What's new

Tibia.net.pl - temat rzeka!

Status
Not open for further replies.

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Witajcie,

w zwi?zku z licznymi skargami, wnioskami, problemami, uwagami, historiami, przypadkami, za?aleniami oraz dramatami poszczeg?lnych u?ytkownik?w, administracja Tibia.net.pl zdecydowa?a si? udost?pni? Wam jeden, zbiorczy temat, w kt?rym ka?dy mo?e powiedzie? co mu nie podoba si? na forum og?lnie i w sposobie jego funkcjonowania. W?a?nie w tym temacie mo?ecie spr?bowa? zmieni? oblicze forum!

Og?aszam te?, ?e za Wasze opinie w tym temacie nie b?dziecie karani. Je?li zachowacie kultur? osobist?, nie b?dziecie wysnuwa? niedorzecznych tez, nie b?dziecie nikogo obra?a? i nie b?dziecie prowokowa? do niepotrzebnych k??tni to wszelkie inne przejawy Waszej tw?rczo?ci b?d? tolerowane.

Pami?tajcie wi?c, ?e w ko?cu dostali?cie temat, kt?rego nikt nie usunie, nikt nie zbanuje jego tw?rc?w i nie zatuszuje sprawy! Mo?ecie wi?c pisa? co Wam nie podoba si? w kadrze, dlaczego moderator XXX nie zas?uguje na stanowisko, kt?re piastuje, dlaczego wed?ug Was Uncross jest takim sukinsynem - wszystko to i cokolwiek innego co Wam przyjdzie do g?owy mo?ecie prezentowa? w tym temacie. Oczywi?cie z poszanowaniem kilku zasad, o kt?rych wspomnia?em.


Propozycje zmian, ?wiat i spo?eczno?? Tibia.net.pl, uwagi, komentarze - rozmowy og?lne na temat naszego forum. Wielu z Was narzeka?o, ?e nie macie jak wp?ywa? na kadr? - ka?dy z post?w tego tematu zostanie odpowiednio zanalizowany, a na koniec ka?dego miesi?ca wprowadzimy ewentualne zmiany, przez Was proponowane.

Domy?lamy si?, ?e na pocz?tku b?dziecie zapewne onie?mieleni (chocia?by przez sam fakt, ?e Uncross jest autorem tematu), ale mamy nadziej?, ?e w ten spos?b dostali?cie to, czego sami chcieli?cie. W zwi?zku z tym wszelkie inne przejawy p?aczu odno?nie tego, jaka to kadra jest zua nie b?d? tolerowane. Masz co? do powiedzenia? Zapraszamy do postowania w tym topicu.


Aby ?y?o si? lepiej,
administracja Tibia.net.pl
 

Death II

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
191
Reaction score
25
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Mam pewne pytanie odno?nie dawnego Supportera (Sadystica). W aktualizacjach i zmianach ani nigdzie indziej nie zostali?my poinformowani dlaczego zosta? on zbanowany, a jako? o banach reszty kadry zawsze pisali?cie (wraz z powodem). Czy mog? wiedzie? dlaczego zosta? on zbanowany ?

Pozdrawiam,
Death II.
 

Xay

Active User
Joined
Feb 9, 2010
Messages
135
Reaction score
12
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

No to ja jebn? skarg?.

Na Norberta. Zbanowa? mnie, tj. Xayana, podobno za to, ?e "nie zajmowa?em si? portalem, gdy by?em supportem". By?em wtedy supportem Czempiona drugi dzie? i on mi nic nie powiedzia? na ten temat - spokojnie raportowa?em sobie posty, przyznawa?em dukaty, a tu... nie mog? wej??. Ban. Bez wyja?nie?, ostrze?e?. Czempion do niego pisa?, ja te?, ale on najwyra?niej wszystkich ma gdzie?.
 

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Ja te? napisz? skarg?:)
W download-> propozycje, moderatorzy maj? wyjebane,czekam ju? 3 dzie? na zaakceptowanie silnika.Mikepall si? nie loguje, a Michalekk nie chce zaakceptowac.M?wi, ?e on nie jest od tego, a jako? widz? go w moderatorach dzia?u.
 

Death II

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
191
Reaction score
25
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Zwa? na to, ?e pisali?my o zbanowanych cz?onkach kadry, a Sadystic w momencie otrzymania bana nie posiada? ?adnej rangi. Poza tym, nigdy nie informujemy was za co dany kadrowicz otrzymuje bana, bo to po prostu nieistotna dla was informacja.
Sadystic mia?, wtedy supporta, bo widzia?em jego newsa w dziale propozycje i jako? kolorek mia? czarny do tego podpis pod nickiem "Pomocnik ..."! Mia? nawet poruszaj?cy si? awatar taki jak Morrigan kiedy?. Jakie? p?? godziny po tym newsie dosta? bana. Poza tym dla mnie, to istotna informacja, bo interesuje si? ca?kowitym ?yciem forum.

Pozdrawiam,
Death II.
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

#Xay; odwo?ania s? domen? manager?w, dok?adnie tego o nicku 'Ewande'. To z nim powinni?cie wyja?nia? wszelkie bany, ostrze?enia i inne kwestie zwi?zany z za?aleniami w sprawie 'rzekomo' nies?usznych kar nak?adanych na dane konto.

#Death II; tak jak napisa? Quepasa - ta wiedza jest dla Was nieistotna. Je?li jednak jeste?cie tak bardzo ciekawi, to akurat w tym przypadku mog? Wam uchyli? r?bka tajemnicy. Sadystic zosta? zbanowany ze wzgl?du na swoj? mentalno??. Ci??ko jest tolerowa? na forum dziecko, kt?re czyta?o s?ownik tylko po lewej stronie, wyja?nienia poszczeg?lnych s??w uzna?o za zb?dne. Na dodatek trafi? na mnie, a to zwykle ko?czy si? banem. Nie oszukujmy si?.
 

Norbert

Forum friend
Joined
Nov 8, 2009
Messages
1,125
Reaction score
33
Age
34
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

No to ja jebn? skarg?.
Na Norberta. Zbanowa? mnie, tj. Xayana, podobno za to, ?e "nie zajmowa?em si? portalem, gdy by?em supportem". By?em wtedy supportem Czempiona drugi dzie? i on mi nic nie powiedzia? na ten temat - spokojnie raportowa?em sobie posty, przyznawa?em dukaty, a tu... nie mog? wej??. Ban. Bez wyja?nie?, ostrze?e?. Czempion do niego pisa?, ja te?, ale on najwyra?niej wszystkich ma gdzie?.

Napisa?em wyra?nie w odpowiednim temacie dost?pnym dla supportu, ?e za opierdalanie si? zbanuje losowego czarnego. Pad?o na Ciebie. Rozumiesz o co chodzi w losowaniu?

Zaraz mo?esz jeszcze za multi bana dosta?.
 

kaacpi

Senior User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
510
Reaction score
21
Age
27
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Supportem za? by? na tyle kr?tko, ?e nikt nie zd??y? wspomnie? o nim w Aktualizacjach i zmianach
By?o napisane w Aktualizacjach i zmianach, po degradacji zosta?o zmienione.

Notka moderatorska:
Wychodzi na to samo. Nikt za? nigdy nie wspomina? o banowanych u?ytkownikach, a Sadystic nie by? wyj?tkiem tylko dlatego, ?e kiedy? tam mia? jak?? rang?. //Que

@down Wczoraj by?o napisane, ?e sadystic zosta? supporterem, a jak go zdegradowali, to kto? edytn? posta i usun? to.Nie, nie pisz? o starej degradacji.
@edit
Ja si? opierdala?em!? JA!? Ja nic nie wiedzia?em o portalu, wi?c o jakim opierdalaniu gadasz!? Czempiona wina ;x Jak mo?na zbanowa? i nie odbanowa? kogo? za nieporozumienie!? Czempion napisa? mi, ?e napisa?e? mu, ?e mnie odbanujesz. I co?
Czytanie ze zrozumieniem-.-
Kt?ry? si? opierdala, to Norbert banuje losowego^^
@down Nic si? przecie? nie sta?o, tylko powiedzia?em jak by?o:)
 
Last edited:

Death II

Advanced User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
191
Reaction score
25
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

@Up & Edit
Przepraszam, ale sk?d mia?em wiedzie?, je?eli ten post istnia? przez ma?? chwilk?, a ja nie koniecznie musia?em wtedy siedzie? na forum.

By?o napisane w Aktualizacjach i zmianach, po degradacji zosta?o zmienione.
Nie oto nam chodzi. W aktualizacjach i zmianach by?o tylko o jego poprzedniej degradacji (dawno dawno temu) i po d?ugim czasie otrzyma? supporta na jakie? 10-20minut (chyba), po czym zn?w go zdegradowali i dosta? bana. A Ty piszesz o starej degradacji, bo tylko o niej by?o w aktualizacjach i zmianach.

Pozdrawiam,
Death II.
 
Last edited:

Xay

Active User
Joined
Feb 9, 2010
Messages
135
Reaction score
12
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Napisa?em wyra?nie w odpowiednim temacie dost?pnym dla supportu, ?e za opierdalanie si? zbanuje losowego czarnego. Pad?o na Ciebie. Rozumiesz o co chodzi w losowaniu?
Zaraz mo?esz jeszcze za multi bana dosta?.

Ja si? opierdala?em!? JA!? Ja nic nie wiedzia?em o portalu, wi?c o jakim opierdalaniu gadasz!? Czempiona wina ;x Jak mo?na zbanowa? i nie odbanowa? kogo? za nieporozumienie!? Czempion napisa? mi, ?e napisa?e? mu, ?e mnie odbanujesz. I co?
 

Denbrad

User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
39
Reaction score
1
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Nie oto nam chodzi. W aktualizacjach i zmianach by?o tylko o jego poprzedniej degradacji (dawno dawno temu) i po d?ugim czasie otrzyma? supporta na jakie? 10-20minut (chyba), po czym zn?w go zdegradowali i dosta? bana. A Ty piszesz o starej degradacji, bo tylko o niej by?o w aktualizacjach i zmianach.
Pozdrawiam,
Death II.
Tak czy inaczej twoje posty nie maj? najmniejszego sensu. Unc uchyli? Ci r?bka tajemnicy, wi?cej nie musisz wiedzie?. To zwyk?y murzyn, u?ytkownik jak ka?dy inny, tyle, ?e obarczony dodatkowymi obowi?zkami. Nie ma potrzeby wspomina? o degradacji ka?dego supportera.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Skoro powsta? taki temat to ja mam malutkie pytanie, kt?re gn?bi mnie bardzo d?ugi czas. Ot?? po moim odej?ciu z kadry i banie na ?yczenie, postanowi?em p??niej powr?ci? na forum w formie u?ytkownika. Dosta?em unbana, lecz gdy dostawa?em rang? wy?ej ni? u?ytkownik zawsze Uncross j? mi zdejmowa?e? chyba dlatego, ?e mnie nie lubisz. Co mog? wywnioskowa? z twoich s??w, kt?re powiedzia?e? mi kiedy? wieczorem na VT "Dop?ki jestem na tym forum nie b?dziesz w kadrze" jako? tak to brzmia?o, lecz ten sam przekaz. I teraz pytanie dlaczego mnie tak nienawidzisz? Nigdy Ci? nie wyzwa?em, obrazi?em, okrad?em, pyskowa?em. Chcia?bym by? uzasadni? swoj? odpowied? i wol? co? szerszego na ten temat ni? "bo jeste? pajacem", kt?re ostatnio du?o si? s?yszy. Nie chc? wywo?ywa? k??tni, lecz chc? zna? pow?d twojej nienawi?ci do mnie.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Denbrad
prowokujesz , prowokujesz a tak nie ?adnie
Uncross
Nie podoba mi si? tw?j podpis -.-
/
I mam jedne pytanie ! Kurwa, dlaczego nie widz? wiadomo?ci kt?rych wys?a?em do u?ytkownik?w.
\down , powiesz mi tak ?askawie gdzie?
xfh.png
 
Last edited:

Xay

Active User
Joined
Feb 9, 2010
Messages
135
Reaction score
12
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

I mam jedne pytanie ! Kurwa, dlaczego nie widz? wiadomo?ci kt?rych wys?a?em do u?ytkownik?w.

Zmienisz to w ustawieniach konta.
 

Dranzerpl

Advanced User
Joined
Jul 16, 2008
Messages
340
Reaction score
16
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Ja mam techniczne pytanie do Uncrossa poniewa? Speedera nie ma :<
13. Uncross - Tamka | temat walki: Dzie? z ?ycia mafiozy
Dlaczego twoja praca nie zosta?a wystawiona? Chcia?bym zobaczy? jak piszesz :/
Na PW zawraca? ty?ka ci nie b?d?.
 

Niewaznejaka

New User
Joined
Feb 14, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Ja mam do cholery 2 odwo?ania(ZA?ALENIA). Min??o kilka miesi?cy od 1 bana na Adi970 kt?rym to ?ekomo da?em hacklinka a sam skanowa?em i skan by? na innym forum... Da?em tam bota jakiego? chyba NG z crackiem i jako? by? tylko win32... Odwo?ywa?em si? na kontakt + PW do Jakiego? tam admina oczywi?cie bez odpowiedzi ani na tym ani na tym.... Na innym koncie te? si? odwo?ywa?em ale trzeba 30 post?w wi?c termin wa?no?ci min??... I co? ?adnej pomocy a tylko bany nie s?uszne help! Na Adi970 Reborn te? dosta?em bana za hack linka tylko ?e da?em linka i pyta?em si? co to w og?le jest.... To by? temat Adi970 Reborn z systemem banowania... Chcia?em si? dowiedzie? co to jest wi?c poda?em linka z pytaniem co to.... A tu po kilku dniach ban za hack linka cho? nie wiedzia?em ?e to hack wtedy... Ha....ha...ha.... HELP?!\\


@Edit:Ale chyba nie banem... Powoli tak?... Tu jest temat z Adi970 Reborn http://tibia.net.pl/kosz/279253-system-banowania-problem.html Niestety post w kt?rym da?em linka i pyta?em si? co to jest zosta? usuni?ty i dali mi bana... Za to ?e da?em zapytanie... Przeczytajcie to si? dowiecie... Oczywi?cie kadra jest niepodwa?alna... Wi?c napewno nic nie zrobi?... Hahaha... nawet wol? nieodpisywa?

/Hack link to hack link, zarejestruj sie jeszcze raz to dostaniesz na IP - Norbert
 
Last edited:
K

Krecioo

Guest
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

@Up Ogarnij si? i napisz to jeszcze raz, powoli i zrozumiale.

Da?em tam bota jakiego? chyba NG z crackiem
I ty si? dziwisz, ?e bana dosta?e?? Gdyby? zna? regulamin to by? wiedzia?, ?e cracki s? zabronione.

Sry, ?e pisz?, ale nie mog?em si? powstrzyma?.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

Pomijaj?c ju? cracka, za kt?rego wy?apa?by? 5pkt, to za umieszczanie link?w w niekt?rych dzia?ach bez dodania skanu jest traktowane jako hack-link i autor jest banowany. Takie dzia?y to request i narz?dzia o ile si? nie myl?, nast?pnym razem przeczytaj regulamin, a dopiero p??niej p?acz i u?alaj si? nad swoim nieszcz??ciem.
 

Shogun Nakago

Active User
Joined
Jun 12, 2010
Messages
140
Reaction score
5
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

w zwi?zku z licznymi skargami, wnioskami, problemami, uwagami, historiami, przypadkami, za?aleniami oraz dramatami poszczeg?lnych u?ytkownik?w, administracja Tibia.net.pl zdecydowa?a si? udost?pni? Wam jeden, zbiorczy temat, w kt?rym ka?dy mo?e powiedzie? co mu nie podoba si? na forum og?lnie i w sposobie jego funkcjonowania. W?a?nie w tym temacie mo?ecie spr?bowa? zmieni? oblicze forum!

Niepodoba mi si? to, i? moderatorzy daj? ostrze?enia niesprawiedliwe.

Tak, rozumiem, ?e da ostrze?enie za ??czenie paru ostrze?e?, albo zwiekszy lub zmniejszy sobie ilo?? punkt?w.

Ale czasami ostrze?enia s? naprawde absurdalne, oto przyk?ady:
1) Ten temat. Wystarczy popatrze? na wszystkie ostrze?enia w tym temacie, a jest ich 2, oto one:

http://tibia.net.pl/infraction.php?do=view&p=797246
Mega G?upota, czy to jest wystarczaj?cy pow?d, by kogo? kara?. Kar? jest sama g?upota... Ostatnio jak przegladalem regulamin to nie bylo kary przewidzianej za g?upot?.

http://tibia.net.pl/infraction.php?do=view&p=803687
Tu ju? jest nadu?ycie. Nie mo?na kara? kogo? za to, ?e si? skar?y lub odwo?uje i docieka swoich praw. Tu ju? jest ?amanie praw cz?owieka.

2) Moje ostrze?enia

http://tibia.net.pl/infraction.php?do=view&p=983093
Doczeka?em si? chwili, gdy za normalny post si? dostaje ostrze?enia...

Jeszcze jest drugi przyk?ad... Prosz? zobaczy? jakie mam ostrze?enia. Pierwsze ostrze?enie jest podane bez dowodu i mo?e wygas?e, to nie ma na to dowodu.

3) Inne

http://tibia.net.pl/infraction.php?do=view&p=957540
Kto?, kto zachowuje si? deskruktywnie zostaje upomniony za wszczynanie k??tni. Przepraszam, ale moderator wogole nie ma pojecia, jakie ostrzezenia wstawia. Wydzia?em takie przypadki, gdzie kto? zostaje zbanowany forever za jeden tekst z przeklenstwami gdzie? na shoutboxie. A tutaj widze przypadek upomnienia za wogole inne wykroczenie.


Tak wi?c po paru rozgl?dnieciach na forum mog? stwierdzi?, ?e niekt?rzy moderatorowie, a mo?e managerowie nie maj? poj?cia o sprawiedliwo?ci.
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Tibia.net.pl - temat rzeka!

?atwo zauwa?y?, ?e Uncross nic nie zrobi bo ma kresk? na mordzie wi?c - na marne wasze skargi, niekt?rzy zreszt? z ekipy s? na tyle g?upi, ?e widz?c takie wiadomo?ci jak twoje Shogun to pewnie pomy?l? sobie co? takiego "nie skierowane do mnie to jeba? tam, szkoda czas?w". No piona.
 
Status
Not open for further replies.
Top