What's new

Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy! [!]

Status
Not open for further replies.

Zaczarowany

Active User
Joined
Aug 21, 2011
Messages
141
Reaction score
5
Witajcie
Wiz.Dyn.pl to nowa ods?ona Trias OTS, tworzona przez cz?onka Administracji na dawnym Trias Ots.​
Co posiada nasz serwer na chwile obecn??​
o Map? orginalnego Trias OTS 8.31 / Przekonwenterowan? na 8.6, i zmienionymi miejscami np. na ANI nie ma PZ, gdzie tak jak wcze?niej b?dzie mo?na toczy? wojny!
o Balans :) W 100% taki sam jak na starym Trias OTS!
o Bogaty Acc Maker, w nowo?ci oraz w?asne kodowania.
o Wszystkie Potwory z Trias OTS, pocz?wszy od Hydra Lord ko?cz?c po EWRL, EBK czy EFD i EUD!
o Silnik TFS 8.6 z systemem Tarcz!
o Poprawiono mas? b??d?w na mapi?, kt?re Was wcze?niej debugowa?y.
o Profesjonalna Administracja, posiadaj?cych znanych cz?onk?w ze ?wiata OTS.
o Stary SMS SHOP (Ta?szy pod kilkoma wzgl?dami)​
Chcemy od nowa ruszy?, specjalnie dla Was Gracze z now? ods?on? TriasOTS, jeszcze leprz? i bardziej ekscytuj?c? ni? wcze?niej!​
Dlatego poszukujemy dru?yny by m?c w pe?ni da? Wam satysfakcje z Gry na naszym Serwerze!​
o 1/2 Mapper
o 0/1 Skrypter
Typ podania:
Imi?:
Wiek: (Minimum 16 lat)
Do?wiadczenie: (Ile lat robisz w tej bran?y)
Prace:
Kontakt:

Pozdrawiamy Wiz.Dyn.Pl - Nowa ods?ona Trias.Dyn.pl!
 

Tares

Active User
Joined
Dec 2, 2009
Messages
111
Reaction score
5
Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

To, jest w?a?nie prawdziwy TriasOts, tamtem "niby" jest adminem z TriasOts, a ma tylko 40% mapy i to tylko expowiska. Tutaj mamy GM Vis kt?ry robi? mapki dla Kuli, wiem bo to m?j RL i pokazywa? mi map?. A je?li chodzi o Knight, to to by?a jedna z leprzych prof. A palek byl dno, ale miejmy nadzieje ze Zaczarowany to poprawi.
 

Maniek NarutoOT

Advanced User
Joined
Feb 22, 2011
Messages
308
Reaction score
5
Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

To, jest w?a?nie prawdziwy TriasOts, tamtem "niby" jest adminem z TriasOts, a ma tylko 40% mapy i to tylko expowiska. Tutaj mamy GM Vis kt?ry robi? mapki dla Kuli, wiem bo to m?j RL i pokazywa? mi map?. A je?li chodzi o Knight, to to by?a jedna z leprzych prof. A palek byl dno, ale miejmy nadzieje ze Zaczarowany to poprawi.


Dzi? znalaz?em mapera kt?ry ma 80% mapki Triasa do tego ja mam swoje cz??ci ; ) wi?c zobaczymy ; )
 

kikoks

Active User
Joined
Mar 20, 2009
Messages
75
Reaction score
1
Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

Ogarnijcie.. i teraz b?dzie 932987 Trias?w?

A Knajt to by?o dno, druid bodaj?e to by?a jedyna op?acalna profa, 0 balansu. Najwi?kszy minus Triasa
 

Zaczarowany

Active User
Joined
Aug 21, 2011
Messages
141
Reaction score
5
Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

Nie b?dzie 932987 Trias?w. Balans mamy jak narazie w 100% z Triasa, b?dzie problem? Poprawi si? go na jeszcze leprzy albo napisze od nowa. Przewidywany Start (Nie d?ugo) To jest orgina?, a nie kolejna kopia Triasa, kt?ra i tak nie wystaruje.

Od?wie?am.
 

kikoks

Active User
Joined
Mar 20, 2009
Messages
75
Reaction score
1
Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

liter?wk? masz, lepszy* ;)

no ok, poczekamy zobaczymy :) Mam tylko nadziej? ?e w ko?cu si? pojawi Trias.
 

Zaczarowany

Active User
Joined
Aug 21, 2011
Messages
141
Reaction score
5
Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

Odp: Trias.Dyn.pl - Wiz.Dyn.pl Nowa Ods?ona Trias OTS! Szuka ludzi gotowych do Pracy!

B U M P! Od?wie?am
 
Status
Not open for further replies.
Top