What's new

Testy Gimnazjalne

Status
Not open for further replies.

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Jaki? czas temu odby?y si? pr?bne testy gimnazjalne, a w najbli?szym tygodniu odb?d? si? ju? te "prawdziwe? i najwa?niejsze" - jak zwa? tak zwa?, tak czy inaczej w tym temacie mo?ecie si? pochwali? wynikami z test?w pr?bnych i ewentualnymi przygotowaniami do tych "prawdziwych".

Tak, wi?c - m?j wynik z test?w pr?bnych by? chujowy, mam nadzieje ?e ten test co odb?dzie si? w przysz?ym tygodniu p?jdzie mi lepiej. Wyniki : Matematyczno - przyrodniczy : 24 pkt, Humanistyczny : 38 pkt

@edit 46 pkt z niemieckiego ( zapomnialem o j?zykowych )

Co do przygotowa? do test?w - postanowi?em sobie, ?e ten tydzie? b?dzie intensywnym powt?rzeniem wszystkich wiadomo?ci ( mam zamiar : przeczyta? streszczenia wszystkich lektur, przypomnie? sobie wzory z fizyki, powt?rzy? najwa?niejsze daty z historii).

Jak wy przygotowujecie si? do test?w?? A mo?e macie najzwyczajniej wyjebane? Piszcie.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Testy Gimnazjalne

K??ka przygotowuj?ce do test?w na si?? wciskane, kt?re tak naprawd? g?wno ucz? i powtarzaj? oczywi?cie frekwencja te? jest zajebista od 3-7 os?b mo?e jest. Og?lnie jako? si? tym nie przejmuj? p?jdzie mi jak p?jdzie postaram si? nie ola? tego i nie strzela? jak na pr?bnych. B?d? czyta? dok?adnie pytania, kombinowa? ile wlezie by uzyska? jaki? sensowny wynik, lecz podobno pr?bne by?y ?atwe, wi?c troch? lipa mo?e by? na tych "prawdziwych". Z test?w pr?bnych uzyska?em 27 pkt z Niemieckiego i Matematyczno - przyrodniczego i 35 z Humana. Szkoda ?e na humanie nie by?o nic z historii gdyby by?o co? to by by?o pozytywnie licz?, ?e na tym "prawdziwym" b?dzie co? z historii, i ?e na matematycznym b?dzie wi?cej matmy ni? Geografii i innych pierd??.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Testy Gimnazjalne

Nie mam zamiaru si? jako? specjalnie na to uczy?, bo i po co, na poc? si?, a wynik i tak b?dzie podobny. Wzory i wiadomo?ci ze ?cis?ego mam opanowane(tak mi si? wydaje), troch? bardziej obawiam si? humanistycznego, bo lektur nie czyta?em wcale(tylko streszczenia, albo i to nawet nie), j?zykowe wlicza? si? do szk?? na razie nie maj?, wi?c tu si? nie boj?. Z pr?bnych moje wyniki: ?cis?y: nie pisa?em, Human: 39pkt, Angielski: 33pkt.
Denerwuje mnie jedno, g?upie obowi?zkowe dodatkowe lekcje(na kt?re i tak nie chodz?) i zestawy zada?, kt?re s? oceniane na lekcji. Moim zdaniem jest to bezsensowne, bo z dodatkowych lekcji i tak nic nie wyci?gn?, to samo z zestaw?w. I jeszcze g?upie t?umaczenie "to dla waszego dobra", a? mi si? wraca schabowy z Komunii, jak takie rzeczy s?ysz?. Nie lubi? jak mi si? co? wciska na si??. Przygotowywa? si? nie mam zamiaru w ?aden spos?b.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Testy Gimnazjalne

Ja tak?e nie mam zamiaru wkuwa? i siedzie? nocami . Co do zestaw?w , pani od matmy dawa?a nam zestaw co tydzie?(2 kartki z zadaniami),ka?dy dosta? za to 8 ocen , kt?re nawet nic nie zmieni? w ko?cowej ocenie /szmata\(dobrze , ze juz odesz?a na macierzy?ski)Wracaj?c do test?w to jako? si? tyn og?lnie nie przej??em . Z pr?bnych mia?em bardzo ma?o pkt , a? zal si? chwali? ;s . Angielski -16 , nie ma to jak wszystko w odp a) strzela? xp humanistyczny :24 .A w og?le j?zykowy si? wlicza? Nie gadajcie!(a jak kto? nie ma j?zyka tylko rozszerzon? matm?/fize?)Jak tak to klapa , nic z rusaka nie umiem nawet pisa? !
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Testy Gimnazjalne

scisly: 30pkt | human: 44(XDDD) | ang. 33pkt

ogolnie pisalismy ten test chyba ze 3 miechy temu. glowny test za tydzien xdd


#vrael
badz moim guru <3
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Testy Gimnazjalne

Pach!
Dzisiaj odby? si? test humanistyczny - Jak wam posz?o? Co wam sprawia?o problem? Jakie? my?li wam teraz chodz? po g?owie? xD
Osobi?cie my?l?, ?e test poszed? mi dosy? dobrze, temat rozprawki nie najgorszy da?o sie rozpisa?, a myj? pierwsz? my?l? po wyj?ciu z sali by?a taka ?eby p?j?? si? najeba? ale nie jutro cz??c matematyczno-przyrodnicza :p A problemu raczej nic mi nie sprawi?o bo jestem zajebisty lol (prawie jak czosnek xddd) Aha i by?bym zapomnia? sko?czy?em pisa? po 1 h i 5 min potem siedzia?em i poprawia?em ewentualne pomy?ki, wi?c wyszed?em tak 20 po :) a do szko?y mam 1 min drogi :p
Wypowiedzcie si?!
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Testy Gimnazjalne

Og?lnie test nie by? trudny, czytanie ze zrozumieniem by?o ?atwe, tylko w dw?ch pytaniach strzela?am. Rozprawka zaj??a mi - ca?e szcz??cie - wi?cej, ni? p?? miejsca i temat by? ?atwy. Ja tak?e nie siedzia?am pe?ne 2h. Wysz?am gdzie? ko?o 5 - 10 po dziesi?tej (zacz?li?my o 9:05). Je?li chodzi o pierwsz? my?l po wyj?ciu z sali, to chcia?o mi si? napi? soku pomara?czowego xD
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Testy Gimnazjalne

Dla mnie ten test by? prosty , [ja tek uwa?am] i my?l? , ze napisa?em zajebi?cie . Ja strzela?em chyba we 4 zadania . Ostatnie zadania w kt?rych mieli?my co? napisa? by?y bardzo proste i sam temat rozprawki by? zajebisty - "czy wyb?r szko?y po gimnazjum jest ci??ki dla gimnazjalist?w " co? takiego . Og?lnie nie by?o stresu . Sko?czy?em 20min po 10 .A kole? u nas sko?czy? pisa? 30min po rozpocz?ciu .
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Testy Gimnazjalne

Egzamin by? prosty. Pytania nie by?y nie wiadomo jak trudne. Wystarczy?o czyta? ze zrozumieniem, a odpowiedzi przychodzi?y do g?owy bez problemu. Rozprawka tak?e nie by?a trudna. Temat by? ?atwy, nie trzeba by?o podawa? ?adnych przyk?ad?w, co znacznie u?atwi?o prace.
Pisa? zacz?li?my o 9:07, a o godzinie 10:30 wiele os?b ju? wysz?o. W tym ja. Pierwsze kroki po te?cie - dom i komputer ; )
 

Do Mycia

Advanced User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
455
Reaction score
12
Odp: Testy Gimnazjalne

le tam ?atwy w miar? by?,jeden z ?atwiejszych.Rozprawka to taki ?atwy temat fajnie bo w?a?nie taki czyta?em w internecie ^^.Jedyna chujna to w pierwszym zadaniu O tej testamencie starym napisa?em ?e ?yd?w i Muz?uman?w.My?l? ?e dobrze napisa?em(jak na mnie oczywi?cie).U nas kolega sko?czy? pisa? po 40 minutach ja po 1h 20 minut xD.Mam nadziej? tylko ?e jutro te? taki ?atwy b?dzie.
 

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Testy Gimnazjalne

Uwaga !! Dostepne sa ju? odpowiedzi! Ja strecilem Lotr zamiast salomona xdd a narazie 3 zle z zamknietych jak widze
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Testy Gimnazjalne

Przecie? testy gimnazjalne to pora?ka. xd Kiedy z perspektywy czasu zerkam sobie na to, co sama pisa?am w trzeciej klasie ?mia? mi si? chce nad prostot? zada? matematycznych (cho? jak wszyscy wiedz? jestem matematycznym niedorozwojem) i nad bana?em tematu na rozprawk? z polskiego. Zawsze tak jest, ?e gimnazjali?ci prze?ywaj? te testy jak mr?wki okres, ale tak naprawd? to jest tak banalny egzamin, ?e niejednokrotnie sprawdziany w liceum s? w chuj trudniejsze.
Mam nadziej?, ?e to samo b?d? m?wi? na studiach o maturze ; ) //Vrael

@down
Nie zmienia to faktu, ?e i tak s? banalne.
 
Last edited by a moderator:
N

Nemo

Guest
Odp: Testy Gimnazjalne

#Beoska
Testy gimnazjalne, jakie przegl?da?em z poprzednich lat by?y o wiele trudniejsze ni? ten dzisiejszy.
#Topic
Nie spodziewa?em si?, ?e trafi? na co? tak prostego. W dw?ch zadaniach zamkni?tych nie zna?em odpowiedzi, wi?c strzela?em. Og?lnie jestem zadowolony, ?e w rozprawce nie trzeba by?o poda? przyk?ad?w z lektur szkolnych, gdy? w ca?ym gimnazjum przeczyta?em oko?o pi?ciu... Licz?, ?e jutrzejszy test b?dzie r?wnie prosty.
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Testy Gimnazjalne

Wyniki z probnego:
mat-przyr: 38
hum: 46
niem: w naszej szkole nie bylo

Dzis byl z humanistycznego i powiem, ze nawet byl trudny w porownaniu do probnego. Troche nakreslilem w otwartych zad. i wyszlem za linijki, ale mam nadzieje, ze to sprawdz?. Rozprawka wyszla za polowe, ale niewiem czy dobrze napisalem.
Mam nadzieje ze dostane ponad 40 pkt z obydwu razem. Do liceum potrzeba mi jeszcze 20pkt rekrutacyjnych, bo 30 mam z ocen...
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Testy Gimnazjalne

Czy wy te? stre?cili?cie teks kt?ry by? wcze?niej a nie ten pierwszy. Kurwa Mac :confused:
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Testy Gimnazjalne

@ap
Ta...ja te?, nie wiem jak mog?em to zrobi? -.-'

@topic
Na razie dobrze z zamkni?tych 18/20 xD..
Z otwartych b?dzie troch? gorzej, ale co tam xd
 

olgierd555

Senior User
Joined
May 28, 2008
Messages
650
Reaction score
21
Odp: Testy Gimnazjalne

Dla wszystkich, ktorzy nie sa pewni swoich osiagni?? w tym prawdziwym:

Jesli dostane ostrzezenie za tego posta, to usune linka.

A odno?nie tematu...
wiem ze z humena ABCD [pierwsze 20 zadan] mam dobrze 18 albo 19. Z matmy bedzie chyba prostrze, ale przestrzegam, ze z matmy [nie fizyki, nie bio, nie chem, nie geo].

Nie jestem pewien co do tego pytania z krzyzakami, bo wydawalo sie, ze negocjacje z ziomami Pomorza, ale niewiem czy Heniek Mazowiecki byl pomorzaninem, neiwiem w koncu co zaznaczylem

I co do tego pytania z rozkazem:
Bylo napisane:
'''nakazuje wam walczyc z radzieckim okupantem. Taki rozkaz daje Wam i rozwiazuje szeregi AK''''
wydawalo mi sie, ze chodzilo o walke zbrojna, bo poczatek drugiego zdania o tym swiadczy, ale coz im wiecej sie mysli, tym bardziej wyklucza sie odpowiedzi prawidlowe, a to nie dobrze, bo powinno od myslenia zalezec wszystko. Nie jak to strzelnica, ze idiota dostaje 5, a myslacy 3 albo 2, bo myslal [moja historia z polaka, ale i tak wychodzi mi 5, a temu idiocie 3/2].
 
B

Budzik

Guest
Odp: Testy Gimnazjalne

?atwe by?o, nawet bardzo. Pierwsze co zrobi?em po otrzymaniu test?w i rozdarciu naklejek spojrza?em na d?u?sz? form? wypowiedzi. Jak j? ujrza?em, od razu poczu?em ulg? na sercu i ju? nawet garniak mi nie przeszkadza? w pisaniu. Nie spodziewa?em si?, ?e b?dzie a? tak ?atwy, teraz tylko prze?y? dzie? jutrzejszy, kt?rego si? nie boj?, bo przedmioty ?cis?e m? specjalno?ci? s?.

@Beo
Zawsze tak jest, to pokazuje jak szybko si? rozwijamy. Ja jako 3-cio gimnazjalista, mog? sobie przypomnie? jak ?atwy by? test klas 6-stych, ale i wtedy uwa?a?em go za banalny.

Ja dodam od siebie taki ma?y P.S. w por?wnaniu z moim ostatnim sprawdzianem z podstaw budownictwa, to test gimnazjalny jest piku?em. Mia?em do wkucia 40 stron regu?em i 45 rysunk?w. Do tego nie mieli?my ?adnego u?atwienia. ;D I to wszystko w 1 technikum...//Miki
 
Last edited by a moderator:

Xarid

Advanced User
Joined
Aug 24, 2009
Messages
289
Reaction score
107
Odp: Testy Gimnazjalne

Notka moderatorska:
Cenzuruje niepotrzebny kawa?ek.

Notka moderatorska:
Cenzuruje go po raz drugi i ostatni.

A ja go z powrotem odcenzuruje.
Ja go ponownie odcenzuruje, bo Always pewnie ju? zapomnia?,
@Miki
Kogo obchodzi twoje ?mieszne budownictwo w technikum, chuj mnie obchodzi ile mia?e? do wkucia - je?eli nie masz nic sensownego do powiedzenia na temat test?w gimnazjalnych, to lepiej si? nie odzywaj wcale. btw. zauwa?y?em, ?e w wielu tematach si? tak zwierzasz, a kogo to kurwa obchodzi, masz problemy rodzinne? trudne dzieci?stwo? Id? do psychologa mu mo?esz si? zwierza?, bo naprawd? nikogo nie interesuje co gdzie i jak robi? "wielki global" Miki

Co do tematu dzisiaj odby? si? odby?a cz??? matematyczno - przyrodnicza, wg. mnie trudniejsza ni? pr?bne ale sobie poradzi?em, zrobi?em prawie wszystkie otwarte opr?cz jednego z fizyki (tego jednego z czajnikiem) A jak wam posz?y testy? Co? wam nie posz?o? Masz dla was test by? banalny? Wypowiadajcie si? :)
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Testy Gimnazjalne

Dobrze ?e mam ju? to za sob?.Kto? z Was napisa?, ?e egzaminy gimnazjalne z przed kilku lat by?y trudne.Nie zgodz? si? z Tob?, poniewa? m?j test by? banalnie prosty.G??wnie m?wi?c tu o pierwszej cz??ci egzaminu, wtedy jeszcze nie by?o III cz??ci egzaminu.
?ycz? powodzenia na pozosta?ych cz??ciach egzaminu.
 
Status
Not open for further replies.
Top