What's new

Tibia b??d Windows Vista

Status
Not open for further replies.

tugbotrules

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
84
Reaction score
4
Witam mam oprogramowanie Windows Vista (Orginalne wszystkie sterki pieknie wgrane.)
I ot?? to m?j problem gdy w??czam tibie co jaki? czas pokazuje si? czarne t?o i pisze
'Brak opdowiedzi Tibia.exe'
Z g?ry napisz? du?ymi literami ?eby?cie to widzieli bo niekt?rzy nie czytaj?..Mam zaznaczone OPENGL , a gdy mam to DIRECT X9to co chwile jest b??d.

Za pomoc reput.
 

Banque

User
Joined
Jan 27, 2011
Messages
35
Reaction score
8
Odp: Tibia b??d Windows Vista

Zaczn? od tego ?e nie pr?buje ci pom?c dlatego ?e dajesz reputa mia?em podobny problem i wiem jak to utrudnia ?ycie. Ot?? problem le?y w sterownikach wiem bo sam mia?em taki problem najlepiej podaj nazw? sterownik?w je?eli nie znasz pobierz program Everest.

Mo?esz jeszcze sprawdzi? czy masz ustawione tak i zmie? z Windows Vista na Windows98me/WindowsXp sam zobacz na czym lepiej chodzi i najlepiej jak uruchomisz tibie jako administrator komputera dziej? si? to mniej wi?cej dlatego ?e masz du?e zu?ycie procesora zreszt? sam sprawdz Alt+Ctrl+Del nie wiem dlaczego ale po zainstalowaniu odpowiednich sternownik?w nie mia?em ju? z tym problemu ty te? nie powiniene? ale jestem pewien ?e to wina sterownik?w jeszcze zr?b widnows uptade mo?e brakuje czego? albo s? jakie? aktualizacje do wa?nych program?w.​

Tak czy tak polecam zmieni? Windowsa ewentualnie mo?esz pobra? program Ccleaner wyczy?ci ci komputer z nie potrzebnych rzeczy.​
 

tugbotrules

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
84
Reaction score
4
Odp: Tibia b??d Windows Vista

Dzi?ki Dzia?a :p
Do zamkni?cia
I oczywi?cie reput dla Ciebie
 
Status
Not open for further replies.
Top