What's new

Towards Glory - Adventure on Galana

Madonce

User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
22
Reaction score
4
Witam wszystkich serdecznie, po d?ugich przemy?leniach, obmy?laniach, po litrach wypitej kawy o to jestem. Zdecydowa?em si? na stworzenie tematu, kt?ry mam nadziej? b?dzie mi dobrze s?u?y?, mo?e pami?tacie - powsta? kiedy? m?j temat o Galanie, ale teraz mam zamiar prowadzi? go schludnie i estetycznie. Du?o rozpisywa? si? nie zamierzam, p?ki co jako takich cel?w nie mam, jedyne co mnie interesuje to wbicie setnego poziomu. Kr?tkie opisy do zdj??, zdj?cie i komentarze - schemat tego tematu, mam nadziej? :p
Zacznijmy mo?e od ni?szych lvli, po kilku komentarzach wstawi? kolejn? dawk? adrenaliny : P

Suchutkie screeny, tych mniejszych nie b?d? wkleja? no i co? ekstra z knighta ; ) Pragn? tylko doda?, ?e m?j MS jest robiony na jednym paccu, zosta?o 23 dni, jego poziom to r?wna dziewi??dziesi?tka ; ))

70528975.png


82460801.png


89271261.png


34503164.png
 

Madonce

User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
22
Reaction score
4
Odp: Towards Glory - Adventure on Galana

W celu ma?ego od?wie?enia.. Chocia? kto? m?g? si? pofatygowa? i zostawi? jaki? komentarz..

Tutaj Banshee wykonane Knightem, niby nic, ale utrudnienie by?o takie ?e mieli?my na klate 4 warlocki, poniewa? dw?ch retard?w wbieg?o w te kratki, wrle si? porespi?y a oni pad?y, fakt faktem ?e z jednego wylecia?o prawie ca?e eq, ale wszystko posz?o na waste ^^

beztytuucok.png


A tutaj stareeee czasy na noob lvlu : D

beztytuumzh.png
 

Athread

Advanced User
Joined
May 13, 2009
Messages
164
Reaction score
8
Odp: Towards Glory - Adventure on Galana

Powrzucaj nowe screeny bo te troch? przestarza?e. A co do banshee to i tak dobrze, ?e ty si? nie z?o?y?e?... I na koniec ?ycz? Ci aby? si? z?o?y? jeszcze raz MS'em za to, ?e jeste? taki niemi?y.
 

Tarkley

User
Joined
Apr 10, 2010
Messages
30
Reaction score
9
Odp: Towards Glory - Adventure on Galana

Za du?o to nie ma tu co komentowa?, bo jedyne co mo?na wydzioba? to: Gz bla bla go go 100 itp. itd. wi?c najpierw poka? co? konkretnego, a potem oczekuj ss?w. Noo.. a tak og?lnie to za ile si? pacc ko?czy i czy b?dziesz przed?u?a?? Mo?e zach?? jeszcze kogo? do wrzucania ss?w to ludzie by? mo?e zaczn? si? " fatygowa? " jak ty to powiedzia?e? do komentowania i b?dzie ciekawiej og??em.
 

Madonce

User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
22
Reaction score
4
Odp: Towards Glory - Adventure on Galana

#up

W zasadzie masz racj?, mo?e poprosz? koleg? o to : ) Co? konkretnego? Co to jest Twoim zdaniem? To teraz to ju? trzeba mie? 150 poziom i gra? 20 godzin dziennie ?eby by?o co? konkretnego?

#topic

Po kr?tkiej przerwie kolejna porcja.

Banshee.

fffhi.png


Levelowanie :p

aaaaig.png


bbbbk.png


ccccs.png


Vis hury/luxy ; D

dddsl.png


Hyderki : ) Profitoooos. ; D

eeed.png


Mandrake : )

ggggo.png
 

Madonce

User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
22
Reaction score
4
Odp: Towards Glory - Adventure on Galana

Ma?a przerwa, jak zwykle 0 komentarzy no ale co tam : P Jedziemy dalej, ju? na bie??co :) Lunara welcome.

52699894.png


15707786.png


95399863.png


32515767.png


88559531.png


41803523.png


Char w ko?cu zobaczy? blessy to i zobaczy? nowe eq ; )

73882021.png


A tutaj ciekawostka ; D

74658566.png
 

adammmos

Active User
Joined
Feb 5, 2010
Messages
57
Reaction score
20
Odp: Towards Glory - Adventure on Galana

No ?adnie pojecha?e? z expem, dobrze, ?e blessy wykupione, nie martw si? brakiem koment?w, bo pewnie w my?lach wielu ci? i tak podziwia :p wi?c standardowo ?ycz? mega expa i wolnych miejsc?wek!
 

Marcinoos66

Senior User
Joined
Dec 18, 2008
Messages
1,196
Reaction score
99
Odp: Towards Glory - Adventure on Galana

No no.. Galana m?j jedyny serwer w Tibi, zawsze w sercu < 3 ; )
Szkoda ?e zapomnia?em pas?w na swoje konto, mia?em tam kilka 30+ lvl i du?o kaski ; /
A tak to musz? si? zadowoli? 15 pallkiem ;d
Gratuluje ! z levelem ostro jedziesz, oby tak dalej !
 

Madonce

User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
22
Reaction score
4
Odp: Towards Glory - Adventure on Galana

o_O Dzi?ki za komentarze, tyle ze Marcinos - teraz ju? Lunara ; D Musze napisa? do kogo? ?eby zmieni? nazw? : P Dzisiaj wpadn? mo?e kolejne ssy.
 

Madonce

User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
22
Reaction score
4
Odp: Towards Glory - Adventure on Galana

Level.
18397437.png


mlvl.

79261269.jpg


Wczoraj.

asfasfs.png


I dzisiaj. xd

10710622.png
 
Last edited:
Top