What's new

Inne Tibia 8.54 PokeOTS

Status
Not open for further replies.

kaczorek92

User
Joined
Mar 1, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Witam mam takie pytanko gdzie moge zwiekszyc hp, speed ruchu i czestrze uzywanie speli prze dzikie pokemony.
Mam juz dosyc fajnie zrobiony server z nowymi spirytami z pxg ale np ninetales , houndoom , arcanine chodza jakby byly pod woda a chcialbym zeby poruszaly sie z predkoscia jak na pxg.
I w kliencie gdy wyciagam / chowam pokemona pokazuja mi sie jakies liczby jak to usunac? wczeniej tego nie mialem ale bawilem sie w zmienianie skryptow i cos widocznie zepsu?em ;p
 

vRaa

Active User
Joined
Jun 22, 2013
Messages
96
Reaction score
4
Odp: Tibia 8.54 PokeOTS

Takie rzeczy tylko w source. :(
 

kaczorek92

User
Joined
Mar 1, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Tibia 8.54 PokeOTS

generalnie grzebalem ze tak powiem i znalazlem spis wszystkich pokemonow ale nie ma czegos takiego jak movespeed jest np agillity czy vitallyty. najbardziej mi zalezy na atack spell dziki pokow bo np na fire valley biore s blastem na klate z 15 pokow i nawet 1/4 hp nie zabieraja generalnie bija tylko z lapy i teraz pytanie czy np w monsters musza miec po dodawane ataki moze w tym tkwi problem ?



@EDIT

zmienilem dla sprawdzenia w monsters CHARIZARDA chance na 100 w kazdym ataku i spamuje spele ; )
jak dojde do nastepnych rzeczy bede pisal moze kiedys komus sie przydadza :)
 
Last edited:

vRaa

Active User
Joined
Jun 22, 2013
Messages
96
Reaction score
4
Odp: Tibia 8.54 PokeOTS

..No przecie? logiczne, ?e statystyki potwor?w masz w folderze "monsters", mo?esz tam zmieni? wszystko.. pocz?wszy od nazwy, poprzez wygl?d, na hp i speedzie ko?cz?c.
 

kaczorek92

User
Joined
Mar 1, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Tibia 8.54 PokeOTS

Atak udalo sie ustawic natomiast speed pokemonow niestety nie. Ustawilem speed arcanine na 12500 i nic sie nie zmienilo biega jak biegal pewnie jest to gdzies indziej. Pozostaje szukac dalej :p
 

Never Give Up

Forum friend
Joined
Jul 7, 2010
Messages
1,552
Reaction score
69
Odp: Tibia 8.54 PokeOTS

Statystyki pokemonow jak sie nie myle b?d? w data/lib
 

kaczorek92

User
Joined
Mar 1, 2010
Messages
29
Reaction score
0
Odp: Tibia 8.54 PokeOTS

szukalem tam i nie ma nigdzie ustawiania predkosci poruszania pokemona tylko w monsters ale to nic nie daje =/. Kolejne pytanko jak w RME dodac wszyskie pokemony ? mam ich okolo 400+ i mam dodana jakas polowe.



@Edit

probowalem dodac do creatures ale nie dodaja sie. Niestety bed tego nie moge kontynuowac rozbudowy mapy. =/
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top