What's new

Tibia 11 problem z kompem

Lagimenn

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
112
Reaction score
1
Witam myslalem ze nigdy do tego nie dojdzie ale chyba wkoncu sie stalo , jestem z zielony w komputerach parametrach itp , ale gdy wlaczam tibie 11 to tak muli ze malo komputer nie wybuchnie , w poprzednich wersjach wszystko ?adnie gralo a teraz jak sie moja postac zaloguje na swiat to zanim sie caly obrazek za?aduje dookola to trwa z 4 min nie mowiac juz o poruszaniu sie postacia mam pytanie czy to kwestia komputera ? fakt ze jest stary jak swiat , tutaj podaje parametry




i pytanie brzmi ile kosztuje plus minus komputer ktory by udzwigna wymagania nowej tibii ? znalazlem takie propozycje

1.
2.
3.
 

Saiyans King

Forum friend
Joined
Feb 6, 2009
Messages
97
Reaction score
18
Odp: Tibia 11 problem z kompem

"Masz mo?liwo?? przetestowania wersji 11.0 nawet gdy nie spe?niasz minimalnych wymaga? systemowych. Jednak?e CipSoft nie gwarantuje, ?e nowe wersja klienta b?dzie dzia?a?a poprawnie. Je?eli tw?j komputer nie wspiera SSE2 to zainstalowanie Tibia 11.0 nie b?dzie mo?liwe. To samo tyczy si? system?w Windows XP SP2, lub starszych."

Prawdopodobnie winowajc? jest Windows XP ani?eli komputer, sam nie mam jakiego? nowego super dobrego pc a chodzi mi 11 na 120fpsach.
 

HM Realovsky

Senior User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
1,110
Reaction score
42
Age
29
Odp: Tibia 11 problem z kompem

po pierwsze i ostatnie nie op?aca si? kupowa? takich komputer?w z allegro, pozdrawiam
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Tibia 11 problem z kompem

A nie lepiej ju? z?o?yc takiego pc?
 

Oskar1415

Advanced User
Joined
Feb 25, 2009
Messages
381
Reaction score
22
Odp: Tibia 11 problem z kompem

Radze kupowa? cz??ci i z?o?y? komputer. Sam dobierzesz co uwa?asz poczytasz troch? na forach i wybierzesz firmowe cz??ci (nie karze ci bra? najdro?szych) a nie jakie? no-name

Mo?e by? tez tak jak kolega wy?ej powiedzia?. Sam Windows XP jest ju? zacofany a gry wykorzystuj?c coraz to nowsze technologie czego Windows XP nie oferuje jak np. SSE2
 

DJ Mrozu

Senior User
Joined
May 19, 2009
Messages
1,003
Reaction score
19
Odp: Tibia 11 problem z kompem

Jak postanowisz sk?ada? PC to pisz, z?o?? Ci co? fajnego na tibijke tylko musisz mi poda? sw?j bud?et jaki zamierzasz wyda? XD
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Tibia 11 problem z kompem

Dwie rzeczy tu s? bez sensu.
Raz, wymiana kompa, bo tibia 11 s?abo dzia?a.
Ogarnij normalny system, a nie taki z przed 15 lat i zobacz czy problem dalej wyst?puje.

Dwa, kupno gotowego u?ywanego kompa z niewiadomo jakimi cz??ciami w dodatku u?ywanego.
Jak ju?, to poleca? bym co? sk?adanego, np
Ewentualnie jak ma by? taniej (a i tak du?o lepiej ni? to co poda?e? z allegro), to znajdz kogo? kto ci po ni?szej cenie dobierze cz??ci. Ale, powinno by? ok, bo mo?esz bra? u?ywki tego co jest na li?cie i te? ci taniej wyjdzie.
Tak na prawd? kompa do csgo czy do lola, gdzie grasz w HD/FullHD na ?rednio wysokich da si? posk?ada? za kilkana?cie/dziesi?t dolar?w :p


Tibia te? p?jdzie XD

Ale zacznijmy od podstaw, je?li i tak masz zamiar zmienia? kompa, co za tym idzie system, to po prostu go zainstaluj na starym kompie i zobacz czy dzia?a. Po prostu.


Btw, Jeszcze chyba pro?ciej i szybciej by?o by na livecd odpali? jakiego? linuxa i zobaczy? jak si? sprawdza. Co prawda unsupported tibia 11 jest dla linux?w, ale mo?e jednak b?dzie dzia?a? fajnie, who knows.
Jak tak kochasz xp to wrzu? minta, bo jest podobny, 10 minut roboty i odpalasz kompa na nowym systemie ?eby testowa? :p
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Tibia 11 problem z kompem

Ewentualnie jakies vmvare czy cos i do roboty.

Wys?ane z mojego HTC Desire 510 przy u?yciu Tapatalka
 

Lagimenn

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
112
Reaction score
1
Odp: Tibia 11 problem z kompem

Panowie szczerze mialem do wydania tak plus minus 500 zl , wiadomo ze obudowa kompa nie potrzebna bo stara mam ale na reszczie sie nie znam , ale chyba podstawa to lepszy procesor i karta graficzna jakas a nie zintegrowana
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Tibia 11 problem z kompem

a jak? chcesz kart? graficzn? za t? cen??
 

Lagimenn

Active User
Joined
Nov 5, 2010
Messages
112
Reaction score
1
Odp: Tibia 11 problem z kompem

Panowie nie mam pojecia jaka jest dobra , na wielu rzeczach sie znam ale na komputerach zero ;D

1.
2.
3.
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Tibia 11 problem z kompem

Kup podzespo?y i wtedy mo?na z?o?yc PC.
 
Top