What's new

Tr?jk?cik z Nebuli ...

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Bez rozpisywania ja i dw?jka moich znajomych postanowili?my zagra? na serverze o nazwie "Nebula". Niech Was nie zmyli tytu? tematu - fotki mog? wyrzuca? wszyscy, kt?rzy otrzymali nasze pozwolenie.

Prawo do dodawania fotek maj?:
Polnix - Yuna of Nebula
Sevith - palek / cash maker
Luriseq - Ofensywny taboret


Cele naszej tr?jki :
-zakup Pacc'a
-dobra zabawa
-[ewentualnie wysoki lvl]

Kilka fotek :D

uo0002j.jpg


uo0004rk.jpg


uo0003p.jpg


uo0005i.jpg


uo0006f.jpg


uo0007n.jpg


uo0008q.jpg


uo0009x.jpg


p??niej dosta?em przed dp z UE ...


uo0010op.jpg


uo0011y.jpg


uo0012z.jpg


uo0013g.jpg






 

Dragacz

Advanced User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
156
Reaction score
12
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

ty i ten sevith moze cos tam zdzialacie ale luris napewno nic nie zdziala wiec szkoda mi was ze bierzecie takie zera do teamu powodzenia dla tych 2 panow procz luriska.
 

LuriseQ

Advanced User
Joined
May 24, 2010
Messages
281
Reaction score
70
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

@up, a raczej jego pw.
ale fajnie macie, macie 30+ levele a ja nie bede tego nigdy mial bo nie ogarniam, szkoda
Tak wi?c stul pyszczek dzieciaku, a jak chcesz pogadac, to wejdz na VT.
I nie m?w, ?e nie b?dziesz z kim? takim rozmawia?, albo, ?e nie masz mikro.

97893291.png
 
Last edited:

Ksodio

Advanced User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
388
Reaction score
30
Age
73
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

Kurcze.
Gra?em bardzo d?ugo na nebuli to prawie nikt z t.net.pl nie gra? a przenios?em si? na kyre to masa ludzi.
Dzi? sprzeda?em na nebuli 39 knighta.
Zosta? jeszcze 40 palladyn :> Do?adowanie 20 z?.
Lecicie ?adnie z levelami, Polecam expi? na dc bo jest tam nice exp i mo?na spotka? raz na jaki? czas bota.
Bijcie lvl jak si? patrzy.
 
B

Budzik

Guest
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

No c??, przy?o?y?e? mnie do ?ciany, z no?em w r?ku, ?ebym tylko to skomentowa? i pojawi? si? problem, nie ma bardzo co komentowa?. Wyj?cie z rooka, wbicie 12 lvla? Wiem, ?e kupicie sobie pacca za nied?ugo i b?dziecie zmierza? ku horyzontom chwa?y, ale na razie pozwol? si? pokusi? tylko o niewielkie gratulacje. Nie mniej jednak ?ycz? powodzenia i wiem, ?e za kilka tygodni temacik b?dzie luks ;d
 

Dragacz

Advanced User
Joined
Apr 15, 2009
Messages
156
Reaction score
12
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

@up, a raczej jego pw.
Tak wi?c stul pyszczek dzieciaku, a jak chcesz pogadac, to wejdz na vt.
I nie m?w, ?e nie b?dziesz z kim? takim rozmawia?, albo, ?e nie masz mikro.
ssaj kurwo hajcie internetowy hahha
 

Kenxu

Advanced User
Joined
Jul 20, 2009
Messages
215
Reaction score
86
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

Gdy zobaczy?em nazw? tematu to mia?em dziwne skojarzenia. Wracaj?c do tematu - puki co nie ma zbytnio co komentowa?, ale mam nadzieje, ?e to si? szybko zmieni. Troch? dziwny czas wybrali?cie, bo nied?ugo rozpoczyna si? szko?a i nie b?dziecie mogli tyle grac co w wakacje, ale to ju? wasz wyb?r. Pierwsze pytanie jakie nasuwa mi si? namy?l to czy u?ywacie bot?w? Kiedy zamierzacie zakupi? konto premium? Luris jak? wybra?e? profesj?? Zaprezentujcie nam swoje ekwipunki. Na koniec chcia?bym wam ?yczy? wytrwa?o?ci w grze, 100 lvl oraz dobrej zabawy.
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

Witam, obecnie nie ma zbytnio co komentowa?, jednak mam nadziej? ?e to si? szybko zmieni i ?e temat zbyt szybko nie upadnie. Te same 2 pytania co zada? ju? kenxu: kiedy zamierzacie kupi? pacc i czy u?ywacie bot?w?
Pozdrawiam i ?ycz? wysokich lvli oraz skilli.
 
F

Fighting

Guest
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

ssaj kurwo hajcie internetowy hahha
Dragacz, zamknij t? swoj? mord? bo mnie ju? wkurwiasz. Wiesz chocia? kto to jest "hejt" ? I nie pisz tych g?upich post?w bo tylko pokazujesz swoj? g?upot?, powiem Ci jak m?wi? wi?kszo?ci takim jak Ty - Wypierdalaj!
Co do tematu to lecicie w miar? szybko, ?adna nazwa tematu - geje! Oczywi?cie ?artuj? ;] ?ycz? wszystkiego dobrego i wytrwa?o?ci po tak zwanym "dedzie".
 

Astobales

Advanced User
Joined
Nov 16, 2009
Messages
383
Reaction score
113
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

Ty za pozdro masters. Macie dzisiaj dla mnie uwali? jakiego? 100lv + ;<. Bocicie? : D
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

Komentarz wymuszony, ale jest ; p
To dopiero pocz?tki, ale wida?, ?e b?dzie z tego co? wi?cej. P?ki co tylko Sevith ma pacca, ale mam nadzieje, ?e si? to zmieni i dostaniemy troche fotek od niego. Go Go high lvl, i kupcie sobie pacca ; )

btw.
dzieki za pozdrowienia ; p
 

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

dzisiaj wykonali?my bardzo trudny quest nieopodal Thais

uo0001e.jpg


uo0002wp.jpg


uo0003f.jpg
 

Doctor Blancik

Active User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
83
Reaction score
7
Age
30
Odp: Tr?jk?cik z Nebuli ...

To dopiero nudne pocz?tki ale mam nadzieje ?e si? wyexpicie i mo?e kt?rego? dnia skoczymy razem na jakiego? hunta :D
Gratulacje dotychczasowych osi?gni?? i jedziecie do st?wy :D

Pozdro ;]
 
Top