What's new

TheForgottenServer 0.3 (rev. 815) NIEOFICJALNA BETA!!!

Gearuka

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
114
Reaction score
8
Wstawiam nieoficjaln? bet? silnika TheForgottenServer w wersji najnowszej, 0.3. Wykorzystuje ona protoko?y 8.11 oraz 8.2. Link:

- plik wygas?

My?la?em, ?e b?dzie to oczywiste, ale jednak musz? napisa?:

TEN SILNIK TO NIEOFICJALNA BETA. CO TO ZNACZY? TO, ?E TO GRACZE/SKRYPTERZY/HOSTERZY/NIE-CZ?ONKOWIE TFS TEAM PRZEROBILI GO NA 8.2, WI?C JEST W NIM WIELE BUG?W, Z KT?RYMI NIE PORADZI SOBIE NIEDO?WIADCZONY HOSTER NIEMAJ?CY W OG?LE, LUB MAJ?CY MA?E POJ?CIE O SERWERACH SQL. NAJPIERW ZAPRASZAM DO ?WIETNEGO PORADNIKA HOXAVERA, KT?RY WSZYSTKO DOK?ADNIE OPISUJE.




DLACZEGO DOSTA?EM ZA TEGO POSTA WARNA!?
 
Last edited by a moderator:

vicus

New User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Szkoda Tylko ze jest Pod SQL Zalatw Mi jakis Pod XML i z fajna mapka 8.11:) dam reputa
 

Gearuka

Active User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
114
Reaction score
8
@UP

W bazie danych nadajesz Group_ID 3

@2UP
Phi! A co to ja -_-
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Silnik jak na razie spisuje si? bez zarzut?w :)
 

Miusu

New User
Joined
Jul 3, 2008
Messages
0
Reaction score
0
? ? ? ? ? ? ?

? ? ? ? ? ? ?

?? jak tutaj Dac Tego Gm'a ??

Ots 10/10 ale wlasnie nie wiem jak dac gma :(

Pliss o Odp.

xD
 

Des Ravil

New User
Joined
May 25, 2008
Messages
0
Reaction score
0
co juz zal...ty tez napewno wszystkiego na poczatku nie wiedziales...

Wiesz co mnie wkurza wszyscy odpowiadaj? jak cz?owiek si? pyta jak ustawi? GM'a ?e trzeba samo grup_id na 3 ustawi? a to *** prawda i wprowadzaj? takiego cz?owieka w b??d a on b??dzi po forach i dalej sie pyta o to samo i powstaje tak 1000 bezsensownych temat?w. Wi?c staram sie odpowiedzie? raz a porz?dnie a jak sie nie znam to sie nie udzielam proste.
 

Hoxaver

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
300
Reaction score
60
Je?eli kto? chce si? dowiedzie? du?o o TFS zapraszam do mojego poradnika, link w podpisie. A je?eli chodzi o samego GM to tak: najpierw w bazie danych wchodzimy w accounts i wybieramy konto na kt?rym ma by? GM, mamy tam opcje type i zmieniamy z 1 na 5. Dalej mamy opcj? group_id i zmieniamy z 1 na 3 no i na koniec klikamy 'wykonaj'. Teraz w bazie przechodzimy do players i wybieramy posta? GMa. Jedna z gornych opcji to group_id, zmieniamy tam z 1 na 3 i klikamy 'wykonaj'.
 

Des Ravil

New User
Joined
May 25, 2008
Messages
0
Reaction score
0
najpierw w bazie danych wchodzimy w accounts i wybieramy konto na kt?rym ma by? GM, mamy tam opcje type i zmieniamy z 1 na 5. Dalej mamy opcj? group_id i zmieniamy z 1 na 3 no i na koniec klikamy 'wykonaj'. Teraz w bazie przechodzimy do players i wybieramy posta? GMa. Jedna z gornych opcji to group_id, zmieniamy tam z 1 na 3 i klikamy 'wykonaj'.

w accounts wystarczy tylko type na 5 ustawi?.
 

patrykxd

New User
Joined
Jun 15, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Jak tu wogule zrobic postac bo miw yskakuje blond jak odpalam silnik:(
 
I

Ivellios

Guest
Wez poczytaj sobie poradniki o MySql albo SqlLite bo podobnych postow jest mnostwo tutaj... potem zadawaj pytania ;)
#topic
Napewno mozna go postawic pod 8.20? Czy wymaga to oddzielnej kompilacji?

#edit
plik czysciutki :D Prosze link do diagnozy ^^
 
Last edited:

Vemor

Active User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
126
Reaction score
2
gdzie jest ta baza danych nieznam si? jeszce na SQL ale prosze o prost? odpowiedz a nie poradnik :confused:
 

Vipereq

New User
Joined
May 20, 2008
Messages
7
Reaction score
0
items

items

Czy all itemki dzia?aj??prosze o szybk? odpowiedz
 

zipek

New User
Joined
Jul 14, 2008
Messages
0
Reaction score
0
pod jaka to jest tibie ots i jaki acc menager bo mi nie wchodzi help:confused:
 
Top