What's new

Tibia auto 9.2 ?

Tevions

Active User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
64
Reaction score
3
czy bedzie jeszcze tibia auto pod tibie 9.2 ? wie ktos moze bo niewiem czy sobie kupowa? neobota :D
 

bateroli

User
Joined
Jul 14, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Tibia auto 9.2 ?

nie wiem w?a?nie szukam tez bota,jak na razie nie ma :(
 

Saphirian

Active User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
117
Reaction score
9
Odp: Tibia auto 9.2 ?



Oficjalna strona Tibi Auto. Je?eli pojawi si? bot to tam uka?e si? o nim pierwsza informacja. Je?eli kto? ci b?dzie wstawia? TA przed tym nie daj si? nabrac.

Pozdrawiam.
 

Ishanka

New User
Joined
Aug 6, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Age
30
Odp: Tibia auto 9.2 ?

Nie mog? robi? w?asnych temat?w.. Jak do tej pory nie widzia?am jeszcze "tibia auto 9.20"
Mam te? takie zapytanie przy okazji. Czy jest jakikolwiek darmowy bot pod klienta 9.20 ?
Prosz? o szybk? odpowied? ;)
 

frezio123

Active User
Joined
Mar 3, 2011
Messages
62
Reaction score
7
Odp: Tibia auto 9.2 ?

Ale ten bot co kolega u g?ry sypn?? to nie wiadomo czy nie jakis wymys? ; p
bo JA nie umiem sie obs?uzyc; D
 

Ales kla

Active User
Joined
May 7, 2008
Messages
105
Reaction score
6
Odp: Tibia auto 9.2 ?

Blacd Proxy jeden z lepszych bot?w. Co nie umiesz sie nim obs?u?y?? dla mnie jest bardzo prosty w obs?udze, w czym problem pogra? z oficjalnego forum waypointy, gotowe skrypty i wgra? je do bota?:) Dobrze, ?e Immortalek napisa?, ?e jest on darmowy bo do dzisiaj przekonany by?em, ?e trzeba za niego p?aci?, a tak ju? od 20 minut botuje sobie na rooku w?a?nie blacdproxy. A co do Tibi Auto - wydaje mi sie, ?e bedzie nied?ugo i update, wi?c nie ma co sie martwi?. Pozdrawiam
 

danieeel

New User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Tibia auto 9.2 ?

hej wszystkim forumowiczom! Na oficialnej stronie tibiaauto.net pojawi?a si? nowa wersja bota TA pod klienta Tibi 9.20 problem w tym ze nie potrafie go sciagnac. Czy ktos by mogl wrzuci? na forum download ? z g?ry dzi?kuj? !
 

frezio123

Active User
Joined
Mar 3, 2011
Messages
62
Reaction score
7
Odp: Tibia auto 9.2 ?

Postaraj sie to sciagniesz ;P
powodzenia; P
xDD
 

RockMen

New User
Joined
Oct 8, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Tibia auto 9.2 ?

Ja od rana si? m?cz? ze ?ci?gni?ciem tibi auto pod 9.2 ale zawsze jest ten sam ko?cowy wyniki " Tibia.exe version mismasht i jako? tam dalej ..
 

Saphirian

Active User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
117
Reaction score
9
Odp: Tibia auto 9.2 ?

Ju? wrzuci?em upload nowej wersji tibii. Teraz wystarczy zaczekac na zatwierdzenie przez moda i mo?na smigac na bocie :)
 

RockMen

New User
Joined
Oct 8, 2011
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Tibia auto 9.2 ?

baranek niestety to te? mi nie pomaga ;/ robi? wszystko zgodnie z instrukcj? i nic .. nadal mi wyskakuje "unknown" ...
 

baranek23

User
Joined
Oct 7, 2011
Messages
11
Reaction score
1
Odp: Tibia auto 9.2 ?

hmm , to naprawde nie wiem jaka jest przyczyna , mi wszystko ?adnie ?miga , w7 64bity , wklepa?em klucz po czym wy??czy?em i w?aczy?em , laptopa i jest okej.
 

eskowsky

New User
Joined
Oct 8, 2011
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia auto 9.2 ?

a mi brakuje python24.dl cos takiego co mam zrobic ?
 
Top