What's new

The Best - Nebula

Mayden

New User
Joined
Jan 11, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Witajcie,
b?d? tutaj umieszcza? fotki z awans?w, hunt?w, akcji, quest?w i innych rzeczy.

Na pocz?tek bot knight nr 1. Zmuszony jest on m?czy? trolle pod ab'dendriel. P??niej wy?l? go na minotaury, gdzie b?dzie robi? wspania?e lootbagi =p.
bot1j.jpg


Teraz mo?e bot knight nr 2. W najbli?szym czasie b?dzie krad? mi?d pszczo?om w ich kryj?wce niedaleko Ab'Dendriel. P??niej zobaczy si?, co zrobi? z ?upem.
bot2dk.jpg


Czas na druidka. Na nim b?dzie w ferie za?o?ony pacc, jest to g??wna posta?. Przygotowane jest ju? dla niego podstawowe eq.
mainsorc.jpg


Deser. M?j paladin. Wiele prze?y?, wczoraj pad? i straci? paladin armor i crusader helmet. W Venore zostawi? niebieskie spodnie i tarcz? vampira. Stan konta bankowego wida? na zdj?ciu.
paladinmd.jpg



To na razie wszystko. Nic ciekawego si? nie dzieje, lecz z dnia na dzie?, zawsze b?d? si? stara? co? wrzuci?. Temat jest prywatny. Je?li chcesz tu wstawia? zdj?cie, pytaj na PW.
 

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: The Best - Nebula

O kolejny temat z fotkami z nebuli. Jak na razie dobrze si? rozkr?casz, jak bedziesz on-line to oczywi?cie do ciebie napisze. Poza tym ?ycz? ci dobrych hunt?w, dobrej kasy z bota. ;d
 

Domgrom

Active User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
98
Reaction score
5
Odp: The Best - Nebula

No no . Widze ze coraz wiecej ludzi z nebuli :). Swoja droga nie ladnie tak bocic i widze ze sporo kasy masz jak na tak lvl : >. Mialem sam temat swojego sorca[*] no ale juz nie mam . Fajne screeny ' keep on ' no i moge ci tylko zyczyc powodzenia. Juz niedlugo zrobie swoj temat z moim kina jak narazie to skilluje do 80/80 na chwile dzisiejsza mam 60/60. No ale jak to sie mowi 'dajesz dajesz nie przestajesz' i mam nadzieje ze nie zalozyles tematu tylko poto zeby wklejic 3 zdjecia.
 

Insomis

User
Joined
Apr 27, 2009
Messages
41
Reaction score
3
Odp: The Best - Nebula

Na bot charach s? jakie? tam 20lvl'e, jakie? pojedy?cze fragi (brak fotek) i kurz - odstawione na jaki? czas, stamina czerwona. Teraz pod n?? p?jdzie druidek, nim jak b?d? mia? czas i ochot? poexpi? r?cznie. Dzi? i jutro w chuj nauki, wi?c..
 

GoD Adrian

User
Joined
Mar 18, 2009
Messages
48
Reaction score
8
Odp: The Best - Nebula

Hmm ?adnie si? rozwijasz mam nadziej? ?e co? z tego wyjdzie.Poczekam a? dodasz inne fotki to ocenie temat;) jak na razie ?ycz? Ci du?o money high lvl[100] aby Ci? nie trapneli na bot knight nr 1 i nr2:D
 
Top