What's new

The Rookie Guard

Status
Not open for further replies.

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Uwaga misje najlepiej zacz?? z 2 level bo jak b?dziesz mia? wy?szy to mog? wyst?pi? b??dy.
rope.gif
shovel.gif
Prawdopodobnie od lvl 2min/max6
Bez pacca
Pisa?em to wieczorem wi?c przepraszam za b??dy i mam pro?b? czy kto? m?g? by to przetestowa? bo ja jak robi?em ten quest to nie pami?tam czy wszystko jest na swoim miejscu
  • Misja - 1
Udaj si? do Vascalir Akademii w Rookgard i popro? Vascalir o misje. Powie Ci o tym, jak z?y orc shaman Kraknaknork pr?buje przej?? Rookgaard. Vascalir chce za?adowanie katapulty z kamieni znalezionych w stodole. Zaakceptuj misje.
Po zaakceptowaniu misji, przejd? do stodo?y, na p??noc od sklepu Toma. W piwnicy znajdziecie stosy kamieni. Naci?nij na stos aby uzyska? Heavy Stone . We? Heavy Stone na ka?dej z czterech miejsc: raz na dach Norma, raz na dach Obi, i dwa razy na dachu akademii. Uwaga, ?e ​​nie mo?na u?y? kamienia dwa razy z rz?du, wi?c nale?y to zrobi? jedno po drugim, przy czterech podr??y do stodo?y
.
1/2 Katapulta - Na dachu akademii.
katapultarr.jpg
3 Katapulta - Na dachu u Obiego.
katapulta2.jpg
4 Katapulta - Na dachu u Normy.
katapulta4.jpg
  • Misja - 2
Nadszed? czas polowania! Zapytaj Vascalir o kolejn? misj?. Vascalir chce, aby zabi? 5 Rats w kana?ach. Najbli?sza kanalizacja jest centrum miasta, na po?udnie od akademii.
raty11.jpg
Po wykonaniu tej misji, wr?? do Vascalir i powiedz mu, ?e zosta?a zako?czona.
Uwaga: mo?esz sprawdzi? dzienniku quest?w ?ledzi? swoje post?py. B?dzie o tym, ile zabi?e? rat?w.
  • Misja - 3
Udaj si? do ?wi?tyni i po drodze na po?udniowy-zach?d. Id? do sklepu Lily,
lilymm.jpg
poprosi? j? o misj?. Lily opowie o Jacku , Ona poprosi o dostarczeni zio?a do Hyacinth, aby m?g? warzy? wi?cej eliksir?w.
Wyjd? z mista.. Po przej?ciu przez most, nale?y kierowa? si? na wsch?d, a? trafisz na skalistej g?rze. Id?c wzd?u? stoku g?ry, natkniesz si? na schody wewn?trz g?ry. Id? w g?r?, a? znajdziesz .
hiacynt2.jpg
Hyacinth Powie o swojej misji i we?mie zio?a z inwentarza. W zamian, da On 2 Small Health Potion . On wtedy da ci pier?cie? Gwiazd i nauczy ci?, jak ten pier?cie? dzia?a. Hyacinth skieruje ci? do Vascalir .
Uwaga: nie zapomnij przeszuka? skrzynia za Hyacinthem ! Zawiera 5 grzyb?w
  • Misja - 4
Id? do Vascalir i poprosi? o kolejn? misj?. On m?wi ?e znale?li spos?b, by uwi?zi? szamana ork?w. Domaga si? on, aby? uzyska? pr?bk? jedwabiu od Kr?lowej Paj?k?w Ostrzega, ?e ​​nie mo?na zabra? j? do ekwipunku, ale wyja?nia, ?e ​​kr?lowa wykryje Ciebie silnymi zmys?ami w?chowymi. On proponuje znalezienie sposobu, aby zablokowa? jej zmys?y, pokrywaj?c si? w t?uszcz. Dziura do jaskini paj?ka jest na p??noc za mostem. Legowiska jest zaznaczona na mapie. Id? w d?? a? zobaczysz niebieskie kamienie. U?yj ppm i zyskasz tymczasowe niewidzialno?? .
Masz dwie minuty, aby znale?? paj?czyn? i u?y? j?. Mo?na znale?? bardzo blisko do schod?w, na ?cianie troch? na zach?d.
Je?li nie uda si? znale?? w ci?gu dw?ch minut, Kr?lowej Paj?k?w b?dzie ci? ?ciga? si? i zawijaj? w internecie. Zostaniesz przeniesiony do giganta internetowych. Uwolnij si? pieszo (bardzo powoli) do otworu tylko na po?udnie. Musisz powt?rzy? powy?szy krok, a? stamt?d wyjdziecie z jedwabiu prawid?owo.
Uwaga: Ni? paj?ka nie jest elementem, nie zobaczysz go w swoim inwentarzu.
  • Misja - 5
Vascalir zaleci?, aby poszed? do Toma, poniewa? mo?e on by? w stanie wyposa?y? nam par? Boots . Id? do Toma i popro? go o misj?, on powie Ci, ?e mo?e on rzemios?a ci par? but?w, ale musisz dostarczy? mu sk?adnik?w. Twierdzi, ?e nie nosisz tandetne buty jak te wykonane z Rat sk?ry, a raczej chce, aby przej?? do Wolfa dla niekt?rych War Wolf. On informuje o k?usownika, kt?ry cz?sto wilk den i m?wi, nale?y Ci si? sk?ra z War Wolf, kt?ry zabija.
Udaj si? do War Wolfa p??nocno-wschodniej Rookgaard . Id? w jaskini i poszukaj zmar?ego cz?owieka. Zmar?ych k?usownik b?dzie mie? n??, i plany zmieni? si? teraz na sk?r? wilka siebie. I?? g??biej w jaskini i szukaj sk?ry martwego War Wolfa, u?yj no?na na nim. Us?yszysz d?wi?ki przez wilki w odleg?ych terenach, teraz jest czas, aby uruchomi?! Pospiesz si? na wsch?d (jeste? hasted) przed wilkami z?apa? (nigdy nie zobaczysz wilki, ale trzeba terminie dotrze? do ziemi na wsch?d).
Uwaga: Je?li nie, mo?na dosta? si? to spr?buj uruchomi? ponownie bez kary.
  • Misja - 6
Vascalir chce zap?aci? Paulie. Id? do Paulie w Akademii, korzysta? z jego us?ug i z?o?enia ka?d? kwot? pieni?dzy. Da on 50gp za za?o?enie nowego konta.
Teraz wracamy do Vascalir i poprosi? o now? misje.
  • Misja - 7
Udajemy si? do Vascalira i prosimy o now? misj?, Potem udajemy si? na most aby wyj?? z miasta i idziemy ci?gle na p??noc a? znajdziemy takie co? :
trollcaves.jpg
Schodzimy w d??, gdy b?dziemy na dole udajemy si? na zach?d
trollcaves2.jpg
]
Bierzemy questy znajdujemy w nim Pick - Kilof i u?ywamy nim na ka?dej belce
Jak u?yjemy na wszystkich belkach to wychodzimy z podziemi i udajemy si? do Vascalir
  • Misja - 8
Vascalir chce, aby przeszuka? sarkofagi na cmentarzu
cmyntorz.jpg
Wyjd? z Rookgaardu z mostka p??nocnego i kieruj si? na po?udniowy-wsch?d. Po znalezieniu cmentarza, przejd? do lochu (schody znajduj? si? w budynku).
Po tym, kieruj?c si? na p??nocny-wsch?d
wejd? do drzwi
krypta.jpg
szukaj Sarkofagu (jeden mo?na znale?? w Grobie Ankrahmun
krypta4.jpg
). W innym trumny na drodze mo?na znale?? pozycj? i znajduje si? pole w pobli?u rampy z wi?cej element?w (elementy, kt?re?).
Tutaj daje wam skrzynie z kt?rych mo?na wzi?? innego questa :
Krypta - 1
krypta2.jpg
Krypta - 2
krypta3.jpg
Oddajemy ko?? Vascalir
  • Misja - 9
Id? porozmawiaj z Vascalir, on da ci Silver Amulet i Empty Flask, jak b?dziesz ju? mia? te itemy to udaj si? na wie?e os(wasp), zabij jedn? z os i u?yj pust? butelk? na cia?o osy
Teraz powr?? do Vascalira
  • Misja - 10
Pogadaj z Vascalir i udaj si? pod akademik i we? z niebieskiej du?ej skrzyni potrzebne itemy
theee.jpg
Id? do Orc Fortress bardzo blisko Wie?y Wasp by?e? tam wcze?niej. Nie mo?na wej?? do fortecy ork?w, musisz ukry? si? z wa?kiem ,wok?? tylnej cz??ci twierdzy, gdzie mo?na znale?? Peeing ork?w . Uderz go z wa?kiem z ukrycia.
orcz.jpg
Gdy jeste? w Orc Fortes, gdzie znajuj? si? Elite Stra?y ork?w . U?yj mi?sisty ko?ci na niego i wielu Wild Dogs b?d? pojawia? si? z Gwardii Running Orc Elite . Elita ork stra?nik jest rozproszony i mo?e i?? na d?? po drabinie pilnowa?.
orcc.jpg
W lochach Kraknaknork u?yj trucizny os na Wielki kocio?. To os?abi szefa (chocia? ten krok jest obowi?zkowe).
Kontynuowa? a? znale?? innego orka strzeg?cych portalu Kraknaknork room 's. Musisz zwabi? go do drugiej stronie sali, a potem korzysta? z paj?czyna na nim Paralyze niego. Uruchom przez teleport i przygotowa? si? do walki!
Wydaje si? przyda? do skr?tu mikstury tutaj. Kraknaknork, cho? os?abiona, mo?e pakowa? do?? cios.
Gdy Kraknaknork jest martwy, przejd? przez teleport, aby ubiega? si? o nagrody.
THE END​
Oczywi?cie zabraniam kopiowania na inne fora bez mojej zgody !
jeeaa.jpg
 

Xementis

New User
Joined
Jan 30, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: The Rookie Guard

Co? albo brakuje misji albo nie podpisa?e? czego? bo w?a?nie robie misje 11. I prawdopodobnie u?ywa?e? translatora bo b??dy s?.
 
Last edited:

vfjpl

New User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: The Rookie Guard

zablokowa?em si? przy misji 5 nie mog? zabra? sk?ry z tego war wolfa mimo i? mam ten skining knife. Jakie? sugestie w tej sprawie??
 

vfjpl

New User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: The Rookie Guard

UP: pr?bowa?em wsz?dzie klika? ?azi?em w te i z powrotem do miasta ni nic nieeeeee
 

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: The Rookie Guard

Sory za t?umaczenie troch? nie wysz?o xd ale tam co? pisze ze jak si? nie uda to mo?na jeszcze raz zrobi?
Uwaga: Je?li nie, mo?na dosta? si? to spr?buj uruchomi? ponownie bez kary.
To mo?e zacznij od nowa misje 5
 

vfjpl

New User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: The Rookie Guard

od nowa znaczy jak??

Edit: a robi?e? to jako? konkretnie znaczy, zabija?e? te wolfy po drodze??
 
Last edited:

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: The Rookie Guard

id? do Vascalir porozmawiaj z nim a? on sko?czy gada? i udaj sie do toma porozmawiaj z nim i id? do war wolfa
 

vfjpl

New User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: The Rookie Guard

nic to nie da?o nieeeeee

a po drodze do war wolfa zabija?e? te inne wolfy??
 

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: The Rookie Guard

Czekaj bo to dawno robi?em nie pami?tam ale chyba nie wiem ?e zszed?em w d?? i otworzy?em deda i patrze ten knife no i dalej ide patrze wolf to na niego u?y?em i all dzia?a?o jeszcze czekaj zaraz sprawdz? co? ;d
Zobacz tutaj :
 

vfjpl

New User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: The Rookie Guard

zrobi?em ten quest inna postaci? i si? uda?o, mo?e to dlatego ?e na 1 postaci zaraz po odebraniu tego pier?cienia odda?em go mojej innej postaci. Tak wi?c radze go trzyma? do ko?ca!
 

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: The Rookie Guard

To znaczy dzia?a tak ? jak tak to dobrze ;]
 

vfjpl

New User
Joined
Jul 22, 2009
Messages
6
Reaction score
0
Odp: The Rookie Guard

z tym dzia?aniem to nie do ko?ca bo now? postaci? zrobi?em a tamt? nie mog? dalej doko?czy?, chyba jaki? bug :(
 

Rozczochrany

Advanced User
Joined
May 2, 2009
Messages
175
Reaction score
1
Odp: The Rookie Guard

Mam tak samo tylko ?e nie mog? zrobi? tej misji ?adn? postaci? , mo?e wie kto? jak temu zaradzi??
 

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: The Rookie Guard

Za?o?y?em now? posta? i dzia?a misja 5
Uwaga przyczyna mo?e by? taka ?e jak masz 6 level to nie mo?na zrobi? go najlepiej robi? go ja ma si? 2 poziom
 
Last edited:

sasanek__

Advanced User
Joined
Sep 22, 2008
Messages
360
Reaction score
22
Odp: The Rookie Guard

Od?wie?am :D Zapraszam do robienia questa ;D
 

Nidorix

User
Joined
Aug 5, 2008
Messages
27
Reaction score
0
Odp: The Rookie Guard

Chcia?bym sie dowiedzie? sk?d wzi??? t? trucizne je?li sie pad?o ju? raz na kraknorku
 

Charlie Spider

Active User
Joined
Aug 16, 2011
Messages
99
Reaction score
2
Odp: The Rookie Guard

Prosz? o jak najszybsz? odpowied? poniewa? zaci??em si? przy misji nr.2 , jak tam wej?? do niego ? ;p Chodzi mi ?e tam na g?r? .
 
Last edited:

Asembler

User
Joined
Aug 10, 2011
Messages
39
Reaction score
6
Odp: The Rookie Guard

Wej?cie do Hyacinth wygl?da nast?puj?co:
zrzutekranu15b.png



Uploaded with
 
Last edited:

Charlie Spider

Active User
Joined
Aug 16, 2011
Messages
99
Reaction score
2
Odp: The Rookie Guard

O tym to wiem , nie o to mi chodzi?o . Ale ju? jest dobrze jaki? kole? mi powiedzia? , bo ja my?la?em ?e tam ?eby te raty wzi?? to trzea do tego na g?rze , a to trzea do tego w akademii .
 
Status
Not open for further replies.
Top