What's new

TIBIAGOLD.COM.PL - co s?dzicie ?

przemo098

User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
21
Reaction score
1
Jak w temacie co s?dzicie na temat stronki TIBIAGOLD.COM.PL oferuj? oni szerok? sprzeda? artyku??w niezb?dnych w tibi ;D co s?dzicie mo?e kto? ju? si? zetkn?? z t? stronk? ;p ?
 

sellerpacca

Banned
Joined
Apr 17, 2011
Messages
56
Reaction score
1
Age
34
Odp: TIBIAGOLD.COM.PL - co s?dzicie ?

Powiem Ci tak, masz duzo kasy?, itemow? jak nie chcesz tego straci? to nie wchodz w zadne linki, bo to jedna wielka ?ciema, po wejsciu wyskakuje okienko zeby aktualizowa? JAVE, bo pewnie nie masz jej pobranej, razem z Jav? sci?gasz keyloggera kt?ry nie jest w ?aden spos?b wykrywalny przez Tw?j komputer, - jest to udowodnione np na programie ZOLDAN<~ na kt?rego te? nie polecam wchodzi? bo to jest perfekcyjny keylogger stworzony do Tibi, pokemon online. Wi?c je?li widzisz reklamuj?ce sie strony to w nie, nie wchod? bo to jeden wielki keylogger. POZDRAWIAM :]

@EDIT
JEDYN? stron? kt?ra nie oszukuje Jest strona : Zagp.pl prosz? nie wchodzi? jezeli si? kto? boi. ale poczytajcie sobie opinie o tej stronie :]


LINK NIE MIA? NA CELU REKLAMOWANIE!!!!
 
Last edited:

Katio

Advanced User
Joined
Apr 28, 2011
Messages
308
Reaction score
14
Odp: TIBIAGOLD.COM.PL - co s?dzicie ?

@Up
Ca?kowicie popieram wypowied?. A ze strony ZaGP.pl sam mia?em przyjemno?? korzysta? i wszystko przebieg?o bez problemowo i szybko !
 

przemo098

User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
21
Reaction score
1
Odp: TIBIAGOLD.COM.PL - co s?dzicie ?

Chyba macie racj? wyskoczy?o okienko z jav? ale je?eli maj? domen? COM.PL to mo?na ich pozwa? bo com to commercial czyli chyba na firm? tak ?
 

Staken13

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
275
Reaction score
13
Odp: TIBIAGOLD.COM.PL - co s?dzicie ?

Oczywi?cie nie radze wchodzi? nawet na t? stron?. Od razu wida? ?e s? to oszu?ci ^^ Ja Polecam tibian.eu, zawsze tutaj kupuje. Jest dobry kontakt z w?a?cicielem oraz s? tanie stawki i w 100% bezpiecznie.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: TIBIAGOLD.COM.PL - co s?dzicie ?

Oszustwo to wszystko co si? w tibii reklamuje. Jedyn? wed?ug mnie stron? godn? zaufania jest cc.zasms.pl. Ceny czywi?cie zawy?one z oczywistych wzgl?d?w. Nikt nie sprzeda uczciwie (chyba ?e ci? przy tym haknie) 250k za sms 10,98. ;p
 

miro5847

Advanced User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
211
Reaction score
17
Odp: TIBIAGOLD.COM.PL - co s?dzicie ?

Ja po prostu polecam Allegro i u?ytkownika BISCHOP58. Zaufany, jak kupuj? to tylko od niego. Moim zdaniem og?lnie kupowanie kasy za smsy jest bezsensowne, prowizja...

#top
Ola? t? stron?. =d
 

Spojler

User
Joined
May 30, 2011
Messages
29
Reaction score
0
Odp: TIBIAGOLD.COM.PL - co s?dzicie ?

Ja polecam cc.zasms.pl tak samo bezproblemowo, bezpiecznie. CC zazwyczaj otrzymuj? par? minut po wys?aniu sms'a ;)
 
Top