What's new

Inne TFS 0.4 Crashuwa i jakie? tam erroruwy

Status
Not open for further replies.

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Kto? wie o co chodzi? Crash wyst?puje TYLKO podczas zamykania krzy?ykiem w prawym g?rnym rogu. Debuggerem wychwyci?em tylko tyle:
442_test.jpg


A jeszcze przed ?adowaniem silnika (zaraz po wpisaniu run TheForgottenServer.exe) wywala takie errory:
[cpp]Error: dll starting at 0x41b0000 not found.
Error: dll starting at 0x77000000 not found.
Error: dll starting at 0x41b0000 not found.
Error: dll starting at 0x41b0000 not found.[/cpp]

Dodam, ?e zbytnio to nie przeszkadza ale wypada?oby poprawi? hehe

#edit
Dodam, ?e jak zamykam serwer krzy?ykiem, a nie mam uruchomionego GDB to wywala okno "Program TheForgottenServer.exe przesta? dzia?a?."
 

Cosades

Active User
Joined
Dec 31, 2011
Messages
80
Reaction score
15
Odp: TFS 0.4 Crashuwa i jakie? tam erroruwy

ju? chcia?em hackowa? ale zakry?e? sci??k? do usera ;/
 

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: TFS 0.4 Crashuwa i jakie? tam erroruwy

Kto? co??

#up
hehe, no zakryte, ciekawe nazwy folder?w s?, bo tam jeszcze pewne, ciekawe rzeczy trzymam i to wszystko dlatego ;p
 
Last edited:

#NOOB

Senior User
Joined
May 25, 2014
Messages
901
Reaction score
89
Odp: TFS 0.4 Crashuwa i jakie? tam erroruwy

Nie ma opcji ?eby bra? inny TFS, bo ten co mam jest pod 7.6, a ten, kt?ry poda?e? jest pod inny protok?? ;p
Nie mam takich umiej?tno?ci ?eby zrobi? downgrade, a tu mam ju? gotowy. Poza tym, ?e przy zamykaniu krzy?ykiem wywala okno "Program przesta? dzia?a? [...]" to silnik innych b??d?w nie ma, a przynajmniej p?ki co nie ma crashy/debug?w itp. 24 godziny uptime bez crasha/laga/debuga przy kilku osobach.
Tak wiem kilka os?b to za ma?o ?eby testowa? stabilno?? ale nie by?o wi?cej ch?tnych, czas te? nie jest jaki? rekordowy, bo nie chcia?o mi si? ju? d?u?ej trzyma? silnika online XD

/a GDB wychwyci? tyle co na SS w po?cie #1 ;p
/spr?buje Visualem.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top