What's new

Transfer

Status
Not open for further replies.

herkes

Active User
Joined
Oct 4, 2009
Messages
117
Reaction score
4
Mam pytanie odnosnie transfer?w bo przeczytalem na stronach ze mozna zrobic transfer za dni premium. I moje pytanie brzmi ile dni pacc odejmuje sie za transfer
 

kaacpi II

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
125
Reaction score
5
Age
31
Odp: Transfer

Transfer mo?na robic tylko za przelew, a za dni pacc nie.
 

Szpanero

Active User
Joined
May 26, 2008
Messages
106
Reaction score
7
Odp: Transfer

Nie ma takiej opcji i raczej nei bedzie bo Cipsoft powiedzial z wejscia ze nie bedzie transferow za dni pacc :) tylko za cash. :) a transfer kosztuje chyba 90+ pln ? cos takiego.

pozdro.
 

Kartal1234

User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Transfer

Mam pytanie dotycz?ce transferu. Jak narazie da si? zap?aci? jedynie kart? kredytow?, b?dzie mo?liwo?? zap?aty przelewem ?
 

Sacyz

User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Transfer

Mam pytanie dotycz?ce transferu. Jak narazie da si? zap?aci? jedynie kart? kredytow?, b?dzie mo?liwo?? zap?aty przelewem ?

Ciekawe czy mamy na naszym forum kogo? kto b?dzie Ci w stanie odpowiedzie? poprawnie. Z tego co wiem, to nie mamy na forum ?adnego pracownika CipSoftu.

Gdyby mia?aby by? mo?liwo?? zap?aty przelewem, to na pewno ta forma p?atno?ci by?a by ju? udost?pniona, wi?c nici. Nie zasmucaj si?, nikt nie mo?e tego wiedzie?, jest jaki? tam %'cencik, ?e si? myl?.
 

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Transfer

Mam pytanie dotycz?ce transferu. Jak narazie da si? zap?aci? jedynie kart? kredytow?, b?dzie mo?liwo?? zap?aty przelewem ?


Znalaz?em us?ugodawc? na serwisie allegro.pl wi?c z nim mo?esz si? dogada? i zap?aci? przelewem.

 

Kartal1234

User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Transfer

Mam pytanie czy mog? przenie?? chara je?eli mam zablokowan? t? us?ug? na Tibia.com
transferf.png
 

vamper

Active User
Joined
Aug 14, 2008
Messages
132
Reaction score
6
Odp: Transfer

jesli masz zablokowana to pewnie niedawno robiles juz transfer miedzy serverami
 

Kartal1234

User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Transfer

Nie o to mi chodzi... nie robi?em transferu ani nic po prostu chc? wiedzie? czy mog? zap?aci? za transfer t? drug? opcj?
 

Omega

Advanced User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
209
Reaction score
9
Odp: Transfer

@Vamper
jesli masz zablokowana to pewnie niedawno robiles juz transfer miedzy serverami

Nie wiesz, nie pisz. Ma zablokowane bo kilkakrotnie wpisal zle dane podczas zamawiania Pacc karta kredytowa. Mam takze zablokowane. Karta kredytowa Pacca juz nie zamowi.

Mozesz zrobic transfer, i nie robi sie go tu, tylko w "Characters" i Edit. Ale nie mozesz miec zadnego wpisu w cryminal rekords.
 

Kartal1234

User
Joined
Dec 29, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Transfer

Omega*
Je?eli mam zablokowan? t? opcj? to r?wnie? nie mog? zap?aci? za transfer poniewa? da si? tylko karta kredytow? i jestem ciekaw czy s? jakie? inne sposoby na przeniesienie postaci poniewa? bardzo mi na tym zale?y. Na dole za??czam zdj?cie ono pokazuje sytuacje gdy chc? zap?aci? za transfer.
transferk.png
 
Status
Not open for further replies.
Top