What's new

Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Status
Not open for further replies.

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Elfbot jest najlepszy, ew. mozesz sprobowac nowego NG (Ghost cos tam).

Elfbot kup sobie platny, poczytaj poradniki i wogole, zrob sobie depositera, refillera etc, ale kiedy bedziesz na expie, zrob 3 inne zestawy waypointsow (Idziesz do cave, robisz wp po calej, potem jeszcze raz, i jeszcze raz).
Skrypty rob losowe (auto 123..456...)
Ja tak robie, i nigdy nie dostalem bana
Ghost jest ma?o wykrywalny jednak jego opcj? s? chujowe.
Z tych trzech bot?w najmniej wykrywalny jest Elfbot. Teraz najwi?cej jest ban?w za NG (przynajmniej w moim otoczeniu).

Co do mnie - kiedy? u?ywa?em BBot'a i bana do dzi? nie dosta?em. Przesta?em u?ywa? tego typu wspomagacza po tych falach mass-ban?w.
Nie masz racji. :) Teraz w?a?nie tibia uodparnia si? na elfbota bo wiedz?, ?e prawie ka?dy hajt-fajter u?ywa w?a?nie tego bota wi?c pr?buj? temu zapobiec, ale wiadomo, ?e jak oni zrobi? krok w prz?d, elf nie odpu?ci. Oczywi?cie je?li ciebie nie przy?apali nie oznacza, ?e paru tysi?cy innych nie z?apali, mass bany w?a?ciwie to tylko elfbota wykrywaj?.

Elfbot_ng <3
 

Rumble ToY

User
Joined
Aug 27, 2010
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Elfbot oczywi?cie. Polecam ci go
 

Czeski Strzelayek

Advanced User
Joined
Jan 17, 2010
Messages
242
Reaction score
12
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

wed?ug mnie to se kup Tibia Bot NG!!! najmniej wykrywalny no i ma du?o funkcji... u?ywa?em go na RonOTS (tam jest anty bot czyli ?e tam co 20 minut mam wpisac jakis tam !confirm 151248 a nastepnym razem to !confirm 745132, to ng mi sam to wpisywal i nigdy tam bana nie dosta?em) polecam BOT NG!!!
 

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
28
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Ja proponuje ci najdro?szy zakup. Neobot. Jego praca opiera si? na tym jakby wciska? przycikski na klawiaturze za ciebie wi?c wykrycie takowego bota jest minimalne wrecz niemozliwe.
 

marcinek9371

New User
Joined
Sep 17, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Siemka ja mam pytanie jak dobrze ustwic elfa a mam profesje knight i 5400 hp i jak dobrze ustawic na leczenie sie
 

myszkacs

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
51
Reaction score
4
Odp: Tibia Auto,ElfBot czy mo?e NG ?

Zosta? przy Tibia Auto, je?li ju? tak d?ugo Ci si? udaj?, to szybko bana nie dostaniesz
 
Status
Not open for further replies.
Top