamusem, pisz?c na nim.
Sk?d ty si? urwa?e??
Sorry, pomorskie albo warmia.
Jak ju? hejterze raczej ni? hajterze.
Na tym forum siedz? po to ?eby zbija? si? z takich ludzi jak ty. Wieku nie trafi?e?, za miesi?c 15.
Ale zrozum, ?e wkurwia mnie robienie czego? na si??.
"Gdzie zosta?o to obalone?" - kilkaset razy w topicu o SoFie na tym forum i na wielu innych forach. Ale dzieciaki z rooka nie umia?y tego zaakceptowa? bo ich ?ycie tibijskie traci?oby sens.
 

Reaperr

User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

o co tu kurwa chodzi?
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Sorry, pomorskie albo warmia.
Jak ju? hejterze raczej ni? hajterze.
Na tym forum siedz? po to ?eby zbija? si? z takich ludzi jak ty. Wieku nie trafi?e?, za miesi?c 15.
Ale zrozum, ?e wkurwia mnie robienie czego? na si??.
"Gdzie zosta?o to obalone?" - kilkaset razy w topicu o SoFie na tym forum i na wielu innych forach. Ale dzieciaki z rooka nie umia?y tego zaakceptowa? bo ich ?ycie tibijskie traci?oby sens.

To rozumiem, ?e gn?bi? Ci? na dworze, a na forum si? wy?adowujesz bo ludzie tu obecni nie mog? Ci nic zrobi? bo czujesz si? 'anonimowy' ? :> zasmuc? Ci?, ?e anonimowo?? w sieci to tylko z?udzenie, nie ma anonimowo?ci, a szczeg?lnie w naszym kraju gdzie pods?uchy s? na porz?dku dziennym.
Do tego nie poprawiaj ludzi, bo pokazujesz ?e ju? nie masz si? do czego przyjeba?.

Nie karmi? trolla!

@Topic

Mog? si? zgodzi? z Dyzzim, ?e Furia mo?e mie? wiele wsp?lnego z graczami szukaj?cymi miecza, zawsze jak kto? chce bardzo co? znale?? i wy?azi ze sk?ry by si? do tego dosta?, to gdy okazuje si? na ko?cu, ?e wszystkie jego wysi?ki posz?y na marne to mo?e chyba si? z deka wnerwi?? Mimo tego ?e to gra internetowa, ale czas jaki po?wi?ci? w poszukiwania idzie si? delikatnie m?wi?c kocha?. Ja swoim rookstayerem sprawdzi?em ka?de mo?liwe miejsce, w kt?rym m?g?by si? ten miecz znajdowa?, oczywi?cie bez rezultat?w.

Znaj?c nietuzinkowe poczucie humoru cz?onk?w Cip Softu, to SoF istnieje tylko na wyspie, by doprowadza? poszukuj?cych go graczy do sza?u, a tych kt?rzy nie chc? go szuka?, pokaza? jak? broni? si? mog? pos?ugiwa? na mainie.

@Down

Odzywam si? bo wkurwiaj? mnie ciecie takie jak Ty, kt?re przypierdalaj? si? o byle co. Tylko Tw?j pierwszy post to by?a opinia, ale jednocze?nie i zaczepka. Dalsze posty to ju? by?o samo szczekanie, chocia? zawiera?y te? info na ten temat.
 
Last edited:

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

"Nie karmi? trolla!"
To po co si? odzywasz? Nie czuje si? anonimowy. W og?le co to ma do rzeczy? Wyra?am opini? na temat tego co ten kole? napisa?.
 

Dyzzy

User
Joined
Jan 8, 2009
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Po co si? odzywa? Bo ma co? sensownego do powiedzenia. Ty tylko prowokujesz aby admin zamkn?? temat.

Troszeczk? ?mieje si? z takich ludzi jak ty( s?abych ludzi ). Jak na moje oko jeste? s?aby psychicznie albo fizycznie, szukaj?c zaczepki na "forum", prowokuj?c do konfrontacji. My?l?, ?e gdyby? stan?? ze mn? twarz? w twarz, przeszed? by? szerokim ?ukiem. Nie masz gdzie si? wy?y?? Forum to nie od tego miejsce.

ps@ zapisz si? na jaki? sport( je?eli brak ci znajomych i nie mo?esz ca?y dzie? si? od komputera oderwa? ) - nic nie sugeruje!
 

kaz717

New User
Joined
Jan 2, 2011
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Dam wam pewien argument.
Jest nim reakcja Gm-?w, Cm-?w. Gdy przenie?li Slythie ( i innych tutor?w ) na maina, tutorzy z maina dali Slythi Spike Sworda, kt?ra da?a miecz swojemu koledze "Potty Of Harmonia".
-Reakcja GameMaster?w wygl?da?a na tak?, jak by sami nie wiedzieli jak go zdoby?.


Kolego nie wiem czy wiesz ale GM nie do ko?ca zawsze wiedz? wszystko ;]
Od tego s? panowie CM dlaczego ?
Game Master jak jego nazwa m?wi jest mistrzem gry i pilnuje on porz?dku na serverze ;p

Po za tym nie obalaj tego mitu bo ja go lubi? ;D
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Po co si? odzywa? Bo ma co? sensownego do powiedzenia. Ty tylko prowokujesz aby admin zamkn?? temat.
Troszeczk? ?mieje si? z takich ludzi jak ty( s?abych ludzi ). Jak na moje oko jeste? s?aby psychicznie albo fizycznie, szukaj?c zaczepki na "forum", prowokuj?c do konfrontacji. My?l?, ?e gdyby? stan?? ze mn? twarz? w twarz, przeszed? by? szerokim ?ukiem. Nie masz gdzie si? wy?y?? Forum to nie od tego miejsce.
ps@ zapisz si? na jaki? sport( je?eli brak ci znajomych i nie mo?esz ca?y dzie? si? od komputera oderwa? ) - nic nie sugeruje!
I kto tu jest s?aby, zaczynasz od wyzywania ju?. Taki z ciebie kozak, chcesz si? wywy?szy? to wpadnij dam ci adres.

Co do reszty sport uprawiam i na brak znajomych nie narzekam.

@kaz717
GM ju? nie pilnuje porz?dku bo go nie ma ;)
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

@Zenox, taki kurwa kozak z Ciebie? Najpierw si? napinasz, a jak przyjdzie co do czego to mamusia o tworzy i powie "Tomka w domu nie ma". K??tni Dyzzy nie zacz??, tylko Ty skoro nie masz nic sensownego do powiedzenia to si? nie wypowiadaj. Mo?e moja kapka zajebisto?ci spadnie na Ciebie i kiedy? w ko?cu zm?drzejesz.
@Temat, Furia je?li na owy czas nie jest dost?pna z pewno?ci? p??niej jednak zaistnieje pewne zadanie na ow? nagrod?. Dlaczego? Co raz wi?cej graczy zostaj? na wyspie nawet, gdy s? w posiadaniu konta p?atnego. Sewery optional pvp s? przepe?nione, wi?c wielu tworzy postacie na open pvp i pozostaje na roku.
 

Kuzyn

Dziad.
Staff member
Joined
May 3, 2008
Messages
1,936
Reaction score
165
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

@Zenox, taki kurwa kozak z Ciebie? Najpierw si? napinasz, a jak przyjdzie co do czego to mamusia o tworzy i powie "Tomka w domu nie ma". K??tni Dyzzy nie zacz??, tylko Ty skoro nie masz nic sensownego do powiedzenia to si? nie wypowiadaj. Mo?e moja kapka zajebisto?ci spadnie na Ciebie i kiedy? w ko?cu zm?drzejesz.
@Temat, Furia je?li na owy czas nie jest dost?pna z pewno?ci? p??niej jednak zaistnieje pewne zadanie na ow? nagrod?. Dlaczego? Co raz wi?cej graczy zostaj? na wyspie nawet, gdy s? w posiadaniu konta p?atnego. Sewery optional pvp s? przepe?nione, wi?c wielu tworzy postacie na open pvp i pozostaje na roku.
I kto tu si? napina. Jak mnie w domu nie zastanie to spotkamy si? po za nim :lol:
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

GM?w ju? nie ma z powodu automatycznego systemu banowania, je?li kto? w og?le czyta? na ten temat.

@Zenox.
Twoje przekonania na nic tutaj si? nie zdaj?, mo?liwe ?e lubisz udawa? jaki jeste? zajebisty, ale w moim widzeniu jeste? tylko dzieciakiem z kompleksem wywy?szania si?.
Pos?uchaj rady starszego kolegi - ogarnij si?, mo?e to wtedy wyjdzie Tobie na dobre.

@topic.

Poczekajmy, to wtedy zobaczymy jak to b?dzie.
 

Karkam

Active User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
107
Reaction score
6
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

@topic
Je?li masz racj? to stawiam ci piwo w Tibi :) To naprawd? ma sens.
Ale niestety wychodzi na to, ?e ten temat sko?czy jak poprzedni o Sof'ie- zamkni?ty.
 

Aphair

Banned
Joined
Jan 6, 2011
Messages
167
Reaction score
18
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Zgadzam si? z za?o?ycielem tematu . Go si? nie da zdoby?! Ju? to by?o dawno udowodnione ten ca?y przypadek z Spike Sword na Rookgaard. Jeszcze mo?na by?o go mie? na Rooku w jeden spos?b. Na starej Tibii by? bug ?e jak kto? si? rookowa? czasami niekt?re przedmioty zosta?y przeniesione na rooka z nim i tyle.
 

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Podoba mi si? twoja teoria, ale ja zostan? przy tym co zawsz? my?la?em.
W ka?dej grze RPG s? rzeczy kt?rych po prostu nie da si? zdoby? wcale lub w pewnym momencie gry. Do Spike Sworda pasuj? druga opcja, da si? go zdoby? ale dopiero na "mejnie".
 

Savar

Advanced User
Joined
Apr 19, 2009
Messages
224
Reaction score
0
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Moje argumenty s? takie.
S?ysza?em gdzie? ?e na starej tibi bo zabiciu mino maga przechodziles w teleport.
Sz?e? przez korytasz i zabija?e? minotaury.
Na ko?cu qestu znajdowa? si? qest na spike sworda.
Gdy kto? go zabra? znika? wtedy z wysepki.
Je?eli dawniej sie da?o to pewnie teraz te?.
Ale z racji tego ?e za duzo os?b o tym wiedzia?o wymy?lili now? taktyke now? teorie dla spike sworda.!
Wie? nie badzcie naiwni temu postowi bo j?zeli Tibia.com jest profesjonalna to po co wstawiali bym tam Spike sworda ?
Napewno chca aby kto? odgad? t? zagadk?.
Lecz nie jest ona ?atwa.

Temat do zamkni?cia.
Bo to ?e ten miecz nosi tak? nazw? to nie znaczy ?e tibia opiera?a sie na jakie? tam ksi??ce :)
 

avatar3d

New User
Joined
Mar 12, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Wed?ug Mnie Ten Miecz Jest Do Zdobycia Ale Nie Przez Obalanie Mit?w z np. Ghoulem.
Skoro Co? Jest To Da si? To Zdoby?,Jak My?licie Po Co Ustawili Minotaura Maga,Tarantule,Ghoula w Miejscach do Ktorych Nie Idzie Si? Dosta? ?eby Ludzie Nie Szukali Tam Gdzie Maj?.Moim Zdaniem Da Si? Go Zdoby? S?k w Tym jak? i gdzie?
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

@2up

Tak, kto? kiedy? dosta? si? do tego teleportu, cz?owiek ten zosta? przeniesiony do... temple rookgaardu. :[
 

Gumisim

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
118
Reaction score
4
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Te filmiki na youtube sa bardzo ciekawe ale teraz na roku nie da sie miec spike sworda ;]
 

Wilku1996

Advanced User
Joined
Aug 13, 2009
Messages
240
Reaction score
8
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Wed?ug Mnie Ten Miecz Jest Do Zdobycia Ale Nie Przez Obalanie Mit?w z np. Ghoulem.
Skoro Co? Jest To Da si? To Zdoby?,Jak My?licie Po Co Ustawili Minotaura Maga,Tarantule,Ghoula w Miejscach do Ktorych Nie Idzie Si? Dosta? ?eby Ludzie Nie Szukali Tam Gdzie Maj?.Moim Zdaniem Da Si? Go Zdoby? S?k w Tym jak? i gdzie?

A pomy?la?e? ?e to mo?e by? dla ozdoby? z tego co wiem tibia na samiutkim pocz?tku nie mia?a takich spr jak ma teraz i zamiast "czego?" postawili "kogo?" (Ghoul, Tarantula, Mino mag, itd.).
 

bicus

User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Teoria Dyzzy-ego - Spike Sword Quest, obalony- RookGard

Jak nie masz zadnych dowod?w na to ,?e si? nie da go zdoby? to nie wypisuj g?upot i nie nabijaj post?w.
To jest TEORIA.
Mo?esz si? z ni? nie zgodzi? a ona i tak ma racj? bytu.

@TOPIC
Ciekawe podej?cie do tematu nigdy nie my?la?em ?eby powi?za? ze sob? dwie nazwy. IMHO miecz i tak mo?na w jaki? spos?b zdoby?
 
Status
Not open for further replies.
Top