What's new

Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Status
Not open for further replies.

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Dzi? CipSoft opublikowa? zapowiedz nowego flashowego klienta! Zapraszam do lektury!

Nale?y pami?ta?, ?e interfejs u?ytkownika nie posiada jeszcze graficznych przycisk?w i t?a, wi?c nie zwracajcie na to uwagi. Nie sp?dzili?my ani troch? czasu nad grafikami. Jednak na screenie poni?ej wida? kilka niesamowitych funkcji, z kt?rymi pojawi si? klient oraz funkcji, kt?rym w ca?o?ci po?wi?cona jest ta zapowied?. Kliknijcie aby powi?kszy?!

rawflashclient_big.jpg


Nadchodz?cy klient Flash b?dzie bardzo przystosowalny. Domowej roboty prototyp ju? Wam ukazuje dwa boczne panele: jeden po prawej stronie, a drugi po lewej. Podczas publikacji, b?dzie dodanych ich a? 4! W zwi?zku z tym, b?dziecie mieli du?o miejsca na wszystkie elementy paneli i pojemniki, kt?re chcieliby?cie mie? otwarte w tej samej chwili. Wed?ug nas to b?dzie szczeg?lnie u?yteczne dla os?b z szerokimi monitorami.
M?wi?c o elementach paneli: Wszystkie z tych element?w - nazywamy je "widgets" - s? przesuwalne, nawet mapa oraz ekwipunek. Mog? zosta? przesuni?te na lew?, b?d? praw? stron? ekranu w dowolnej kolejno?ci lub w pionie.

Co wi?cej, jak ju? wiecie w oknie gry, prototyp klienta pojawi? si? z przystosowalnymi paskami akcji. Ka?de miejsce mo?ecie wype?ni? eliksirami, jedzeniem, ekwipunkiem, zakl?ciami lub innymi przedmiotami b?dzie mo?na ich u?y? poprzez klikni?cie myszk?, lub u?yciem hotkeya. B?dziecie mogli mie? do 4 pask?w jednocze?nie, po ka?dej stronie okna gry!

Brzmi ciekawie? Oto wi?cej cech, kt?re zosta?y ju? dodane do testowej wersji klienta:

  • mo?liwo?? definiowania zestaw?w hotkey i pask?w akcji dla r??nych profesji i scen z gry...
  • szybka zamiana ekwipunku poprzez jedno klikni?cie...
  • dostosowanie paska statusu swojej postaci, jego po?o?enia na ekranie i wyborem informacji, kt?re maj? si? wy?wietla?...
  • przypisywanie hotkey'i do ca?ej klawiatury, a nie jak obecnie tylko klawiszy F
  • przemieszczanie si? WASD lub ka?dym innym zestawem klawiszy
  • mo?liwo?? podgl?du dw?ch kana??w jednocze?nie
  • podgl?d op??nienia czasu podczas rzucania zakl??
  • i wiele wi?cej...

W takim razie, drodzy Tibijczycy, co s?dzicie o nadchodz?cym kliencie Flash? Zapraszamy do komentowania newsa!

Wasi Community Managerowie
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Bardzo dzi?kuj? Ci za ?adne i dobre przet?umaczenie tego newsa, poniewa? ja zapewne bym go nie ujrza?, bo rzadko zagl?dam na tibia.com, naprawd? mi?o si? czyta?o.
B??d?w interpunkcyjnych, ani ?adnych innych nie dostrzegam, dzi?ki za bardzo dobre t?umaczenie, wielki plus dla Ciebie.
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Ha! W ko?cu! Ale... co z botami? Trzeba b?dzie przepisywa? TibiaAPI pod Flasha? Jezu, ile to zajmie... nowe adresy, nowe pakiety, og?lnie gleba =( Tak wi?c jak dla mnie, programisty bot?w, nie jest to zbyt dobra wiadomo?? xD Tak czy siak, klient wygl?da ?adnie.
 

Perif

Active User
Joined
Mar 29, 2010
Messages
118
Reaction score
6
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Za co ty mu dziekujesz? Jak on to skopiowal i wkleil z tibia.pl ;] Ogolnie to fajny ten client ;) tylko ciekawe czy beda lagi przez to ..
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Kocham CipSoft <3, wreszcie po??dny krok do przodu jednak te stare czasy. Mi na przyk?ad trudno b?dzie si? oswoi? do takiego typu klienta. Nie widzia?em ?adnych b??d?w ortograficzynych jak i interpunkcyjnych.

Pozdrawiam!
 

Cenega

Advanced User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
237
Reaction score
18
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Musz? przyznac ze pomysl genialny ;)
Lecz ja,stary wyjadacz tibijskich chlebow ;> wola? bym zostac przy normalnym kliencie ! ;)
Ale og?lnie,CipSoft na + !
 

Hymph

Advanced User
Joined
Jan 16, 2010
Messages
211
Reaction score
25
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Eh, mnie np. to si? to w og?le nie podoba. Bez przesady, ludzie. Owszem, mo?e jest to jaki? dobry krok w prz?d, nie b?dzie bot?w itp. Z drugiej strony, jak tak dalej p?jdzie, w ko?cu przenios? si? na 3D. Tibia ju? umiera, a co dopiero z takim fleszem. Osobi?cie, jestem na nie, o. !
 

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Co? ?adnego w ko?cu tibia.com idzie do przodu nawet ?adnie i estetycznie to wygl?da :p
Przede wszystkim maniaki b?d? mogli gra? w szkole :p
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Wida?, ?e co? robi?. Ciekaw jestem jak to b?dzie wygl?da?o z dodanymi grafikami i w pe?ni uko?czone. Na razie wygl?da to ma?o profesjonalnie. Niekt?re pomys?y zaczerpni?te z innych gier, ale i tak jest spoko.
 

Aikon

Active User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
123
Reaction score
2
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

nie podoba mi sie ten nowy client, mam nadzieje, ze go nie wprowadza :)
 

Sweeciak Roxi

New User
Joined
Oct 9, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Jak pan UP... Mam wi?lk? nadzieje, ?e ?w klienta nie wprowadz?...

Dlaczego tibia jest wyj?tkowa? Poprzez styl i grafike... To 2D daje jej to co? dlaczego wi?kszo?? gra... inaczej nie r?zni?aby si? od Metina, Cabala czy innego tego typu gier.

Dlaczego nie chcia?bym aby to wprowadzili? Poniewa? od tego jest ju? krok od 3D co za tym idzie zniszczenia ca?ej tibii przez "CipSoft" w pogoni za mamon?!

Pozdrawiam ;)
 

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Jak pan UP... Mam wi?lk? nadzieje, ?e ?w klienta nie wprowadz?...
Dlaczego tibia jest wyj?tkowa? Poprzez styl i grafike... To 2D daje jej to co? dlaczego wi?kszo?? gra... inaczej nie r?zni?aby si? od Metina, Cabala czy innego tego typu gier.
Dlaczego nie chcia?bym aby to wprowadzili? Poniewa? od tego jest ju? krok od 3D co za tym idzie zniszczenia ca?ej tibii przez "CipSoft" w pogoni za mamon?!
Pozdrawiam ;)

SHuashasuhsauash

HAushasuhsauash
Hhsausahu

O ile w C++ wprowadzenie 3D by?oby banalne, o tyle we Flashu to naprawd? ci??ka sprawa.
 

fervi

User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Pomys? wydaje si? fajny - jednak ... nie zdziwcie si?, je?li konta wam "padn?". Flash jest do?? niebezpieczn? platform?, dziuraw? - i strasznie woln? (powoln?). Ale sam pomys? wydaje si? dobry (z drugiej jednak strony; po co to komu?, nie lepiej pobra? sobie binark? i ?miga?? Dodatkowo przekompilowa? na MacOS'a (nie ma Flasha na inne systemy jak Haiku czy OpenSolaris, a w?tpie, by taka gra na Gnashu ?miga?a, wi?c ...)

Fervi
 

Rejzer

Advanced User
Joined
Feb 18, 2009
Messages
453
Reaction score
21
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Mi to nie pasuje do gry 2d... Niby jest fajnie, ale jako?... No nic, po?yjemy-zobaczymy. Dzi?ki za newsa :}
 

Kasiekk

New User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
4
Reaction score
3
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

ciekawe czy ots'y bed? te? we flashu i czy na p?atne boty wyjdzie jaka? nowa ?atka, czy b?dzie trzeba tworzy? nowe i p?aci? jeszcze raz;p
 

fervi

User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

My?l?, ?e OTS'?w na bank nie b?dzie we Flashu
A Boty - dorobi?, Flash opiera si? na podobnej technologii co inne kompilatory (Przechowuje adresy itp.)

Fervi
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...



Jak skopiowanie (czytaj zer?ni?cie) wszystkich system?w z WoWa jest oryginalno?ci? cipsoftu to przynajmniej b?d? mia? pewno?? dlaczego przesta?em gra? w tibi? 4 lata temu.

Zapowied? tej zapowiedzi (bo jak to inaczej nazwa?) pojawi?a si? bardzo dawno temu i by?em mile zaskoczony wieloma mo?liwo?ciami graficznymi kt?re si? pojawi? (dynamiczne grafiki kt?re podczas przemieszczania b?d? dynamiczne a nie jak obecnie statyczne 2 schematy ruch?w do g?ry) ale jak to ma tak wygl?da? to jestem niemile zaskoczony.



@Venom II
Jak chcesz si? poobra?a? zapraszam na PW, jednak nie maj?c nic ciekawego do powiedzenia nie zaczynaj. Nie chodzi o wingety tylko o schemat u?o?enia poszczeg?lnych opcji gry.
 
Last edited:

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Mi si? nie podoba ten pomys? poniewa? b?d? musia? ogarnia? ca?ego klienta od nowa a poza tym jest troch? brzydki ten client, przyda?o by si? doda? jakie? skiny tak jak np w gg albo co? co urozmaici bia?e t?o, a najbardziej mnie denerwuje to i? b?d? czeka? znowu miesi?c do puki bota wypuszcz?... :/ a tak w og?le ciekawe czy grafik? na starcie zmienili :D Co do ots'?w to ciekawi mnie tylko czy b?d? one pod clienta tego i czy zrobi? do niego ip changer.

Ps. na tym zdj?ciu nie wida? ilo?? hp tzn tylko pasek bez liczby :/
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...


Jak skopiowanie (czytaj zer?ni?cie) wszystkich system?w z WoWa jest oryginalno?ci? cipsoftu to przynajmniej b?d? mia? pewno?? dlaczego przesta?em gra? w tibi? 4 lata temu.
Zapowied? tej zapowiedzi (bo jak to inaczej nazwa?) pojawi?a si? bardzo dawno temu i by?em mile zaskoczony wieloma mo?liwo?ciami graficznymi kt?re si? pojawi? (dynamiczne grafiki kt?re podczas przemieszczania b?d? dynamiczne a nie jak obecnie statyczne 2 schematy ruch?w do g?ry) ale jak to ma tak wygl?da? to jestem niemile zaskoczony.
No niestety je?eli por?wnujesz widgety do wow'a to ja tobie gratuluj? zajebistej inteligencji za bardzo nawet nie chce mi si? rozpisywa?, bo to jest ?a?osne.
#topic
No nareszcie jakie? ss'y(ss)! Nie powiem, bo bardzo ciekawie to wygl?da, lecz to jest tylko projekt tylko czeka? na ss z grafik? czy te? ju? z ca?ym klientem uko?czonym.
 

Megabajt

New User
Joined
Oct 26, 2010
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Tibia Flash - Ju? wkr?tce...

Hmm, szczerze to mi si? nie podoba. Stary panel jest jako? bardziej "do u?ytku".
 
Status
Not open for further replies.
Top