What's new

Time To Work! - Zmiany na forum!

Status
Not open for further replies.

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
aHm7o35.png


Witajcie,

Wielu z Was narzeka ci?gle, ?e nic nie robimy, ?e stoimy w miejscu, lecz od pewnego czasu zastanawiali?my si? w naszym dziale co wprowadzi?, co zmieni?, co doda? lub usun??. W ko?cu podj?li?my decyzje, opiszemy zmiany, kt?re nast?pi? na forum...


1. Co tydzie?, dwa b?d? odbywa?y si? ankiety, tzw. "Tygodni?wki", kt?re b?d? polega?y ?eby ka?dy z Was m?g?by si? odnie?? odno?nie jakiej? zmiany, nowo?ci czy te? danego pomys?u, decyzje b?dziemy podejmowa? wsp?lnie, z Wasz? pomoc?.

2. Modyfikacja dzia?u "Boty & Narz?dzia". Ju? dzi? mo?ecie zobaczy? dzia? z nowym botem, iBot, w kt?rym nast?puje dodawanie skrypt?w oraz zape?nianie tego dzia?u. W najbli?szym czasie nast?pi kompletna modyfikacja, tzn. usuwanie dzia??w bot?w, kt?re ju? s? zb?dne oraz zast?pienie je nowymi.

3. Co miesi?czne konferencje kadry z u?ytkownikami, kt?re b?d? przeprowadzone na forumowym serwerze Team Speak 3.

4.
Gazetka - st?d ta ankieta. Wielu z Was uwa?a, ?e chcieli by gazetk?, liczymy na g?osy w tej sprawie i decyzja zostanie podj?ta wsp?lnie.

5. Dodanie dzia?u League Of Legend, sk?d taka decyzja? Ot?? wi?kszo?? ludzi gra w LOL'a i sta?a si? najbardziej popularn? gr?, co wp?ynie na aktywno?? jak i rozw?j forum. Jest to element modyfikacji dzia?u Gry.

To nie koniec zmian oraz nowo?ci na forum, w jak najszybszym czasie pojawi si? kolejna informacja tym razem odno?nie czego? dla Was, co? na czym b?d? mogli skorzysta? wszyscy oraz sp?dzi? milo czas, wi?cej informacji niebawem...

Zach?camy do wypowiadania si? oraz sk?adania swoich propozycji. Ka?dy post wszczynaj?cy k??tnie lub bezsensowy b?dzie odpowiednio nagradzany :hah:

Regards,
Administracja
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

No ! W ko?cu jakie? zmiany, mam nadzieje, ?e to wszystko dobrze wp?ynie na forum.
Powinno to stopniowo zwi?ksza? ilo?? u?ytkownik?w przebywaj?cych tutaj.
 

Mathero

Advanced User
Joined
Apr 19, 2011
Messages
158
Reaction score
12
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Gazetka zawsze by?a czym? fajnym na forum, miejmy nadzieje ?e tym razem wejdzie ona w ?ycie forum na dobre :hah:.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

LeagueOfLegend.net.pl, albo lol.net.pl ? Wydawa?o mi si?, ?e to tibia. Ankiety - super, a co do reszty, to w zasadzie jest mi to oboj?tne. ?adnych konkretnych zmian, a szkoda, bo w Showroom by si? przyda?y. Na wyniki konkursu czekam 3 dni :)
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Spokojnie. Wsz?dzie wp?ynie jaka? nowo?? tylko musimy stopniowo, obecnie pracujemy nad czym? konkretnym:)
 

Nosfera

Advanced User
Joined
Jul 4, 2012
Messages
291
Reaction score
14
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Od razu b?dziesz mia? w temacie Xinum;
1.Mo?na przeprowadzi? pewn? zmian?, teraz jest tak, ?e u?ytkownik si? rejestruje, ?ci?ga co?, zostawia konto puste. A mo?e by? tak; u?ytkownik rejestruje si?, pisze posty, przywi?zuje si? do forum, ?ci?ga potrzebny mu pliki, zostaje z nami. - Wprowadzi? barier? w downloadzie od np. 40 post?w.
2.Mo?liwo??, za wygranie jakiego? konkursu <przyk?adowo - nie musi by? konkurs, a co? innego>, pod?wietlenie tematu w dziale serwery/zapowiedzi/za?oga.
3.Pr?ba stworzenia projektu RPG, nale??cego do tego forum. Najlepsze pomys?y by?yby czym? nagradzane
4.Za du?ego ruchu na tsie/vt nie widze, mo?na wprowadzi? tam konkurs typu "mam talent" - wygrana tr?jka zosta?a by nagrodzona jakim? upominkiem na forum lub w rzeczywisto?ci.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Proponuj? zmian? g??wnego administratora.

Nie ma takiej potrzeby:D

Gazetka - a kto Wam to b?dzie pisa? kochani? Kto mia? co? ciekawego do powiedzenia, ten uciek? z kadry, a w tej obecnej nie ma zbyt wielu os?b pos?uguj?cych si? j?zykiem polskim na poziomie pozwalaj?cym na trwa?e prowadzenie gazetki. By?y fajne wydania jaki? czas temu, by? zesp??, to nikt tego po mnie nie poci?gn??, a teraz si? budzicie z tym tematem "z r?k? w nocniku". Gazetka tak, ale nie przy tej kadrze (a raczej jej cz??ci).
Nie ma si? co martwi? s? osoby, kt?re temu zadaniu podo?aj?. :)
 

Zielony Pixel

Senior User
Joined
Feb 8, 2010
Messages
544
Reaction score
39
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

proponuje zrobi? gazetk? w formie zdj?cia ;)
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Rozumiem, ?e funkcja jak? sprawujesz mo?e Ci nie pozwala? pisa? pewnych rzeczy, ale w takim wypadku zachowaj chocia? odrobin? szczero?ci, nie na wszystko musisz odpowiedzie? ?eby si? przypodoba?, naprawd? ;)

Nie mam potrzeby przypodobania si?, stwierdzam fakty, ju? dyskusja by?a prowadzona w wielu w?tkach na ten temat.
 

Xinum

Never Give Up!
Joined
Dec 23, 2009
Messages
578
Reaction score
67
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Co nie zmienia faktu, i? jest to forum dyskusyjne i wolna wymiana my?li na ten i inne tematy powinna by? priorytetem tak kadry, jak i zwyk?ych u?ytkownik?w.

Owszem, dlatego Ci odpisuje i wyra?am swoje zdanie na, owy temat. Jednak wracajmy do tematu i komentujcie propozycje, tak?e mo?ecie z?o?y? swoje.
 
Last edited:

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

@Aramiszon,
Mo?e by zebra? star? ekip? jak, Zepri, Ty czy Reddyslaw.
Zepriego mo?e uda mi si? nam?wi? aby pom?g? itd lecz nie wiem czy wy mieliby?cie ch?ci.
Ja osobi?cie m?g? bym pom?c graficznie jak i ogarn?? jaki? dzia? w gazecie.

Pozdrawiam.
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Ja osobi?cie m?g? bym pom?c graficznie jak i ogarn?? jaki? dzia? w gazecie.

Czyta?: 0
Wy?mia?: 1

Ty ju? si? popisa?e? w "zapowiedzi" wobo, wi?c lepiej nic ju? nie r?b.
LOL - zb?dny, to forum o tibii, a zaraz b?dzie forum o mmo.
Reszta mi zwisa.
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Nie b?d? hejtowa?. Po prostu powodzenia, a potem Was rozlicz?.
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

@Sanninstory

Nie obra? si?, ale najpierw ogarnij sw?j dzia? Showroom. Gdzie? te wyniki paotmu? Sorry, ?e tutaj to powiem, ale musz?: Dlaczego ?aden nowy moderator Showroom nie jest w stanie nic ciekawego tam wnie??? To taki problem porobi? poradniki, nowe konkursy, ponaucza?? A tym bardziej podliczy? punkty i przyzna? nagrod?? Szczero?? boli, ale jest najlepsz? motywacj? do dzia?ania - tyczy si? to g??wnie kadry.
 

Awesome Asimov

Forum friend
Joined
Nov 29, 2012
Messages
1,865
Reaction score
108
Age
30
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

nie wiem wgl o czym wy gadacie i o co to chodzi . M?wi?c ?e nic nie robicie ja np mam na my?li ?e ludzie kt?rzy ?ami? regulamin swoimi postami nie s? karani przez jaki? czas:) czasami nawet kilka dni. Mimo pisania raport?w. A to ?e wprowadzicie jakie? konkursy i ch*j wie co nie znaczy ?e wi?kszo?? zacznie Was szanowa?:) bo ja np szanuje kilka os?b z kadry,reszta to zera. Proponuje aby ludzie z kadry wzieli si? do roboty:) bo pie*dolenie ?e brakuje im czasu to ?adna wym?wka,skoro niekt?rym brak czasu aby wype?nia? swoje obowi?zki b?d?c w kadrze to wyp*erdala? takie osoby z ekipy i tyle:). Pzdr
 

SanninStory

https://www.twitch.tv/sdrn
Joined
Oct 13, 2012
Messages
1,778
Reaction score
119
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

@Mitochondrium,
Nigdy nie uczestniczy?em w projekcie WoBo.

@Shikate,
Mam moderacj? Showroom z racji, ?e prowadz? PAOTM, nie moderuje w nim, jestem moderatorem dzia?u Czytelnia.

Pozdrawiam.
 

Xervin

Boxxy <3
Joined
Feb 7, 2010
Messages
814
Reaction score
87
Age
30
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

@Shikate,
Mam moderacj? Showroom z racji, ?e prowadz? PAOTM, nie moderuje w nim, jestem moderatorem dzia?u Czytelnia.

lol :D

M?wi?c ?e nic nie robicie ja np mam na my?li ?e ludzie kt?rzy ?ami? regulamin swoimi postami nie s? karani przez jaki? czas:) czasami nawet kilka dni. Mimo pisania raport?w.

Regulamin by? surowy - by?o ?le, bo 'forum policyjne'. Regulamin z?agodnia? - nadal jest ?le. No ludzie...

bo ja np szanuje kilka os?b z kadry,reszta to zera.

Hamuj si?, Ciebie nikt z nas nie obra?a. Wypada?oby mie? ten szacunek chocia?by ze wzgl?du na rang? (i wcale nie m?wi? o tym, ?e je?li kto? ma kolorek to jest lepszy. Chodzi o to, ?e ten kolorek nie otrzymali?my za napisanie 10 post?w w HP, a za swoj? prac?. Skoro ju? tak uparcie twierdzisz, ?e nic nie robimy, we? pod uwag? chocia? to).

Proponuje aby ludzie z kadry wzieli si? do roboty:)

Proponuj? aby ludzie z kadry wzi?li si? do roboty. Faktycznie, pomog?o.~
 

Shikate

Nie przejdziesz!
Joined
Feb 11, 2011
Messages
946
Reaction score
92
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Skoro tak Sennin, to spoko. Sorry w takim razie. Tak czy inaczej wci?? pozostaje prawd?, ?e inni modzi Showroomu zrobili jedno wielkie g...
 

Debski

Senior User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
1,491
Reaction score
266
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Mam moderacj? Showroom z racji, ?e prowadz? PAOTM, nie moderuje w nim, jestem moderatorem dzia?u Czytelnia.
?eby? si? czasem nie przepracowa? t? czytelni?.
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: Time To Work! - Zmiany na forum!

Beo na administratora, zaraz bym tu porz?dek zrobi?a z nierobami.
 
Status
Not open for further replies.
Top