What's new

-Tibia 8.60 [TEXONIA.eu] Best Custom Evolutions 8.6

Status
Not open for further replies.

TexoniX

Active User
Joined
Dec 1, 2010
Messages
55
Reaction score
8
nightmaredoll.gif
Texonia
nightmaredoll.gif

Dnia 5 Lipca (16:00), startuje oficjalny serwer z unikalna mapa Evolutions, ktora jest modyfikowana od czystej mapy EvoLution. Polaczylismy wiele tibijskich styli i wszedl nam MIX. Serwerem zarzadza mocna ekipa dedykowana ktora poradzi sobie z kazda usterka.
Pierwsza Nie limitowana edycja!
nightmaredoll.gif
Informacje
nightmaredoll.gif

Serwer bedzie dostepny 24 godziny na dobe, na ktorym odbywac sie bedzie czeste aktualizacje. Nasz zesp?l bedzie starac sie byc jak najdluzej online, aby zapewnic wam przyjemniejsza gre. Celem naszego projektu nie jest zysk, lecz dobra zabawa!!
Silnik: Jako jedyni posiadamy jeden z najlepszych silnikow w OpenTibii, spokojnie utrzyma duza ilosc graczy.
Unowoczesnienia: Posiadamy wspaniale systemy ktore ulepszaja gre, dzieki tej nowej technologi na serwerze Texonia nie bedzie nudnej atmosfery
nightmaredoll.gif
?wiat
nightmaredoll.gif

Swiat jest tylko jeden, jeden z najlepszych :)
Piekny Swiat ktorego nie znajdziesz nigdzie indziej! Mapa z elementami rpg, tak jak i fun! Mapa bedzie aktualizowana przynajmniej 2x w tygodniu. Aktualnie mapa wazy 39+ mb.
nightmaredoll.gif
Parametry
nightmaredoll.gif

Parametry otsa, exp, skill itd. nie bedzie strasznie wysokie, ani niskie poniewaz chcemy, zeby gracze sie troche wysilili, a na serwerze bylo dobre oroo.
-> 1 - 50 : 320x
-> 51 - 100: 230x
-> 101 - 150 : 170x
-> 151 - 200 : 120x
-> 201 - 250 : 60x
-> 251 - 330 : 25x
-> 331 - 400 : 12x
-> 401 - 450 : 6x
-> 451 + : 3x
-> Loot : 4x
-> Skills : 45x
-> Magic : 30x
* Konfiguracja*
- Ip = Texonia.eu - Port =( 7171 )
Strona do tworzenia kont itd.
nightmaredoll.gif
Dedyk
nightmaredoll.gif

Zeby zoorganizowac dedyka, musielismy wlozyc w to nie tylko sporo checi, ale takze wiary, ze nam sie uda to wszystko zainstalowac.
Polski Dedyk INFOplus Oznacza to, ze wszelkie pingi beda blokowane przez zapore infoplus.
nightmaredoll.gif
Zespol
nightmaredoll.gif

Nie jestem osoba, kt?ra chce miec 500 osob w zespole. Chce miec maly zesp?l, ale dobry. U nas licza sie checi i dobra zabawa.Chcesz do nas dojsc napisz. :)
hav1.jpg

hav2.jpg

hav3.jpg

hav4.jpg

hav5.jpg

hav6.jpg

hav7.jpg

hav8.jpg

To wszystko. Mam nadzieje, ze podoba wam sie ots. Tak wiec zapraszam do gry, komentowania i krytykowania! :)
 

a max

New User
Joined
Nov 8, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: [TEXONIA.eu] Best Custom Evolutions 8.6

Na pewno wbije!
Dawno na takim pi?knym OTS nie gra?em!
 
Joined
Apr 11, 2008
Messages
16
Reaction score
1
Odp: [TEXONIA.eu] Best Custom Evolutions 8.6

Nooo czeka?em na co? takiego napewno wbije :p !!!
 

Poweras

Active User
Joined
Sep 28, 2009
Messages
120
Reaction score
0
Odp: [TEXONIA.eu] Best Custom Evolutions 8.6

Ja bym z checia wbil ,zagral ,a nawet spedzil wiecej czasu,ale niepodoba mi sie exp stage..
Gdyby bylo 401-xxx -x6 gralbym
A tak niewbije ,ale rzycze powodzenia
 
Status
Not open for further replies.
Top