What's new

Narzędzia OT Tibia 7.6 - Pomoc (Doslowanie prawie wszystko)

Status
Not open for further replies.

peloneczek

Advanced User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
163
Reaction score
6
Age
29
Witam drogich Tibijczyk?w , kiedy? kiedy? mialem serwer pod 7.6 mialem dosc dobry , chodzi mi ze Tibijczycy widocznie go polubili poniewaz bez zadnej reklamacji(Nie chodzi?em po servach i nie reklamowa?em) mialem po 1 godzinie 20osob ale nie o to mi chodzi , pewnego razu na Moim OTS nadszedl ?e tak powiem kres serwera.Pewna osoba , debugowa?a mi OTS , pingowa?a oraz DDOS-owa?a.I wtedy nasta? koniec otsa.Niedawno pomy?la?em ze mo?e by tak zrobi? Reload.Ale bardzo ale to bardzo potrzebuje waszej pomocy.Chcia?bym sie dowiedzie? wielu rzeczy takich jak:
1.Czym jest Kompilacja Source ? Jak j? moge zrobic?(Kompilacja robilem za pomoc? tego poradnika Ale dok?adnie chodzi mi o to ja moge naprawi? b??dy ktore mam w plikach source?
2.Hmm Dalej , mam pare fix-ow na pewnej stronie i chodzi mi o to jak moge wgra? je do source(Nie wiem poprostu co i jak;/)(NP: Niby "Wgralem " Fix na nieskonczon? amunicje niby wszystko okey ale jak sprawdza?em si? np: strza?y ko?czy?y
3.Jak Ochroni? si? przed tzw. MageBombem?
4.Jak najlepszy polecacie firewall ?eby by? zgodny z AntyVirusem Nod32.
5.Jak Ochroni? sie przed DDosem?
6.Jak Ochroni? sie przed Pingiem , Pingerami?

Aktualnie korzystam z Silnika(z tego co wiem najbardziej polecany) SIlnik 1337



Za wszelk? pomoc POLECI MNOSTWO PKT REPUTACYJNYCH

Pozdrawiam i czekam na wasz? odpowied?!!!!!

(Jak co? mi sie jeszcze przypomni dam zna? , (Albo mo?e wy zaproponujcie , jak najlepiej zabezpieczy? ots)
 

peloneczek

Advanced User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
163
Reaction score
6
Age
29
Odp: Tibia 7.6 - Pomoc (Doslowanie prawie wszystko)

Refresh!

Nikt nie pomo?e?
 

peloneczek

Advanced User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
163
Reaction score
6
Age
29
Odp: Tibia 7.6 - Pomoc (Doslowanie prawie wszystko)

Dos?ownie nikt??

Za pomoc wrzuce do?adowanie !
 
Status
Not open for further replies.
Top