What's new

Tibia jest wy?miewana

Status
Not open for further replies.

Boskidzony

Active User
Joined
Dec 23, 2008
Messages
72
Reaction score
4
Odp: Tibia jest wy?miewana

Ludzie kt?rzy nie lubi? Tibii w wi?kszo?ci w ni? nie grali lub nic w niej nie osi?gneli.
 

Van der Bany

Forum friend
Joined
Dec 20, 2008
Messages
526
Reaction score
106
Age
29
Odp: Tibia jest wy?miewana

Eh. Szczerze m?wi?c mam w dupie takich ludzi, s? to ludzie kt?rzy nic w takiej grze nie osi?gn?li, nas?uchali si? o krzes?ach, naczytali nonsensopedii. Jedna rada, lejcie na takich ludzi, ich zdanie jest g?wno warte.

Regards,
Persona Grata.
 

tibialicznik

New User
Joined
Nov 29, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

rok temu moj kolega by? normalny wychodzi? z kolegami :D itp.... A jak pokaza?em mu tibie to teraz ju? nawet nie wyjdzie na dw?r.pograc lub pogadac.A jak ma wyj?c to tylko porozmawiac o tibi:/.Oceny mia? dobre a teraz nawet nie siagnie po ksi?zke.

A wi?c moim zdaniem tibia uzale?nia.Ka?dy z mojej klasy jakies 30% m?wi ze tibia jest super.70% mowi? ?e to jest margonem 2 lub metin1 :/
 

Szkal96

Advanced User
Joined
Jul 17, 2009
Messages
187
Reaction score
10
Odp: Tibia jest wy?miewana

Szczerze? Moja odpowied? na twoje pytanie jest taka - ok. 20% gra?o w Tibi?, lecz znudzi?a im si? lub dostali powa?nego 'hunta'. Ok. 30% wkurwia s?ownictwo wi?kszo?ci tibijczyk?w, np. "plz", "plax", "hunt", "ded" etc. S? u?ywane w nie odpowiedniej formie gramatycznej (o kt?rej te 30% i tak nie s?ysza?o), a po za tym s? uwa?ane za polskie s?owa. To akurat nawet wed?ug mnie jest niedopuszczalne. Ok. 30-40% nie lubi 2D, czyli to o czym m?wili przedm?wcy z pocz?tku. A reszta, no c??. Przyzwyczaili si? do margonem, metina i innych, przez co nie toleruj? Tibi. Trzeba jednak powiedzie?, ?e jedynie Tibia i inne gry 2D posiadaj? jaki? klimat. Reszta gier MMORPG 3D przyci?ga ju? same boty, ludzi TYLKO I WY??CZNIE wbijaj?cych poziomy, nie ch?tnych do zawierania znajomo?ci. Na tym si? niestety ko?czy ten temat. Ale to tylko moje zdanie.

Pozdrawiam,
Szaki.
 

Quk3r

User
Joined
Apr 19, 2010
Messages
38
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

Kto nie spr?bowa? ten nie wie no!! np. u mnie w szkole s? tacy jakby inni xD tzn. biedni .. i oni w tibie graja a to na ?wietlicy a to gdzie? indziej no i jak ja opowiem o tibi co? w szkole to reakcja jest prosta : ooo rumek id? do swoich braci na ?wietlicy a po drugie to no gra jak inna ma swoj? fabu?? ...
tAkie moje zdanie pzdr Thecor
 

Aqaris

New User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

GadUU, Metin to syf bo gra?em, a w Tibii grafika jest fajna ( nie by?bym za zmian?) bo nadaj? Tibii specyficzny klimat. W Tibii czujesz si? jak w ba?ni, aa zreszt? grafika jest ulepszana. W Kazordonie ostatnio dodano mn?stwo super obiekt?w. Tibia w 3D... Nooby by zosta?y w Metinie, bo maj? 10000000000000000000000lvl (Chocia? max jest 100;p), a w Tibie przestaliby?my grta?. W Metinie powiesz, Tibia rz?dzi, to ci? zabij?, a w Tibii jak powiesz tak o Metinie w Tibii to nic. Jeste?my barfziej spoko :)
 

Orion Ots

User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia ma swoje klimaty kt?rych pewni ludzie nie zrozumiej?... Trzeba troch? pogra? nie denerwowa? si? a na pewno si? spodoba! TIBIA 2D ROX!
 

Sloik od Flaaya

Active User
Joined
Mar 5, 2010
Messages
121
Reaction score
6
Odp: Tibia jest wy?miewana

Gram Od jaki? 6 lat w Tibie (serio bez kitu) moi kumple nazywaj? mnie 'tibijczykiem' ale oni wszyscy kiedy? grali w Tibie i wiedza o co kaman.. je?eli kto? wam mowi "wypie***laj Tibijczyku'' to smiejcie si? z takich ludzi.. najwa?niejsze jest utrzyma? r?wnowage.. nie pierdolcie mi tu o tym ze Tibia uzale?nia nie raz siedzimy z kumplami na Vt/ TS i mowi? "idziesz na pole zagra? w noge" to ja mowie "nom za chwile " to kumple odrazu wiedz? ze musze zrzuci? PZ albo 'krzy?yki' i wcale nie rzucaj? si? o to ze nie wychodze odrazu a mam kumpla kt?ry gra w CS-a... on wychodzi na Pole raz na tydzien max.
_________________
troche sie rozpisa?em ale tak jako? wyszlo
@topic Kazda gra uzale?nia a ci co m?wi? ze Tibia to Jakis bullShit 2d to znaczy ze nigdy nie grali w Tibie..

Pozdr.
 

dawidh97

New User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

Powiem tyle G?WNO PRAWDA ze w tibie by gralo wiecej osob jak by byla w 3d TIBIA to klasyka tego nie mozna zmieniac!!!Jak by teraz zmienili tibie na 3d to by polowa graczy nie grala -.-
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Tibia jest wy?miewana

U mnie na osiedlu "ka?dy" gra? w Tibie ;) Teraz ka?dy m?wi, ?e Tibia, Cs to beznadziejna strata czasu ;) Jedynie ja gram i m?j kolega Bruno (16+).
 

xataren

New User
Joined
Jul 3, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Tibia jest wy?miewana

u mnie w szkole na s?owo tibia padaj? s?owa : tibia to g?wno, tibia ?mierdzi, tibie na paincie robili itp...
wi?kszo?? gra?a w tibie ale zobaczyli metina kt?ry jest w 3D i zacz?li gra? w to ?cierwo...
Teraz w metina gra prawie ca?a szko?a a w tibie max 10 os?b ;/
Mo?e i grafika jest s?aba, nie ma muzyki ale za to graj?c w tibie poprawi?em sw?j angielski ;p
 

Xanosta

Kum kumowi kumem.
Joined
Jun 23, 2010
Messages
362
Reaction score
46
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia 104,50,74lvl...
Metin 68 lvl..

Ja do Metina nic nie mam, gra mi si? podoba lecz ci?gle monotonia.
Profesje w przeciwie?stwie do Tibi nie mog? si? zgra?, jedyne co tam fajnego
widz? to 3 kr?lestwa i wojny.. ;).

Do Tibi mam wi?kszy sentyment.
Irytuj? mnie dzieci wy?miewaj?ce si? z Tibi, nawet na porz?dnych forach CS'a.
By?em moderatorem na pewnym forum (dobrym) o CS... gdy wprowadzi?em propozycj? dodania dw?ch dzia??w do kategori "GRY MMORPG", a tymi dzia?ami by?a m.i.n Tibia - wywo?a?a si? k??tnia.. i za sprowokowanie k??tni wylecia?em...
- Jedyne co, zaskakiwa? mnie poziom my?lenia tych ludzi.. ehh..

Komentarze na YT mnie najbardziej wkurzaj?...
Ka?dy ma swoje pogl?dy...
Nikt tego nie zmieni...


/Xanosta


Lecz do Tibi mnie jako? bardziej ci?gnie...
 

fracha110

Active User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
120
Reaction score
5
Odp: Tibia jest wy?miewana

Umnie w otoczeniu tibia jest dosi? lubiana, ja te? ja bardzo lubie, i co z tego ?e jest 2d
:D np gdybm mial wybrac metin2 a tibia bym wybral tibie w niej jest dreszczyk emocji na przyk?ad jakis typek cie bije w pojedynku w metin 2 i huj nie przejmujesz sie tym bo nic nie tracisz eq dowiadczenia nic!! a w tibi to co inego w niej mozesz stracic duzo dos,eq i skile!! newry ma? ze huj jak wpadniesz w trapa a maz w back paku 5 cc :D w metin 2 graja same dzieci neo a tibi az tak duzo ich nie ma.Kiedy? gra?em se w metin2 jak nie znalem tibi i chcia?em kupi? he?m i pisze do goscia za ile sprzeda a on domnie helmeta spsedam za 30hh .......
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Tibia jest wy?miewana

Tibia faktycznie dla wielu "lepszych" gier typu Diablo, Metin (chocia? tutaj ledwo, ledwo, bo metin te? jakim? cudown? opraw? graficzn? nie ?wieci), Last Chaos etc. jest po prostu kup? ?miechu - fakt.

W CSie to ju? wg jak kto? powie o tym, ?e grywa w Tibie mo?e sta? si? ofiar? nagminnego ?miechu oraz g?upich docink?w. Mimo to, w Tibi? gra wielu graczy (tych z CS, tych z innych gier MMORP - tak, taka prawda), wielu wstydzi si? przyzna?, a jak ju? kto? to zrobi, to nawet Ci graj?cy (albo pr?buj?cy gra?) wy?miewaj? innych, zamiast powiedzie?, ?e r?wnie? pr?bowali - tak to u Nas bywa (chocia? nie tylko u Nas).

Osobi?cie nie narzekam na to jak wygl?da Tibia - mi ona przypad?a do gustu za grywalno??, pomys?owo?? oraz du?o zagadek i quest?w, w innych grach mo?e jest i lepsza grafikach ale np. taki flyff?! Przecie? to b?azenada dla dziesi?ciolatk?w, a nie gra. Grafika w Tibii jest s?absza, a w moim oku o 100% przewa?a takiego Flyffa, albo Last Chaosa, kt?ry po za kilkoma expowiskami niczym szczeg?lnym nie b?yszczy.

Nie wstydz? si? tego, ?e gram w Tibi?, po za tym to forum ukazuje, ?e strony tworzone przez Tibijczyk?w, s? lepsze ni? np te, tworzone przez graczy Flyffa, Metina etc.

Pozdrawiam.
 

maniek14

Active User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
91
Reaction score
6
Odp: Tibia jest wy?miewana

Jak dla mnie to Tibia przewy?sza ka?d? gre MMO-RPG,poniewa? potrafi wci?gn?? i jest w niej co? czego w innych grach nie ma :)
Gra?em w Metina i jak dla mnie to jest niezle ?cierwo przy Tibi :p

Chocia? grafik? si? Tibia nie popisuje to w?a?nie ta grafika przyci?ga graczy i zatrzymuje ich na d?ugi czas przy komputerach hehe
Zczajcie sobie co by?cie zrobili je?eli tibie by zmienili na 3D ? B?azenada by by?a:D

No to tak tyle na ten temat ;)
 
Joined
Nov 11, 2009
Messages
13
Reaction score
0
agahahhahahahaha kazda gra jest z pikseli kto ci bzd?r nagada? haahahahah tibia rz?dzi a szcze g?lnie kopec by? chyba najlepszy ahahaha dobre !!!!
dla mnie tibia to najlepsza gran na swiecie druga to world of war craft 3 lastchaos 4 silk road a na 5 miejscku metin2 kto doda? to 2??? nawet nie ma 1-ynki metin to pakista?skie ?cierwo wogule te smiszne ryje xd!!!
Notka moderatorska:
??cz? posty.
 
Last edited by a moderator:

Taikken

Active User
Joined
Jun 29, 2010
Messages
66
Reaction score
2
Odp: Tibia jest wy?miewana

Na pocz?tku sam si? z tibii wy?miewa?em. Stworzy?em posta?, gra?em i przypad?a mi do gustu. Mo?na powiedzie?, ?e jest klasyczn?, podkre?lam klasyczn? gr? tego typu.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Tibia jest wy?miewana

Czy jest wy?miewana? Zale?y przez kogo, ale nawet je?li wy?mia?aby ja moja matka i ojciec to gra?bym w ni?, bo ja jednak co? z niej widz?. Nie trac? pieni?dzy, nie kupuj? pacc?w czy cc'k?w. Ograniczam czas gry do 1 godziny dziennie, teraz ju? nawet tygodniowo (znudzi?em si? t? gr?).
Wracaj?c do tematu, jest wy?miewana i raczej nie ma miejsca gdzie by nie by?a, no ale jak si? mog? ?mia? w metina, a i tak nikogo do gry nie zniech?c?.
 

Gamemaster Noob

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
371
Reaction score
8
Odp: Tibia jest wy?miewana

u mnie w klasie tibia jest wy?miewana ...
kolega mi m?wi? ?e gra? w tibie nabi? 2 lvl i powiedzia? ?e g?upia gra dla mnie tibia to normalna gra ale s? dzieci neo kt?re potrafi? zabi? kolege za itemki ;(.
 
Joined
Jul 11, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Tibia jest wy?miewana

U mnie w mie?cie ( Bydgoszcz ) tibia jest nie tyle co wy?miewana ale ma?o popularna, spotka?em chyba tylko 2 osoby na moim serverze ( Iridia ) w ci?gu 2 lat, kt?re s? z bydgoszczy. Kilku kumpli ode mnie z klasy gra na jaki? ots'ach exp x 999999 wi?? te? za bardzo si? na tym nie znaj?. Podziwiam ludzi z Rybnika i okolic gdzie w tibie gra bardzo bardzo du?o os?b ( bynajmniej na Iridii ). Mimo tego nie poddaje si? gra mi si? podoba i mam w dupie co m?wi? inni ( co? si? nie podoba to wpierd** xD )




Pozdrawiam,
Syloxar Knight
 
Status
Not open for further replies.
Top