What's new

Tree Quest by Xayan

Status
Not open for further replies.

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28

Prosty skrypt na quest wymagaj?cy nieco logicznego my?lenia. Na jego wykonanie mamy minut?.

Spos?b dzia?ania:

1 - ma?e drzewo
2- du?e drzewo

1 1 1
1 1 1
1 1 1

Klikamy prawym przyciskiem na ?rodkowe drzewo:

1 2 1
2 2 2
1 2 1

Teraz na ?rodkowe prawe:

1 2 2
2 1 1
1 2 2

I tak dalej, wsz?dzie musz? si? pojawi? wi?ksze drzewa (czyli "dw?jki").
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Tree Quest by Xayan

No jestem pod wra?eniem, widac, ?e coraz lepiej Ci idzie w tym "skryptowaniu" poniewa?, wymy?lasz coraz bardziej skomplikowane rzeczy.
Quest bardzo ciekawy i oryginalny, nie spotka?em si? z czym? takim na ?adnym ots'ie.
 

kolp121

Advanced User
Joined
Sep 13, 2009
Messages
201
Reaction score
4
Odp: Tree Quest by Xayan

Mia?e? naprawd? niez?y pomys? na wykonanie tego questa tylko za taki trud mog?e? si? postara? z zap?at? ;P
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Tree Quest by Xayan

Przyznaj si?, ile linijek ma skrypt?
A tak na serio skrypt jest troch? specyficzny i osobi?cie ja nie zrozumia?em zasady jego dzia?ania ale to pewnie moja wina (zawsze by?em kiepski z tego typu gry logiczne)


#Xayan
A to i tak mnie nie pobi?e?. T? arene co ci kiedy? wspomina?em stworzy?em i posiada ona co? ko?o 200 linijek w movemnts oraz 30 w creaturescripts. Powoli jednak chyba rozumiem zasad? tej gry.
PS: Na przysz?o?? zamiast usuwa? skrypt udost?pniaj go, zawsze komu? mo?e si? przyda?.
 
Last edited:

Xayan

Senior User
Joined
Jul 4, 2009
Messages
2,608
Reaction score
390
Age
28
Odp: Tree Quest by Xayan

Przyznaj si?, ile linijek ma skrypt?
A tak na serio skrypt jest troch? specyficzny i osobi?cie ja nie zrozumia?em zasady jego dzia?ania ale to pewnie moja wina (zawsze by?em kiepski z tego typu gry logiczne)

Niestety ju? go skasowa?em, ale wydaje mi si?, ?e actions mia?o co? oko?o 75-100, a movements (teleport) 25-50. Lepiej, ni? w opisie, nie potrafi? wyt?umaczy? dzia?ania =/
 
Status
Not open for further replies.
Top