What's new

Turnieje!

Status
Not open for further replies.

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Turnieje!

Wszyscy dopisani, dzisiaj ustal? termin gry w k??ko i krzy?yk ;)
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Turnieje!

Niestety brakuje 1 osoby do k??ka i krzy?yka, Don Wakeful czytaj?c moj? g?upi? wiadomo??, jak sam stwierdzi? pad? na rl tibi, moje wielkie kondolencje, a mia?a by? fajna zabawa? >.> Mi?ego ciupania w tibie.

Na prawd? robi mi si? s?abo czytaj?c takie wym?wki... Zapisujcie si?, je?li nie odegramy wszystkich turniej?w to przynajmniej kilka...
 

Xinx

Senior User
Joined
Jun 17, 2008
Messages
712
Reaction score
127
Age
31
Odp: Turnieje!

@up

Ekhm...Mo?esz mnie dopisa? na to k??ko i krzy?yk.

Pozdrawiam,
Xinx.
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Turnieje!

Niestety musia?em usun?? 2 ch?tnych z k??ka i krzy?yka, jak wida? maj? bana. Zosta?y 2 wolne miejsca
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Turnieje!

?al...
Ok Zapisz mnie na warcaby jak kto? b?dzie odwa?ny ?eby zagra? to se pogramy ale z tego co widz? to ka?dy woli w o i x gra?
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Turnieje!

Niestety jestem zmuszony 'zwin?? interes' kt?rego nie by?o. Chc?c przeprowadzi? turniej (3 razy) za ka?dym razem jedna b?d? wi?cej os?b si? w og?le nie odzywa?a, bezsens...

Oczywi?cie mog?em pomin?? te osoby, ale nie ma sensu prowadzi? turnieju w kt?rym 1 b?d? wi?cej os?b dostaje bonus - przej?cie do nast?pnej rundy.

Nie wiem dlaczego, ale na tym forum zorganizowa? jaki? konkurs jest wr?cz niemo?liwe...


Szczerze m?wi?c spodziewa?em si? bardzo du?ego zainteresowania, trudno... Temat uwa?am za zamkni?ty!

Dzi?kuje za uszanowanie moich stara?.
 

Koybi

Senior User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
742
Reaction score
43
Odp: Turnieje!

W takim razie ja zamykam temat... ; )


Pozdrawiam,
Koybi
 
Status
Not open for further replies.
Top