What's new

Tibia ME

Status
Not open for further replies.

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Co s?dzicie o wersji Tibii na telefony kom?rkowe?

Osobi?cie mia?em j? zainstalowan? na telefonie od kilku miesi?cy, ale praktycznie ani razu jej nie uruchomi?em (co? nie chcia?a mi dzia?a?). Kilka dni temu, kiedy nudzi?em si? w szkole na ?wietlicy, postanowi?em sobie j? dla jaj w??czy?. O dziwo spodoba?a mi si? : )

Obecnie mam 3lvl (wiem, wymiatam xd) i powoli odkrywam t? gr? ; )

Gra? b?d? od czasu czasu, g??wnie ze wzgl?d?w finansowych - jednak po??czenie z Internetem troch? kosztuje...
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Tibia ME

Niby op?ata jest pobierana za ?ci?gni?te kb ale gdy ja kiedy? chcia?em sie to pobawi? drogo za to zap?aci?em, mo?e dlatego ?e mam telefon na abonament w sieci Play..

Ale gdyby kupi? oddzieln? karte, gra? na do?adowaniach - wtedy kiedy cash jest w kieszeni to mo?e i by?o by co? z tego..

Z tego co pami?tam w Play jest cena 10 groszy od 5 ?ci?gnietych kb.. Ale w moim przypadku wysz?o inaczej.. A szkoda bo telefon mam zawsze przy sobie.. A mimo wszystko laptopa nie wszedzie zabiore ;x
 

infernus95

New User
Joined
Sep 29, 2008
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Tibia ME

Mam to na komie od kilku dni ... nie zrobi?o to na mnie wi?kszego wra?enia jednak ten ma?y ekranik to nie to co komp ;)
 

Akordis123

Active User
Joined
May 18, 2008
Messages
97
Reaction score
2
Odp: Tibia ME

Ja osobi?ci? nie mam ale mo?e sci?gne.Wydzia?em filmy na youtube o niej.Narazie mi si? podoba ale jeszcze si? zastanowie.

Poczytam se ile internecik w Era to ju? bede pewien.
 

Xemronn

Forum friend
Joined
Jun 6, 2008
Messages
839
Reaction score
343
Age
29
Odp: Tibia ME

#2x up
Zagraj sobie na Noki N76 tak jest wy*ebany w kosmos ekran ;)

#top
Tak gra?em, przera?i?a mnie op?ata. Strasznie du?o zap?aci?em, r?wnie? mam w Play na abonament ;)

#Woristin
O ile dobrze pami?tam to mia?em 4lvl ;>
 

Hulala

Senior User
Joined
May 2, 2008
Messages
539
Reaction score
37
Age
32
Odp: Tibia ME

Gra jak gra wci?ga na chwilke wbi?em 10lev a potem to mo?na by?o expi? jakby? posiada? PACC xD bo wszystkie exp dla Facc zaj?te :) Do gry polecam kare z plusa chyba SimData czy co? takiego :) z forum wyczyta?em ?e ona najlepsza kupi?em (20z?) i za 1h grania bra?o jakie? ~12gr :
 

P@trick

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
67
Reaction score
5
Odp: Tibia ME

Gra?em chwil?, wbi?em 2 lvl i mi si? znudzi?o, moim zdaniem Tibia na komputer jest o wiele lepsza, mo?e to przez to ?e pierw j? odkry?em... Tak szczerze to troch? szkoda kasy, cho? to nie bierze to a? tak du?o, mam kart? z Heyah, to czasem bra?o, a czasem nie, wi?c by? lajt...

Pozdrawiam,
P@trick
 

Averyen

User
Joined
Sep 29, 2008
Messages
11
Reaction score
1
Odp: Tibia ME

Gierka nawet nawet, gra?em w ni? 10 minut (na komie u Woristina xD!) i fajnie mi si? gra?o ;DD Szkoda ?e takie koszty s? za u?ywanie tej gry, bo mo?e bym wi?cej pogra? xD Mia?em 2 lvl, i sko?czy?em gra? ;]
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Odp: Tibia ME

Gierka nawet nawet, gra?em w ni? 10 minut (na komie u Woristina xD!) i fajnie mi si? gra?o ;DD Szkoda ?e takie koszty s? za u?ywanie tej gry, bo mo?e bym wi?cej pogra? xD Mia?em 2 lvl, i sko?czy?em gra? ;]

W sumie zawsze mo?na gra? na emulatorze, ale to nie to samo ; )
 

Unado

Advanced User
Joined
May 24, 2008
Messages
439
Reaction score
14
Age
29
Odp: Tibia ME

Jak ju? to wol? tibi? na kompie ;]
Bo troche to kosztuje ;p
 

Nicramos

Advanced User
Joined
Sep 15, 2008
Messages
207
Reaction score
12
Odp: Tibia ME

Hmm...Mo?liwe ?e sci?gn? sobie to na komurk?.ale jakto w tibii na komurk? nie mo?na gra? postaci? kt?r? gra si? na kompie???
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: Tibia ME

Nie gra?em i chyba nie zagram ale zaraz zobacz? co? na youtube je?li b?dzie.

@edit
Widzia?em na youtube je?li chcecie zagra? w co? podobnego zagrajcie w my-fantasy
 
Last edited:

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: Tibia ME

Hmm...Mo?liwe ?e sci?gn? sobie to na komurk?.ale jakto w tibii na komurk? nie mo?na gra? postaci? kt?r? gra si? na kompie???


Naucz si? korzysta? ze s?ownika ortograficznego...
Co do tego, czy mo?na gra? na kom?rce postaci? z kompa, to w?tpi?... Jednak tibia na komputery jest bardziej nowoczesna, przez co nie b?dzie dzia?a? na kom?rce...

#Topic
Nie gra?em, ale chcia?bym zagra? :D W ko?cu to jaka? odmiana ;)
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Tibia ME

Nie gra?em i nie chc? zagra? w to ; )
og?lnie nie lubi? gier na kom?rce ;x
 

Nicramos

Advanced User
Joined
Sep 15, 2008
Messages
207
Reaction score
12
Odp: Tibia ME

Naucz si? korzysta? ze s?ownika ortograficznego...
Nie wiem o co Ci chodzi bo staram si? pisa? poprawnie i chyba nie zrobi?em ?adnego b??du a je?li zrobi?em wska? mi go.

@topic
Jednak chyba zrezygnuj? ze ?ci?gania tego na komurk? bo to raczej b?dzie troch? szajskie :( Pozatym wol? gra? na kompie bo po??czenie z internetem przez kom?rk? troch? kosztuje i nie mam potem za co smsowa?
 
Last edited:

Adi Mucha

New User
Joined
Jul 11, 2008
Messages
9
Reaction score
0
Odp: Tibia ME

mi w og?le na komie nie chce dzia?a? . jak w??czam to nic sie nie dzieje :confused:
 

GM Reaper

Active User
Joined
Apr 6, 2008
Messages
53
Reaction score
6
Odp: Tibia ME

Jest emulator kt?ry pozwala gra? na kompie i jest te? spolszczona wersja

link do downloadu

 

Marvin666

User
Joined
Mar 13, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Tibia ME

Mi si? tam podoba... jak s? nudy w budzie na lekcji xD
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: Tibia ME

Ja w to raczej nie zagram.DO dupy tak na komurce:D
 

misiek998

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
56
Reaction score
2
Odp: Tibia ME

Gram ju? dobre 4 miechy w t? tibi? i musz? przyzna? ?e mnie wci?gn??a.
Polecam j? wszystkim, jest wersja java, jak i na symbiana, co do wersji gold klijenta znajdziecie na:
www.tibiamegold.cba.pl
Wszystkim nowym polecam world 7, poniewa? gra tam najwi?cej polak?w (w gildii mamy ju? 100 os?b, a z dnia na dzie? przyjmowane s? nowe)
Co do kupna paka to jest tak, ?e na facc mo?na wbi? do 18 lvl, potem zakup paka jest konieczno?ci? - na dzie? dzisiejszy jego koszt to 60 z?
I na koniec dodam ?e m?j nick to rurek, oczywi?cie gram na world 7 (28lvl :p), mo?ecie ?mia?o do mnie pisa? jak macie jakie? pytania, albo chcecie do??czy? do gildii

Co do kosztu internetu warto zastanowi? si? nad wykupieniem pakietu, albo kupnem osobnej karty simplusa, gdzie 50mb kosztuje 10z? i spokojnie wystacza to na ca?y miesi?c
 
Status
Not open for further replies.
Top