What's new

Tibia Auto - instalacja

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Witajcie!

Chocia? jest to bardzo proste, nadal s? problemy z instalacj? tego bota.

Poka?? tutaj jak zainstalowa? program w ka?dej wersji.

Co b?dzie potrzebne?

a). Je?eli jeszcze nie mamy - Klient w wersji takiej, pod jak? chcemy mie? bota
b). Tibiaauto w wersji ,takiej pod jak? jest dostosowany client.
c). Biblioteka Python24 (potrzebna do dzia?ania Tibiaauto)


Instalacja

1. Instalujemy clienta Tibii. Najlepiej zrobi? to w domy?lnym katalogu zasugerowanym przez instalator - <dysk-systemu>:\program files\tibia. Je?eli masz ju? zainstalowan? tibi?, zorientuj si?, gdzie ona si? znajduje.

2. Instalujemy Tibiaauto. W tym celu klikamy 2 razy na ikonk? instlatora. Dalej klikamy:
Next>I agree>Next. Pole Destination Folder musi by? katalogiem Tibii. (Je?eli zainstalowali?my Tibi? w katalogu C:\Program Files\Tibia\ to pole Destination Folder musi by? takie same). Klikamy na next, nast?pnie install i czekamy a? wszystkie pliki zostan? poprawnie skopiowane. Ko?czymy dzia?anie instalatora.

3. Teraz czas na instalacj? biblioteki Python24.dll. Jest ona niezb?dna do dzia?ania bota. Musimy najpierw rozpakowa? archiwum z pobranym wcze?niej plikiem. Teraz plik python24.dll przenosimy do: <dysk_systemu>:\windows\system32. B?d?cie ostro?ni! Jakiekolwiek modyfikacje zawarto?ci tego folderu mog? nam uszkodzi? system.

4. Teraz czas na reszt?. W??czamy tibi? i logujemy si?. Teraz uruchamiamy program Tibiaauto (niebieska ikonka znajduj?ca si? tam, gdzie mamy zainstalowan? gr? - warto jest zrobi? skr?t na pulpit). W bocie wybieramy posta? kt?ra chcemy gra? i klikamy na Ok. (Trudne?)
Pojawia si? nam okienko - ma?e okienko. Zaznaczamy kod "Runtime ID" do schowka po czym wchodzimy na stron? . Klikamy w pole tekstowe, wklejamy nasz kod po czym klikamy na przycisk "Get code".

Nasz kod znajduje si? po ci?gu znak?w "Tibia Auto 1.11.*, 1.12.*, 1.13.*, 1.14.*, 1.15.* code:".
Kod wklejamy do naszego bota i naciskamy enter. W?a?nie zainstalowa?e? TA.


Pozdrawiam Chajtek.
 

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
Odp: Tibia Auto - instalacja

Poradnik dobry, wszystko dobrze opisane jak zrobi?, tylko mog?e? poda? download z oficjalnej strony , bo zaczn? si? pytania, sk?d ?ci?gn?? tego bota!

Osobi?cie nie korzystam z TibiaAuto, gdy? zadowalam si? Nbotem.:up:
 

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Odp: Tibia Auto - instalacja

Chcia?em doda?, tylko, ?e nie dzia?a?a oficjalna strona. Dzi?ki za komentarz, je?eli chodzi o download TA - zrobione.
 
Joined
May 16, 2009
Messages
21
Reaction score
0
Odp: Tibia Auto - instalacja

M?g?bys troche bardziej to wyt?umaczyc bo zrobi?em jak napisales i wyskakuje mi tam jakies okienko i niechce sie wlonczyc;/
Prosze o szybko odpowiedz
 

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Odp: Tibia Auto - instalacja

Je?eli robisz wszystko zgodnie z poradnikiem nie powinno by? najmniejszych problem?w. Oczywi?cie, przy starcie TA, mog? si? wy?wietli? dwa b??dy. Trzeba je zignorowa? naciskaj?c "OK". Na pewno macie pythona w C/Windows/sysytem32 i zcy na pewno instalacja dobiega do ko?ca?
 

Andrzejo

New User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Tibia Auto - instalacja

jak instaluje bota to na pocz?tku instalacji wyskakuje mi "installer could no find python24.dll. Visit www.python.orq and install python." wyskakuje mi to mimo iz wklei?em python24.dll do /windows/system32... co mam zrobi???
 

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Odp: Tibia Auto - instalacja

#Wy?ej

Zawsze mnie to ciekawi?o, wi?c wklej pythona, tam te? sk?d instalujesz TA. Btw. instalka TA powinna by? na dysku systemowym (C). Jak nie pomo?e spr?buj zainstalowa? ca?y pakiet DLL
 

roomeek1992

New User
Joined
Jul 24, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Tibia Auto - instalacja

Could Not Find tibia.exe in the directory specifited! - I Niewiem O co Chodzi... Instaluje Najpierw bota I Juz Mam Rozpakowany Python I nie Dzia?a I Pr?bowa?em Odwrotnie Bez Rozpakowania Jeszcze...
 

danusek

New User
Joined
Jul 24, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia Auto - instalacja

mi wyskakuje komunikat: "Tibia Auto does not run on windows 9x" co z tym zrobic? Prosze o szybk? odpowied?

Could Not Find tibia.exe in the directory specifited! - I Niewiem O co Chodzi... Instaluje Najpierw bota I Juz Mam Rozpakowany Python I nie Dzia?a I Pr?bowa?em Odwrotnie Bez Rozpakowania Jeszcze...
A poda?es w?a?ciwy folder gdzie zainstalowa?es tibie?
 
Last edited:

Rajkun

User
Joined
Nov 18, 2009
Messages
44
Reaction score
3
Odp: Tibia Auto - instalacja

Siema. Jak prub?jewybrac postac i klikm ok to wyskakuje mi error. prosze o pomoc i z gury wilekiedzieki.

Podaj tre?? b??du bo bez tego nie da rady nic wywnioskowa?.

No c?? poradnik kr?tki, ale tre?ciwy. Szczerze w?tpi? w to, ?e kto? mia? problem z procesem instalacji, no ale r??nie to bywa. :)
 
Top